18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SUV marki Lamborghini

phrontch • 2021-02-06, 19:41
Tego się raczej nie wyklepie






Mentorstajl

2021-02-06, 21:30
Pytam czysto teoretycznie, w razie wystawienia na aukcje:

Czy w aucie było palone?

dancio1978

2021-02-06, 21:45
Dupaapud napisał/a:

Tak myślałem, Te "markowe" auta są mocno przereklamowane.
Ostatnio testowałem Mercedesa GLE SUV i GLE Coupe, Oba w wersji AMG (to tylko nazwa wersji wyposażenia, bo osiągów nie zmienia ) i muszę uczciwie powiedzieć, gówno jakich mało. Gdyby nie ten wielki ekran na desce i gdyby nie ledowe jarmarczne podświetlenie, to w zasadzie jakość wykonania na poziomie skody. Wyjątkowo słaby samochód. Na codzień jeżdżę Volvo XC60 i Mercedes jest daleko z tyłu jeżeli chodzi o ergonomię, trakcję, jakość wykonania...



Andrzej wstawaj!! Zesrałeś się!!


htp

2021-02-06, 21:54
Dupaapud napisał/a:

Tak myślałem, Te "markowe" auta są mocno przereklamowane.
Ostatnio testowałem Mercedesa GLE SUV i GLE Coupe, Oba w wersji AMG (to tylko nazwa wersji wyposażenia, bo osiągów nie zmienia ) i muszę uczciwie powiedzieć, gówno jakich mało. Gdyby nie ten wielki ekran na desce i gdyby nie ledowe jarmarczne podświetlenie, to w zasadzie jakość wykonania na poziomie skody. Wyjątkowo słaby samochód. Na codzień jeżdżę Volvo XC60 i Mercedes jest daleko z tyłu jeżeli chodzi o ergonomię, trakcję, jakość wykonania...



Na jakim symulatorze?

StereoTyp

2021-02-06, 21:54
Dupaapud napisał/a:

Tak myślałem, Te "markowe" auta są mocno przereklamowane.
Ostatnio testowałem Mercedesa GLE SUV i GLE Coupe, Oba w wersji AMG (to tylko nazwa wersji wyposażenia, bo osiągów nie zmienia ) i muszę uczciwie powiedzieć, gówno jakich mało. Gdyby nie ten wielki ekran na desce i gdyby nie ledowe jarmarczne podświetlenie, to w zasadzie jakość wykonania na poziomie skody. Wyjątkowo słaby samochód. Na codzień jeżdżę Volvo XC60 i Mercedes jest daleko z tyłu jeżeli chodzi o ergonomię, trakcję, jakość wykonania...



Co do porównania z Volvo, to przyznaję rację.
Ale co do AMG, to trafiłeś na biedo wersje, bo jest wersja tylko z wyposażeniem, a jest też wersja poprawiająca osiągi.
Miałem okazję jechać tą drugą opcją, to bestia mruczy aż miło.

Juzwa

2021-02-06, 21:58
Mentorstajl napisał/a:

Pytam czysto teoretycznie, w razie wystawienia na aukcje:
Czy w aucie było palone?



Niestety, było. Widać efekty na zdjęciach.

kapelan_szturmowy

2021-02-06, 22:07
"Tego się raczej nie wyklepie" pfff! bardziej doj***ne robiliśmy i szły jako bezwypadkowe.

siabada

2021-02-06, 22:17
Gdyby mu buty nie spadly pewnie by przeżył , bezpieczne auto , po innych by został tylko ślad na słupku i popsute drzewko ale 5 gwiazdek ze nikogo więcej nie zabił

TrzyDwaJeden

2021-02-06, 22:45
Bardzo dobrze! Jedną sp***olinę mniej. Tak właśnie powinni kończyć wszyscy którzy zapie**alają bez pomyślunku po mieście - CZOŁOWO ZE ŚCIANĄ. Bez postronnych ofiar. :!:

kubol

2021-02-06, 23:42
Dosc nieskuteczna metoda wyburzania betonowych elementow.

justincase999

2021-02-07, 04:01
Nie ma się co śmiać. Zdrowo jebnął, nie wygląda to dobrze.

GaryP

2021-02-07, 08:54
Za chwilę będzie na sprzedaż jako niebity

Piuriel

2021-02-07, 12:05
Ale sekundy na filmie to lecą w tempie x2