18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat w obliczu konfliktu chińsko-japońskiego

contowsky • 2013-12-04, 12:14
Czyli wiadomo kto mówi wiadomo jak


Zarammoth

2013-12-04, 12:32
To Golonka dalej nagrywa te smuty? Słyszałem, że mu widzów ubyło, bo kasuje komentarze krytykujące/polemizujące. Taka amerykańska wolność słowa?

grigori985

2013-12-04, 13:59
dali byście już spokój z tym murzyńską prostytutką

Pater patriae

2013-12-04, 15:16
To nie ten co nawijał, że "On gwarantuje, interwencja w Syrii jest nieunikniona, wojska USA niedługo tam wejdą, mówię to ja MMK" ??

pi...........ja

2013-12-04, 16:03
Tak tak,Chińczykom się bardzo opłaca atakować Japonię, czyli właściwie USA, siedzące u nich w kieszeni i przyjmujące towary made in china. Widzę , że populista traci sławę. Gimby jak wiadomo na niczym dłużej nie skupią uwagi.

Morgennes

2013-12-04, 19:32
Taaaa... a bitwa odbędzie się w StarCrafcie.

Patrysio

2013-12-04, 19:36
@up
A dowodca bedzie jakis student od Warcrafta :D

garota

2013-12-04, 19:40
@up

Przeczytaj to jeszcze raz? Nadal jest ok? To walnij się na łeb przynajmniej z krawężnika....

Catacombe

2013-12-04, 19:53
Heh, jeszcze niedawno napisał być cokolwiek złego na golonko zgnojono by cie równo w komentarzach, teraz jest odwrotnie. Hipokryzja

Pitry

2013-12-04, 19:56
Jak akwen to wiadomo że wodny

DisH0noreD

2013-12-04, 19:58
ch*jowe juz nikogo nie obchodzi lato mineło

Lordzik92

2013-12-04, 20:05
Czekac tylko az Chinczycy wykupia nasze ,,dlugi" i stworza nowa chinska republike ludowa... W sumie bym sie nie dziwil, jakby nasi wladcy finalnie sprzedaliby caly kraj wraz z jego mieszkancami...

ame

2013-12-04, 20:28
Zarammoth napisał/a:

To Golonka dalej nagrywa te smuty? Słyszałem, że mu widzów ubyło, bo kasuje komentarze krytykujące/polemizujące. Taka amerykańska wolność słowa?

usunął ci komentarz i kliknąłeś unsubscribe :( smutne

oc...........an

2013-12-04, 20:36
Catacombe, otóż nie, na początku jego materiały były bardzo ciekawe i dobre. To teraz on bezczelnie zaniżył jakość, że się tego słuchać nie da.

@ame mi nie usuwał, ale poziom programów poleciał na łeb na szyję, w KAŻDYM odcinku słyszeliśmy tekst "ja mieszkam już 25 lat w USA", jego widzowie to najczęściej pseudointelektualna hołota która pisze peany na jego cześć (a on je wykorzystuje w "komentarzach użytkowników") i pisze "dałem lajka zanim zacząłem oglądać". Sam on jest pozerem, który karmi się pochwałami i odj***ło mu od popularności.

Było fajnie, ale teraz jest to dno i dwa metry mułu.

No i te gimbusiarskie dofciapy zamiast rzetelnego, POPARTEGO ŹRÓDŁAMI, programu.


No i słynne Golonko logic

>nazywaj ludzi, którzy nie wierzą w oficjalną wersje 9/11 miłośnikami teorii spiskowej
> opowiadaj historie rodem z Sci-Fi o gigantycznych lustrach (i łącz te historie z planowaną parę miesięcy temu interwencją w Syrii) i etnicznych pociskach (o których nie ma ŻADNYCH konkretnych informacji od SPECJALISTYCZNYCH ŹRÓDEŁ, ale Golonko na zarzuty GW odryzł się, że to on sam przeprowadził research i się do tego dokopał...


No i karm publikę ch*jowymi dokumentami o mustangach, które były najprawdopodobniej robione dla jakiejś telewizji, ale w końcu nie zostały kupione (zauważcie, że wszystkie dokumenty mają podobną datę produkcji i jakość)

I powiem jeszcze, że konflikt o wyspy Diaoju/Senkoku trwa od lat 60' kiedy to odkryto złoża na nich, ale Golonko oczywiście rozdmuch*je to do rangi III wojny światowej bo oglądalność padła

I jak już ktoś wcześniej powiedział, koleś nie tak dawno obiecywał interwencję w Syrii, a potem jakby nigdy nic stwierdził, że interwencji nie będzie (mówię jak jest MMK) i nie miał nawet tyle szacunku do widzów i do siebie, żeby przyznać się do błędu

go...........ek

2013-12-04, 20:55
to już go nie lubicie?? :-( ojojoj :homer: