18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Supra vs Lambo

Torino • 2010-02-26, 00:00


Widok z jednego i drugiego auta.

g0t3r

2010-02-26, 11:42
Nikos - za 1/4 kasy?! o_O Żeby odjebac tak Suprę, koleś musiał wydac o wiele więcej kasy niż tą wspomnianą przez Ciebie 1/4 ceny Murcielago. Sama turbina może cenowo dojśc do ponad 50 tysięcy złotych.

ksenon0

2010-02-26, 11:45
areekdee pajacu, NOS to jedynie firma, i to nie wcale jaks dobra a jedynie znana które produkuje instalacje z bezpośrednim wtryskiem podtlenku azotu (poprawnie: tlenek diazotu)

mulan84

2010-02-26, 12:05
Co tam supra, ferrari, czy porshe??? jest tylko jeden król dróg;p


DjExit

2010-02-26, 12:49
Heh, już banda szpeców nie potrafi odróżnić Murcielago od Gallardo i dźwięku turbiny od nitro.. Ale prawda taka, że w lambo jesteś królem bo TAK i koniec kropka ;) Widziałem filmik z fiatem 126p z 2l turbodoładowanym silnikiem który brał wszelkie porsche i lambo jak chciał.. ale gdzie tutaj klasa i styl panowie ?

wexors

2010-02-26, 14:05
Oskarek napisał/a:

ile ta supra moze miec koni?


fabryczna supra ma 340 KM
Lambo ma 581 KM

Ta supra na filmie ma więcej niż lambo ale oszacować to już musisz sam :P

Nath4N

2010-02-26, 14:36
wexors napisał/a:


Ta supra na filmie ma więcej niż lambo ale oszacować to już musisz sam :P



1002 WHP na niskim doładowaniu (moc na kołach, silnikowo czyli tak jak zawsze podaja producenci aut bedzie kilkanaście procent wiecej). Auto ma przydomek Green Beast.



revtech

2010-02-26, 14:48
wexors napisał/a:


fabryczna supra ma 340 KM
Lambo ma 581 KM

Ta supra na filmie ma więcej niż lambo ale oszacować to już musisz sam :P



hmm LP640 mówi ci to coś?

mcmt

2010-02-26, 15:24
nikos napisał/a:

i o to właśnie chodzi żeby samochodem za 1/4 kasy można było objechać chamów co im tatko kupił porsche,ferrari,lamborghini.
To wszystko po to żeby pokazać ze auto za dwumetrową kupę dolarów jest niczym jak siedzi w nim dwumetrowa p*zda.


Typowo polaczkowe podejscie. Przerobic, byle bylo taniej. Najlepiej jeszcze na gaz. lambo to lambo ma swoj styl, to jest auto legenda. Tojotka ma sie nijak do tego.

Porownanie stuningowanej supry z oryginalnym lambo nie ma sensu. Trzebaby stuningowac obydwa auta.

Pozatym w takim porownaniu przyspieszenia nie wazna jest ilosc koni a ciag, zwany momentem obrotowym.

nikos

2010-02-26, 16:47
g0t3r napisał/a:

Nikos - za 1/4 kasy?! o_O Żeby odjebac tak Suprę, koleś musiał wydac o wiele więcej kasy niż tą wspomnianą przez Ciebie 1/4 ceny Murcielago. Sama turbina może cenowo dojśc do ponad 50 tysięcy złotych.



http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10994121
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11410260
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6431007

najtańszy z 2008 = 1 277 457 PLN
1 277 457 PLN /4=319364,25PLN

hmm myślę ze bym dał rade zrobić taka supre (ew. kupić zrobiona za 200k)

mcmt napisał/a:


Typowo polaczkowe podejscie. Przerobic, byle bylo taniej. Najlepiej jeszcze na gaz. lambo to lambo ma swoj styl, to jest auto legenda. Tojotka ma sie nijak do tego.

Porownanie stuningowanej supry z oryginalnym lambo nie ma sensu. Trzebaby stuningowac obydwa auta.

Pozatym w takim porownaniu przyspieszenia nie wazna jest ilosc koni a ciag, zwany momentem obrotowym.



nie wiem czy 319364,25PLN to jest tanio. gaz nie podnosi mocy( a cała zabawa na tym polega moc,trakcja,moment). Widzę ze masz lambo i cie wk***ia jak leszcze w suprach ci wydech pokazują :P
Nie napisałem że lambo nie ma swojego stylu ani ze jest legendą tylko że jeżdżą nim p*zdy z ogromną ilością kasy i 0 umiejętnościami, i że jak ktoś kupi samochód za kupę kasy to myśli ze on sam będzie jeździł i jest panem szos. I później masz masę ciekawych fot i filmików na hardzie jak to debil popie**alał 230km/h i nie opanował auta i zaj***ł 3 przechodniów.

ZooL

2010-02-26, 16:59
oj nikos zazdrosc dupe sciska, ze ktos moze sobie pozwolic na lambo a ty nie ?
A wyscig podrasowanego wozu z z seryjnym ale lepszym, to troche tak jakby na sile starac sie udowodnic ze masz wiekszego, a i tak kazdy wie ze lambo to jest to.

nikos

2010-02-26, 17:15
ZooL napisał/a:

oj nikos zazdrosc dupe sciska, ze ktos moze sobie pozwolic na lambo a ty nie ?
A wyscig podrasowanego wozu z z seryjnym ale lepszym, to troche tak jakby na sile starac sie udowodnic ze masz wiekszego, a i tak kazdy wie ze lambo to jest to.




zazdrość nie zazdrość, oczywiście ze chciałbym mieć lamborghini i zazdroszczę go tym co maja, bo ja (jak i chyba każdy z nas) nie będę miał go nigdy, ale bez przesady dupy mi nie ściska
motoryzacja to moje hobby i ciężkie godziny przesiedziane w garażu rekompensuje mi fakt ze mój samochód zawdzięcza swoje istnienie mojej ciężkiej pracy i pasji.

xkxkxkxkxk

2010-02-26, 18:56
Banda dzieciaków się kłóci, jeden lepszy od drugiego hahahaha..

mcmt

2010-02-26, 18:57
Ja tez kocham motoryzacje... W jej oryginalnej postaci. Nie lubie tuningu, i drazni mnie porownywanie wycisnietego do ostatniej kropli mocy scierwa z czyms klasycznym, luksusowym. Ludzie krecacy takie filmiki nic nie wnosza, nic nie udowadniaja... Moze jedynie podkreslaja znaczenie sprezarki.
Dla mnie to brak stylu.

Dildo

2010-02-26, 19:33
i co NIKOŚ..? szczeliłem z tymi koniami co? na drugi raz jak niemasz zielonego pojecia o czyms to sie nie wypowiadaj. Pomyliłem sie o ok ~15 KM co przy 1000KM niema roznicy.
TAK poznałem po dzwieku silnika.. Jesli cie to ciekawi.

olej nikosia on niema zielonego pojecia o czym pisze.

napisalem ze ma ok 1000KM..? Tak, poznałem po dzwieku silnika.

nikos

2010-02-26, 21:04
Dildo napisał/a:

i co NIKOŚ..? szczeliłem z tymi koniami co? na drugi raz jak niemasz zielonego pojecia o czyms to sie nie wypowiadaj. Pomyliłem sie o ok ~15 KM co przy 1000KM niema roznicy.
TAK poznałem po dzwieku silnika.. Jesli cie to ciekawi.

olej nikosia on niema zielonego pojecia o czym pisze.

napisalem ze ma ok 1000KM..? Tak, poznałem po dzwieku silnika.



nie napisałeś ze ok. 1000 tylko ze ok 1020 a to różnica, to tak jakbyś pozwiedzał ze jest około 15.42 i z tego się śmieje ( i o tym napisałem, jak byś czytał uważnie to byś wiedział)


mcmt napisał/a:

Ja tez kocham motoryzacje... W jej oryginalnej postaci. Nie lubie tuningu, i drazni mnie porownywanie wycisnietego do ostatniej kropli mocy scierwa z czyms klasycznym, luksusowym. Ludzie krecacy takie filmiki nic nie wnosza, nic nie udowadniaja... Moze jedynie podkreslaja znaczenie sprezarki.
Dla mnie to brak stylu.



widzisz a mnie kręci wyciskanie ile się da z małolitrażowych silników
ja z tuningu jedynie nie lubię szpachli i chamskich spojlerów.