18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat ma 12 tysięcy lat...

el...........un • 2009-11-05, 22:50
...a skamieliny dinozaurów...

matt_

2009-11-05, 23:04
jakby ktoś nie znał angielskiego.



BueR_MadasS

2009-11-05, 23:36
elun moze jakis namiar w tagach i w opisie co to za jegomosc by latwiej bylo wylapac duble, w ogole to Twoje tagi jakies ubogie nie ma nawet dinusi :-(

el...........un

2009-11-05, 23:42
kłijent nausz paun, hicks'em się mogę z wami podzielić
ale zawsze daje ubogie tagi żeby dzieci joemonstera nie kradły mi materiału...

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-11-06, 00:04 ]
SENKS
nie kumam celu Twego ubogiego tagowania ale mam nadzieje ze w przyszlosci zaniechasz tego niecnego procederu

mokkum44

2009-11-06, 00:34
juz to gdzies slyszalem, chyba w filmie Zeitgeist byl fragment tego..

ko...........67

2009-11-06, 06:49
Ten gość ogólnie dobrze gada.
Chyba o trawie też mówił.
Najlepsze jest to że na tej sali jest pewnie w kij chrześcijan którzy potrafią się z tego śmiać a w Polszy było by już obrazą uczuć takie bluźnierstwo a on miał by obrobioną dupe we wszystkich gazetach i portalach.

Oritfx

2009-11-06, 11:33
konio167 - heh, bo to mała, acz hałaśliwa grupa jest - to jak z kibolami: żeby rozwalić dobry mecz nie musi ich wcale być dużo, oni i tak będą widoczni.
A tak poza tym to ostatnimi czasy psioczenie na chrześcijaństwo jest trendy i popieram to, bo przynajmniej owocuje to jakimiś zabawnymi skeczami itd. a nie jak w przypadku starego cHWDP czy nowego JP - tylko rozpie**alaniem nowych elewacji bloków arcych*jowym napisem, co z graffiti nic wspólnego nie ma.

el...........un

2009-11-06, 16:02
mokkum44, tak ten pan urywkami był w zeitgeist, miał on dużo do powiedzenia, na marginesie to uosobienie większości moich poglądów czy to na temat muzyki, dragów, naiwności ludzkiej czy "szukaniu dziury w całym".
BueR_MadasS, uwielbiam jak moderatorzy to robią... No wiec... nie chce żeby niektóre wygrzebywane "materiały" znajdowały się na innych witrynach, nie tagując ich należycie chronię się przed plagiatem na gównianych stronach, a pomysł forumowego playera mi w tym w ch*j pomaga :evil:

AdamBrown

2020-01-18, 22:14
Jak dla niego Adam i Ewa to to samo co czasy Jezusa to rzeczywiście jest się z czego śmiać. :D