18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SUV zapierdolił...

Jesse.Pinkman • 2022-01-30, 15:26
...w dziadka aż biedak pogubił swoje fanty.

JarQQ

2022-01-30, 15:40
Jak pacjent nie daje rady "rozchodzić" skutków zdarzenia to można próbować pacjenta "roznosić" dając mu lepszy ogląd na całą sytuacje i niezapomniane wspomnienia ...

Folur

2022-01-30, 15:47
u nas tego gówna też coraz więcej jeździ, polactwo musi się pokazać bo to synonim "luksusu" i status społęczny mieć suva...

radek225

2022-01-30, 15:54
Folur napisał/a:

u nas tego gówna też coraz więcej jeździ, polactwo musi się pokazać bo to synonim "luksusu" i status społęczny mieć suva...



Przyjrzyj się ch*jofilu dobrze. Pasy są? Nie ma. I co tu ma do gadania SUV? Wina dziadygi, który wlazł niemal prosto pod koła. Zrobił raptem 3 kroki, zanim został potrącony. Jak twój chłopak ma prawo jazdy, poproś go, by Ci opowiedział, gdzie i kiedy należy zachować zasadę ograniczonego zaufania. Kierowca i tak postąpił wzorowo, bo wsadził dziada na tylny fotel, by go zawieść do szpitala. Ja bym go dobił.

Zasysacz

2022-01-30, 17:06
Ale znowu zajdzie kilka puszek i tyle kolo siebie jak wstanie a zapomniał że jego :)

No...........95

2022-01-30, 19:55
radek225 napisał/a:

Przyjrzyj się ch*jofilu dobrze. Pasy są? Nie ma. I co tu ma do gadania SUV? Wina dziadygi, który wlazł niemal prosto pod koła. Zrobił raptem 3 kroki, zanim został potrącony. Jak twój chłopak ma prawo jazdy, poproś go, by Ci opowiedział, gdzie i kiedy należy zachować zasadę ograniczonego zaufania. Kierowca i tak postąpił wzorowo, bo wsadził dziada na tylny fotel, by go zawieść do szpitala. Ja bym go dobił.



Człowiek, człowiekowi wilkiem. Zero empatii.

Folur

2022-01-30, 21:22
radek225 napisał/a:

Przyjrzyj się ch*jofilu dobrze. Pasy są? Nie ma. I co tu ma do gadania SUV? Wina dziadygi, który wlazł niemal prosto pod koła. Zrobił raptem 3 kroki, zanim został potrącony. Jak twój chłopak ma prawo jazdy, poproś go, by Ci opowiedział, gdzie i kiedy należy zachować zasadę ograniczonego zaufania. Kierowca i tak postąpił wzorowo, bo wsadził dziada na tylny fotel, by go zawieść do szpitala. Ja bym go dobił.



c**ofilu, po 1. nie mam chłopaka, może Ty masz i ukrywasz to przed żoną, po 2. mam prawko i wiem jak jeżdżą Ci w "im większy tym lepszy", mniejsze auta traktują tak samo jak dziadka na ulicy. Byle wyprzedzić, co tam ograniczenia, to samo z bezczelnym siedzeniem na ogonie. W czerwcu 2020 chyba weszła ustawa o zwalnianiu i zatrzymywaniu przed pasami i zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego równej połowie prędkości? To czemu ich nie stosujesz stulejo w BMW?

Nomads95 napisał/a:

Człowiek, człowiekowi wilkiem. Zero empatii.



No właśnie nie, bo człowiekiem. Zwierzęta się tak nie zachowują jak ludzie.

Tuco

2022-01-31, 00:40
Folur napisał/a:

u nas tego gówna też coraz więcej jeździ, polactwo musi się pokazać bo to synonim "luksusu" i status społęczny mieć suva...



Zaj***ło cebulą.

radek225 napisał/a:

Przyjrzyj się ch*jofilu dobrze.
...
Ja bym go dobił.


Świetna analiza. Mógłbyś robić w dochodzeniówce, Szerloku...

Folur napisał/a:

c**ofilu, po 1. nie mam chłopaka,
...
czemu ich nie stosujesz stulejo w BMW?



Świetnie... Kolejna prosta sytuacja, w której zebrało się dwóch frustratów, którzy muszą udowadniać sobie kto umie ją rozłożyć na czynniki pierwsze. Zupełnie jakby nikt sam nie umiał wyczuć co się tam wydarzyło. Jakieś odniesienia do życia, wysryw własnych przekonań, które i tak nikogo tu nie obchodzą. Zwalcie se konia na wzajem, to może ostudzicie emocje na kilka dni, aż znowu uzbiera się testosteronu, żeby dać mu upust przy kolejnej durnej okazji.

Jesteście kolejnym przykładem tego, że najciekawsze rzeczy dzieją się w tych smutnych komentarzach, a nie materiałach.

Szary_Jeleń

2022-01-31, 14:59
Boli mnie ucho i jest ch*jowo, może coś doradzicie? :(

Marianset

2022-02-02, 23:00
Folur napisał/a:

u nas tego gówna też coraz więcej jeździ, polactwo musi się pokazać bo to synonim "luksusu" i status społęczny mieć suva...



Ni z gruchy ni z pietruchy twoj komentarz z dupy , co tu SUV ma do tego . Masz kompleks małej wypłaty? trzeba było się kształcić a nie piwo pod budką z mordeczkami opie**alać. Co tu klasa Suva ma do rzeczy , samochód jak wiele innych , niejeden Hatchback droższy jak ten SUV ? Pogrzeb po Spamie mailowym to znajdziesz tabletki Enlarge your penis to i zazdrosc ci przygaśnie.