18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świadoma Babcia

squake94 • 2016-02-19, 15:09


od 0:00 - 1:40 i od 10:14 do końca, Filmik z manifestacji z miasta niedaleko mnie. Dobrze wiedzieć, że nie całość starszego społeczeństwa jest zmanipulowana przez media.

donkapusta

2016-02-19, 15:12
"niedaleko" - popraw i będzie ok

DmNQ

2016-02-19, 15:47
Bardzo dobrze gada, a te dresiki na końcu już podśmiech*jki robią.

~Sol

2016-02-19, 15:59
Niech zap... Piwko! :)

BialyNigger

2016-02-19, 16:35
"Nasza polska krew poniewiera się po obcych ziemiach za marne grosze."

Hahahahahaah ta kobieta chyba nigdy nie szukała pracy w życiu. :lol:

eunstachy

2016-02-19, 16:58
Masz 20te piwo świadoma babciu. Leć na główną.

Loaloa

2016-02-19, 17:21
Czy to wina rządu Francji, że ci, którzy "w Paryżu spią na ławkach" nie potrafią znaleźć pracy? Tak to bywa, jak się ktoś wybiera do obcego kraju bez kwalifikacji i znajomości języka. Poza tym jakoś nie dociera do mnie gadka o tym, że się biedacy tułają po Europie za marne grosze. Chyba te grosze nie sa takie marne, bo kto przy zdrowych zmysłach jechałby dalego od domu zarabiać mniej, niż mógłby mieć u siebie? No i wygląda mi to zbiegowisko na jakąś manifestację nieudaczników. Nie ma to jak się chwalić, że zdrowy dwudziestoletni koleżka, który ma "dwoje rąk i dwoje nóg" nie potrafi na siebie zarobić.

~Velture

2016-02-19, 17:33
Baba gada dobrze. Zatnie się bo zatnie ale gada z sensem. Za to ten szczur w 1:21 co wygląda jakby go z oświęcimia wyj***li za niedowagę to jest żałosny. Typowy szczur bez kolegów co założy dresik aby czuć się jak w grupie i śmieje się z każdego i wszystkiego bo taki cwaniaczek bo w szkole nie można go dotknąć ale jak co do czego to p*zda w ryja dostanie z liścia i pada jak kłoda.

Dalej mi się jak do tego 1:30 nie chciało oglądać ale staruszce postawiłbym kieliszek nalewki.

Oczywiście zaraz się zlecą gimby i zaczną o moherach pie**olić bo uważają ,że są mądrzejsi od kogoś kto walczył za Polskę w 2giej wojnie światowej.

Albo zaraz zwolennicy "Ryśka 'jestem wszędzie' petró" co jakby doszedł do władzy dofinansowałby banki i każdy Polak dostałby w banku kawę gratis do każdej pożyczki na 30% rrso.