18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suszenie kota

suborg • 2021-11-10, 22:12
Sposób na suchego kota


Serapis

2021-11-11, 02:51
Zwykłe kurestwo

yoyobart

2021-11-11, 03:51
kto w młodości, kotu ogona nie podpalał, niech pierwszy rzuci kamieniem....a tak k***a szczerze? to jest sadistic i jak kto ma wrażliwe ślipia niech wyp....ala

Adam_WKLADAM

2021-11-11, 04:36
jak ja kotów nie lubie bo to sa sk***iele zazwyczaj, to jednak takie znęcanie się nad zwierzętami podnosi mi ciśnienie.

Vinim2

2021-11-11, 08:05
Uczeszczac na grupe o nazwie "sadystycznie".
Plakac ze zbyt hard. Hmm poziom julek??

MatisMaju

2021-11-11, 09:44
Tak patrzę po komentarzach i nie wiem czy to jeszcze sadistic czy już na pomoc zwierzątkom, czekam niecierpliwie aż wyskoczy gdzieś na fb by popatrzeć na ten niewyobrażalny ryk XD

ZajętyPelikan

2021-11-11, 09:55
yoyobart napisał/a:

kto w młodości, kotu ogona nie podpalał, niech pierwszy rzuci kamieniem....a tak k***a szczerze? to jest sadistic i jak kto ma wrażliwe ślipia niech wyp....ala



Dorośnij dziecko drogie

DiamondBack

2021-11-11, 10:02
Liczne krwotoki wewnętrzne, wstrząśnienie mózgu, popękane narządy wewnętrzne. Kot z tego nie wyjdzie.

Śmieszki, gdzie się flexujecie? Gimnazjum, podstawówka?

Mzimu

2021-11-11, 11:18
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Suchy to ty masz mózg. Nienawidzę znęcania się nad zwierzętami.



To nie wchodź na ten portal. Tu się pokazuje krzywdę wielu niewinnych, głównie ludzi, ale to ci nie przeszkadza, bo fajnie się ogląda wypadki z udziałem dzieci czy pocięte maczetą kobiety, co? Jesteś hipokrytą.

Budrys2000

2021-11-11, 11:30
sothis napisał/a:

Mnie tam murzynów nie szkoda przeważnie. Na ogół sami są sobie winni.



Tadek, to nie ta sprawa.

dżonyłojlker

2021-11-11, 11:48
swiezak22 napisał/a:

Aż się musiałem zalogować więc mnie wysłuchaj- sp***AJ z tymi twoimi 14 kotami na Białoruś tam sobie dojesz jak głodny chodzisz.
To prawda takie znecanie jak na filmie nie jest niczym dobrym ale już k***a bez przesady żeby kota żałować
Ps. Jak naj***ny to do wypie**alaj



k***a co za mózg :rofl: Dobrze, że się zalogowałeś.

Tetrix

2021-11-11, 13:00
Mzimu napisał/a:

To nie wchodź na ten portal. Tu się pokazuje krzywdę wielu niewinnych, głównie ludzi, ale to ci nie przeszkadza, bo fajnie się ogląda wypadki z udziałem dzieci czy pocięte maczetą kobiety, co? Jesteś hipokrytą.



Uwielbiam jak ludzie sobie nawzajem krzywde robią, bo ludzie to jedyny gatunek który może krzywde wyżądzić z zawiści ale siersiuch?


swiezak22 napisał/a:

Aż się musiałem zalogować więc mnie wysłuchaj- sp***AJ z tymi twoimi 14 kotami na Białoruś tam sobie dojesz jak głodny chodzisz.
To prawda takie znecanie jak na filmie nie jest niczym dobrym ale już k***a bez przesady żeby kota żałować
Ps. Jak naj***ny to do wypie**alaj



Kto cie wychował i jakie wartości wpoił? Ty na pewno nie masz skóry koloru gówna?

Brutuz

2021-11-11, 14:11
ale jak murzyn dostaje wpie**ol od białego to wszyscy oklaski biją i sie cieszą.... Małpa to też zwierzę!

Camoxd

2021-11-11, 14:46
Mam nadzieję że ten co wiebal tego kota do pralki zdechnie w największych męczarniach jakie tu kiedykolwiek były ukazane na hardzie. Wszystko rozumiem i lubię pooglądać poj***ne filmiki ale takie znęcanie się nad biednym kotem czy innym zwierzakiem to jest k***a sp***olenie. Wystrzelać razem z tymi j***nymi imigrantami na granicy co wszystko chcą rozpie**olic.

Kurisu

2021-11-11, 15:13
o kurde dobre, masz piwo. I to miau miau :D

sirmlcs

2021-11-11, 15:22
Nawet nie włączam. A tego co to nagrał i tego co tu wrzucił powinni przeorać czarnym ku*asem.