18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super Sam w końcu z sensem i pomysłem ^^

przemo93c • 2013-05-13, 20:35
W związku z ostatnim przypadkiem gdzie pani Gessler nie chciała zapłacić za pobyt w hotelu "Bo jej przecież się należy, w końcu jest gwiazdą" pan Szymon w końcu zrobił sensowny odcinek, z pomysłem :D


Raikiri73

2013-05-13, 23:27
A ja powiem tak, jak piszesz opis to ujmij w nim chociaż odrobinę sensu tego posta, bo ani mnie Twój opis nie zaciekawił a zamiast tego nawet lekko odepchnął chociażby od chęci zaznajomienia się z treścią.

Zl...........ny

2013-05-13, 23:27
Boże co za przygnębiający łak...

pawel997998999

2013-05-13, 23:30
Widze u Szymona taka bieda że ma taką samą bluzkę z H&M za 4 dyszki :D Biega gryzie Szymek :D

andrewerty

2013-05-13, 23:34
pawel997998999 napisał/a:

Widze u Szymona taka bieda że ma taką samą bluzkę z H&M za 4 dyszki :D Biega gryzie Szymek :D


męskich nie było?

Sycylijczyk

2013-05-14, 00:06
Widzę, że Majewski śmieszny jak zawsze :szydera:

squashu

2013-05-14, 00:13
@WojciechKaruzelski

Powiedź mi, kur** kim Ty jesteś pajacu? Że oceniasz innych ,a sam podejrzewam ,że jesteś otyłym człowiekiem któremu tylko kebaby w głowie. Szymon jest na pewno bardziej wykształcony od Ciebie więc po co w ogóle ta dyskusja to,że Gesslerowa jest częściej w mediach to nic nie znaczy ona po prostu robi wokół siebie szum "wielka gwiazda" więc przestań proszę pierd** głupoty jak nie masz pojęcia,jak Cię śmieszą gimbusy to wypie**alaj na kwejka. Nie jestem hejterem ,ani nic z tych rzeczy, ale denerwują mnie tego typu wypowiedzi jak "pana" WojciechaKaruzlelki'ego którzy jebną na ślepo jakiś mało śmieszny tekst i myśli ,że znajdzie przyjaciół.

Nickczemny

2013-05-14, 00:23
@up

Naucz sie stawiać przecinki pacanie.

Robot

2013-05-14, 00:37
Szymon śmieszy tym, że jest nieśmieszny.

plackie

2013-05-14, 01:02
w sumie. szanuje gościa bo teraz robi to co lubi i tak jak mu się podoba. kase trzepie na reklamach a być wyj***nym z tefałwenu to nie żal tylko chwali mu się że się nie pchał tam na siłe. bo kto tam został sama żenada prokop, wojewódzki i gessler wspomniana wyżej. j***ć ch*jów z tvn, telewizji na poziomie buraków.

ściwanek

2013-05-14, 02:41
Toż to nawet nie ma pomysłów... Gówno robi gówno ;-(

penis20

2013-05-14, 07:09
Najarał się i pie**oli !

MCL

2013-05-14, 09:53
Widać, jak strasznie mu się "żart" i "ironia" układa, jeśli nie ma w głowie scenariusza, nad którym ktoś siedział z TVNu. Może ma trochę racji, ale przekazuje to w sposób bardziej ch*jowy od polskich vlogerów. Nie wszystkich oczywiście, bo polski vloging to dno syf i kilometr mułu

Re...........ms

2013-05-14, 10:19
Miziou napisał/a:



Stary! Ona w życiu nawet nie stała obok zdjęcia Ramsaya! Gościu jest zajebiście inteligentny i szybki - a to indywiduum ze srefauenu jest po prostu wulgarne, prostackie i grube. Nawet nie porównuj.

Ale z ostatnim zdaniem zgadzam się w stu procentach - nie wiem o co tak naprawdę bryzga, bo wyj***łem tv 4 lata temu, ale jeśli nie chciałaby zapłacić w moim hotelu (gdybym jakiś miał poza Monopolem) to od razu policja, tabloidy i ch*j :)




wiesz nie mówię, że jej się udaje być Ramsayem bo to jest niemożliwe, ale kopiuje go bo nawet wejście do Kuchennych rewolucji jest skopiowane z "Kitchen Nighmares" Ramsaya.
Jaram się gotowaniem od dzieciaka i wszystkie większe show kulinarne znam w tym wydaje mi się 99% tych wypuszczonych przez Ramsaya i Gessler nigdy w życiu nie osiognie takiego poziomu bo nie ma pojęcia o gotowaniu :) to jest zwykła, tłusta, leniwa k***a, której marzy się sława i pieniądze.

Piwo

2013-05-14, 11:20
On nie wk***ia mnie tylko na reklamach PKO. Jakoś go tam ci graficy ogarniają, dokleją wróżkę i od razu lepiej to wygląda.