18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suzuki Swift GTI budowa w stop-motion

clipper • 2013-08-24, 19:32
Fajny pomysł, fajny montaż, ale muzyka kiepawa.
Mimo to film godny polecenia.


masaq

2013-08-25, 13:51
las84500 napisał/a:



Wiesz 150 koni nie robi wrażenia w dzisiejszych spasionych kompaktach, ale seryjny 103 konny swift robił paczkę poniżej 9 sekund i bujał się do 2 paczek. Ten dodatkowo jeszcze odchudzony na suchej nawierzchni nie zniknie łatwo z lusterka seryjnego evo lub sti. To taki sam myk jak z Uno Turbo. Kiedyś nawet myślałem, żeby sobie takie załatwić. Zrobić je na biało i z czarnymi zderzakami i z emblematem FIRE na klapie ;) Nie mam garażu i tylko to mnie zastopowało.



takie evo wciągnie go na śniadanie na suchym przy każdej okazji, a na mokrym to swift zobaczy tylko evo przez 10 sekund na starcie i tyle będzie go widział. 150 km przy takiej masie + przedni napęd - kiepsko to widzę. sam mam samochód z przednim napędem i wiem jak to wygląda przy mocy 190 km i 230 km. nawet na suchym asfalcie jak dobrze przydusisz na 2 biegu powyżej 60/70 km/h kontroli od kontroli trakcji mrugają jak lampki na choince

nie twierdzę, ze 150 km w swifcie gti dodatkowo po takich zamianach to mało, bo potrafi sporo, ale bez przesady - na pewno nie zjada wszystkiego co porusza się po drogach

maz8

2013-08-25, 13:57
Przez te j***ne zdjęcia ma fajny materiał z pracy. Podejrzewam że nie robił tego na czas więc też go nie stracił.

dumad

2013-08-25, 14:07
p*zdy się nie znają. Auto cie nie zdradzi, nie podkabluje, nie sprzeda. Pojedzie z tobą gdzie chcesz i nie bedzie robił żadnych fochów.
Kocham samochody

las84500

2013-08-25, 14:44
masaq napisał/a:



takie evo wciągnie go na śniadanie na suchym przy każdej okazji(...)



Dlatego właśnie napisałem, że na suchym, a nie mokrym bo to jednak przedni napęd.

masaq napisał/a:


nie twierdzę, ze 150 km w swifcie gti dodatkowo po takich zamianach to mało, bo potrafi sporo, ale bez przesady - na pewno nie zjada wszystkiego co porusza się po drogach



Uno Turbo z podobnym potencjałem do tego suzuki:


I jeszcze dokładka.



A teraz zrozum, że takie samochody tworzy się często własnymi rękami - dla pasji, a nie leci do salonu, a potem wydumanej firmy tuningowej.

masaq

2013-08-25, 14:57
las84500 napisał/a:



Dlatego właśnie napisałem, że na suchym, a nie mokrym bo to jednak przedni napęd.



Uno Turbo z podobnym potencjałem do tego suzuki:



I jeszcze dokładka.



A teraz zrozum, że takie samochody tworzy się często własnymi rękami - dla pasji, a nie leci do salonu, a potem wydumanej firmy tuningowej.



śmiem twierdzić, że nadłubałem w samochodach więcej niż ty i rozumiem to doskonale, ale to uno i ten swift to są samochody na proste drogi bez zakrętów. Przy pełnym gazie w takim uno z turbo na drugim biegu lecisz z każdego zakrętu prosto do rowu lub spotkanie z drzewem.

jak dla mnie fajna zabawka, na krótkie trasy i do robienia w wała na światłach ludzi w innych samochodach - niestety nic więcej

zauważ jeszcze, że uno jest dużo dalej rozbudowane i ma inne modyfikacje niż swift, który jest raczej odbudowany z klatką i paroma bajerami.

sokol9955

2013-08-25, 15:31
Kur*a zajebiste :D

xsw2

2013-08-25, 15:46
borisklinga napisał/a:

sam miałem ochote kupić swifta, mały lekki samochodzik z mocnym silnikiem super sprawa do zabawy



od swifta wolalbym ED9, juz nie mowiac o EE8, ale to juz wieksza kasa :-D

Funner

2013-08-25, 15:50
Uwielbiam internetowych 'znawców'... Auto przygotowane do GSMP, a oni twierdzą, że to wynalazek tylko na prostą..

shegge.reggae

2013-08-25, 16:41
Za modyfikacje przy aucie - piwo! trzeba wspierać polskich tuningowców

sadam

2013-08-26, 07:24
Funner napisał/a:

Uwielbiam internetowych 'znawców'... Auto przygotowane do GSMP, a oni twierdzą, że to wynalazek tylko na prostą..


dokładnie.
i na takiej imprezie swift bez problemu utrze nosa nie jednemu evo, stii itp.
acha, 150 wolnossacych koni w takim aucie to wiecej radochy niż przy 250 turbo koniach w golfie.
ps.
jazda na wprost to nuda

maz8

2013-08-26, 23:58
sadam napisał/a:


150 wolnossacych koni w takim aucie to wiecej radochy niż przy 250 turbo koniach w golfie.
ps.
jazda na wprost to nuda



Na dodatek moim skromnym doświadczeniem 150 koni z zmienną fazą rozrządu <3 to dużo więcej radochy niż przy turbo golfie :D