18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Surowi rodzice

yogibp • 2012-04-19, 14:12
i hyc o podłogę ,dziecko k***a bęc


skandal89

2012-04-19, 20:24
sami sobie show zrobili, niech z tym żyją GWIAZDY

rudirude

2012-04-19, 20:54
Tak serio, to uważam, że mimo że sprawa jest w kółko męczona, sądzę że to dobrze. Trzeba takie zachowania publicznie potępiać i uważam, że winni w tej sprawie powinni dostać wyroki jak najsurowsze, tak by było to lekcją dla innych pomyleńców.

BongMan

2012-04-19, 21:02
Donald Tusk napisał/a:

sosnowieckie ścierwa.


Wyrabiasz sobie opinię o całym mieście (w którym mieszka prawie 220tys ludzi) na podstawie czynów jednej osoby?

bravoteampolska napisał/a:


A co do tematu powinna już dawno w pierdlu siedzieć , dzieciobójczyni.


Masz dowód, że zabiła? Jeśli tak, to idź z nim na policję i niech ta sprawa się zakończy. Jeśli nie, to stul pysk.

wydrunio napisał/a:


Nieee, kocyk był śliski, BongMan wali sucharami - nie widzę podobieństwa.


Widzę, że wyrobiłem sobie tutaj niezłą renomę. Dzięki za uznanie.

Co do tematu, osobiście zwisa mi ta cała sprawa. Wk***ia mnie tylko to, że wszyscy się tym podniecają, w kółko o tym gadają, snują pok***ione teorie spiskowe, dręczą "głównych bohaterów' tej historii a potem pie**olą, że robią się oni na celebrytów. No k***a, sami to robią? Czy może banda pie**olonych dziennikarskich hien i innych zasrańców za nimi biega i ich dręczy? Ludzie, zajmijcie się własnym życiem...

~Blackhunter

2012-04-19, 21:07
BongMan napisał/a:

Wyrabiasz sobie opinię o całym mieście (w którym mieszka prawie 220tys ludzi) na podstawie czynów jednej osoby?



... a czy ja napisałem że wszyscy ludzie mieszkający w Sosnowcu to ścierwa ? Gdyby ta para celebrytów mieszkała w Warszawie pewnie napisałbym " warszawskie ścierwa " Czytaj ze zrozumieniem.

sa...........os

2012-04-19, 21:09
Boże, jak śmiesznie!

BongMan

2012-04-19, 21:13
Donald Tusk napisał/a:

... a czy ja napisałem że wszyscy ludzie mieszkający w Sosnowcu to ścierwa ? Gdyby ta para celebrytów mieszkała w Warszawie pewnie napisałbym " warszawskie ścierwa " Czytaj ze zrozumieniem.


To było napisać po prostu "ścierwa". Po co podkreślać, że sosnowieckie? Sosnowiec to naprawdę miłe miasto.

wentrum

2012-04-19, 21:50
BongMan napisał/a:

Wszystkim szczekaczom napędzającym tą sprawę i dręczącym tych ludzi życzę tysiąca metrowych ch*jów w duspko, japsko, oko, ucho i nos.




Do autora cytatu, to groźba czy twoja fantazja erotyczna?
Z resztą niezależnie co to i tak masz niezły bajzel pod kopułą bo jakim zwierzęciem trzeba być żeby własne dziecko zakopać pod stertą gruzu, zrobić ludziom wodę z mózgu i show o oglądalności lepszej niż wszystkie edycję BigBrother'a razem wzięte a teraz domagać się normalnego życia choć co chwilę pokazując się w mediach.

sz...........r9

2012-04-19, 22:01
BongMan napisał/a:

Wszystkim szczekaczom napędzającym tą sprawę i dręczącym tych ludzi życzę tysiąca metrowych ch*jów w duspko, japsko, oko, ucho i nos.



Sprawa się napędza tym że się o niej pisze, komentuje. Żeby wszyscy zamknęli ryje i nie komentowali tego gówna to by o tym nie pisano. Między innymi ty napędzasz tą sprawe komentując ją.

Luciifer

2012-04-19, 23:04
Albo mi się wydaje, albo dziś tę sukę widziałem w Focus Parku w Bydgoszczy :ok***a:

BongMan

2012-04-20, 11:25
Cytat:

35-letnia Yuko Emoto z Japonii porzuciła ciało swojej dwuletniej córeczki w lesie. Obecnie trwa jej proces. Obrona kobiety apeluje o skazanie jej na dwa lata więzienia - czytamy na japantoday.com.

Cała sprawa nabrała rozgłosu, kiedy Emoto twierdziła, że jej córeczka Kotone została porwana z parkingu przed hipermarketem. 35-latka powiedziała wówczas policji, że dziewczyna siedziała w nosidełku, które leżało na siedzeniu samochodu. Zeznała również, że nie było jej zaledwie pięć minut, a w tym czasie jej córka zaginęła.

Policja rozpoczęła intensywne poszukiwania, które okazały się bezskuteczne. Emoto została aresztowana dopiero po tym, jak wyznała, że cała historia była zmyślona. Dodała również, że to ona ukryła ciało zmarłej córeczki.

Obrońca kobiety sądzi, że powinna ona pójść do więzienia jedynie na dwa lata, ponieważ działała pod wpływem impulsu. Wyrok w sprawie ma zapaść 29 maja.



http://wiadomosci.onet.pl/swiat/porzucila-zwloki-dziecka-w-lesie-pojdzie-do-wiezie,1,5109659,wiadomosc.html

Jak myślicie - japońskie społeczeństwo będzie tak pok***ione jak polskie i zrobi z tego reality show? Nie sądzę...

EdmundKemper

2012-04-20, 14:09
Nie nagłaśniajcie tej sprawy to nie będzie ona widoczna. Proste ? Nie, naród za głupi.