18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świadkowie Jehowy

Cavaran • 2012-04-10, 10:07
Przyszli świadkowie Jehowy. Opowiadali o konieczności czynienia dobrych uczynków. Zaproponowałem im, żeby wynieśli śmieci. Poszli obrażeni.

longinus

2012-04-11, 08:38
wiesz co? nawet mi się spodobało :->

3m

2012-04-11, 13:48
Dobre, bo życiowe. A co do Jehowców...
Dobry uczynek by był gdyby zamiast na ulotki, które w 99% od razu trafiają do kosza, dali tę kasę na jakiś lepszy cel. Choćby kupili dzieciakom z domu dziecka jakieś fanty. A tak tylko łażą i denerwują ludzi myśląc, że tak po nawracają -.-

yoyoyo

2012-04-11, 14:07
Mnie kiedyś nawrócili - na refluks.

tytyrytTHC

2012-04-11, 14:40
żałosne,nie Jechowcy tylko Świadkowie Jechowy, nic o nich nie wiecie a piszecie bzdury, jak cały świat był taki jak oni to nie musiał byś przekazywać fantów do domu dziecka bo rodzice byli by odpowiedzialni i nie oddawali dzieci jak fantów do domu dziecka!!!!! wiec zastanów się co piszesz albo porozmawiaj z nimi jak przyjdą następnym razem i dowiedz się jacy są i dlaczego tak chodzą.

bojan6

2012-04-11, 14:55
@up

Jechowcy , żydki , itp Jak nie pasi to won robić dobre uczynki a nie pisać komenty.

czebit

2012-04-11, 15:58
@tytyrytTHC

człowieku, ten portal to nie miejsce dla takich jak Ty bo zawsze ktoś Ci udowodni, że nie masz racji. W tym przypadku Twój argument jest ch*jowy chociażby z tego powodu, że jeśli dziecko straci rodziców to co? - Nie każde zostanie Batmanem.
Co do jechowców to 3m ma racje, zamiast srać ulotkami, mogliby przekazać kasę na coś innego, bo i tak tylko ludzi denerwują robiąc sobie antyreklamę, a nie nawracają. Nie wynieśli śmieci, znaczy, że to byli ch*je i ch*j z nimi, sadol z nami

overgod

2012-04-11, 16:36
@tytyrytTHC Tak chwalisz jechowców to zorientuj się co ci odpowiedzialni ludzie robią jak ich dziecko potrzebuje krwi do transfuzji...Nic nie robią,religia im zabrania. I nie uratują własnego dziecka w imię religii. Było kilka takich spraw w Polszy.

Keleth

2012-04-11, 17:48
@overgod
to ogarnij co to leczenie bez krwi
poczytaj więcej na temat szkodliwości krwi którą to uważasz za lekarstwo.
JP II dostał przecież transfuzję po zamachu i czy mu pomogła? nie
jak to mówią w dupieś był gównoś widział.
o tym że w krwi może być wirus WZWC, WZWB czy też chorobie Chagasa to już w szkole nie mówili?
o powikłaniach potransfuzyjnych też nic nie wiesz.
przez takich jak wy społeczeństwo gówno wie o leczeniu bez krwi.
Krew jest tańsza niż np. EPO+żelazo bo oddają ją wolontariusze którzy mogą mieć np. HIV którego to można wykryć DOPIERO PO 6 tygodniach od zarażenia.
dobra koniec tych wywodów bo życia braknie na wszystkie argumenty.

overgod

2012-04-11, 18:09
@up A Ty ogarnij o czym napisałem. Jechowcy odrzucają transfuzje ze względów religijnych a nie medycznych. Ja nie wychwalałem żadnej z metod więc zanim zechcesz zabłysnąć elokwencją postaraj się dotrzeć do sensu czyjejś wypowiedzi.

Keleth

2012-04-11, 18:20
@overgod
gdybyś z nimi rozmawiał wiedział byś że nie tylko ze względów religijnych ale i właśnie medycznych
i to właśnie dzięki nim mamy dziś bezkrwawą chirurgię i inne nowinki techniczne.

overgod

2012-04-11, 19:05
A rozmawiałeś ze wszystkimi? Bo znam historię, że dziady dziecko na pastwę losu zostawiły nie dając żadnej alternatywy.

Keleth

2012-04-11, 19:16
@overgod rozmawiałem z wieloma i mam w śród nich wielu przyjaciół.

ARMY12

2012-04-11, 20:01
Ci którzy znają tylko negatywy z opinii innych ludzi albo ze słyszenia o Świadkach Jehowy nie mają kompletnie swojego wyrobionego zdania i gadają bzdury..
Oni jako jedyni na świecie wprowadzili bezkrwawą medycynę.
Myślisz, że oni chcieliby aby dziecko umarło bo nie chcą dać jemu krwi..???
Na całym świecie jest kilka krwiozastępczych środków ,które podaje się za miast krwi..i ratują życie bez żadnego problemu. Zadajcie pytanie lekarzowi czy by krew podał swojemu dziecku albo rodzinie..wiesz jaka będzie odpowiedź...NIE!!!! a wiesz dlaczego..? bo ma większą wiedzę niż Ty matole i wie co jest dobre!!!! w innych krajach bardziej rozwinięntych niż wieś Polska nie podaje się krwi tylko w takich zakompleksionych krajach jak Polska lekarze cały czas idą na łatwiznę. Mam kontakt na co dzień z lekarzami i znam ich środowisko i opinie na temat bez krwawej medycynie. Poczytaj sobie co niesie za sobą przetaczanie krwi jeśli Polskiemu Papierzowi przetoczyli wirusa przez krew gdzie miał najlepszą opiekę na świecie to szaremu człowiekowi nawet nie patrzą czy to krew z "bydła" czy z człowieka.. a pamiętaj obca krew to to samo co obcy narząd podczas przeszczepu czyli ryzyko wrasta...
Więc pitolenie stereotypów o zabijaniu bo nie dają krwi swoim członkom rodzin było modne 30 lat temu więc zmień swój system bo już siada Ci twardziel..
Co do ich chodzenia po domu to weź raz przeczytaj co piszą albo mają do powiedzenia bo zlewka na wszystko jest dobra dopóki nie spotka Ciebie a później to nawet kiecka twojej matki Ci nie pomorze..
A na religie składają się dobrzy i źli ludzie i tu nie ma reguły...
Ja do nich nic nie mam wg. mnie są uczciwy i szanują innego człowieka a chodzenie po domu to obowiązek taki jak jest zapisany w Biblii i tego się trzymają...nie zbierają kasy jak księża po kolędzie...ludzie którzy mają zasady a nie są miotani przez obecny świat...gdyby tylko cały świat był tylko w jakimś stopniu jak oni na pewno nie byłoby tyle nienawiści i zła na świecie ale pewnie na sadolu co niektórzy tu mają wyj***ne na to bo rajcują się byle gównem mając tylko swój komputer przed oczami...

marc-men

2012-04-12, 19:16
k***a nie drapcie się dziewczynki ;) każdy z Was ma po trochę racji; ja tam jestem ateistą i mam w dupie te nakłanianie mnie do jakieś konkretnej religii; dowcip dobry, stawiam piwo :)