18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat dziś, a 100 lat temu

Zarammoth • 2013-06-19, 21:15
Poniższa infografika przedstawia różnice jakie zaszły na przestrzeni 100 lat w kulturze, demografii, modzie i innych dziedzinach życia. Przygotować się na scrollowanie.

[Jako, że obrazek jest za duży i nie da się go tu wrzucić musicie kliknąć poniżej:]
>>>LINK<<<
Informacja dla glonojadów: Trzeba kliknąć na miniaturę (ten pasek), by go powiększyć.
Wymagany angielski - poziom Rowu Mariańskiego.



dashadow

2013-06-20, 08:43
informacja dla glonojada wstawiającego - USA to nie świat, kłamliwy paszczurze

OstrySadol

2013-06-20, 09:14
Kiedyś było lepiej

Jajcarz

2013-06-20, 09:31
Jak patrzę to liczba murzynów żyjących w Stanach się aż tak bardzo nie zmieniła jak przypuszczałem tylko o 3% na plus, a inne rasy wzrost o 23%. Według mnie Ci, którzy wróżą białemu człowiekowi koniec po części mają rację, ale przecież i tak jest nas stosunkowo coraz więcej, a problem polega na tym, że inni mnożą się jak króliki i jest ich coraz więcej w stosunku do nas. Dziwię się takim brytolom, że nie organizują się przeciwko muzułmanom, a zamiast tego coraz bardziej idą im na rękę przecież mają tuż obok przykład Francji gdzie w stolicy są co jakiś czas organizowane zamieszki w których to policja boi się interweniowac. Koleżanka, która zawsze była bardzo tolerancyjna pojechała na erasmusa do Paryża i od razu zmieniła swój światopogląd, bez gazu pieprzowego w torebce nie wychodziła z domu. W Paryżu i pewnie inne miasta też by się znalazły są dzielnice, przez które strach w ogóle przejeżdzac, a jak są jakieś oferty sprzedaży czegoś np. w internecie i pochodzi ona z tych dzielnic to wiadomo, żeby tam nie jechac bo niedośc, że cie okradną to jeszcze pobiją. Powiedzcie mi są takie odpowiedniki w Polskich miastach? Oczywiście, że nie ma. Jasne, że są osiedla cieszące się złą reputacją (np. Limanka w Łodzi), ale kur*a bez przesady. Nie wiem po jaki chu* się rozpisałem i tak pewnie nikomu nie będzie się chciało tego czytac :D

butman

2013-06-20, 11:14
Co wy pie**olicie o wymieraniu białej rasy? Policzcie sobie ile to jest 88 % z 97 milionów i ile to jest 63 % z 315 mln.

Kosmowski

2013-06-20, 21:07
Biali 88% przypadek? :)

Clank679

2013-06-20, 22:51
Chciałbym dodać ,że te "other races" to głownie ciapaci : )