18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super pomysł aby zejść z deskorolki podczas jazdy

~Angel • 2020-10-02, 13:38
Spokojnie to tylko kobieta więc nie można za wiele wymagać


bercisko

2020-10-02, 14:28
Ale się ciemny lakier porysował

Juzwa

2020-10-02, 14:50
Następna dwa razy mordą dała w asfalt. Oni się nigdy nie nauczą raz a dobrze?

Pralpunkt

2020-10-02, 15:46
Jak miała wystająca dolną szczęnke to może chciała sobie naprawić

outsidethebox86

2020-10-02, 18:03
Bo tylko kobietom przydarzają się takie wypadki... A te filmiki z failami na desce z udziałem facetów to pewnie fejk jest, bo facetowi nie może pójść źle. Co za ograniczony punkt widzenia. Kobiety mają swoje słabe strony i mężczyźni także, po to jesteśmy zaprojektowani w taki sposób, żeby łączyć się w pary i uzupełniać, a nie obrzucać gównem kto jest gorszy. XXI wiek a poglądy jak ze średniowiecza...

KROMBACHER

2020-10-02, 20:05
outsidethebox86 napisał/a:

Bo tylko kobietom przydarzają się takie wypadki... A te filmiki z failami na desce z udziałem facetów to pewnie fejk jest, bo facetowi nie może pójść źle. Co za ograniczony punkt widzenia. Kobiety mają swoje słabe strony i mężczyźni także, po to jesteśmy zaprojektowani w taki sposób, żeby łączyć się w pary i uzupełniać, a nie obrzucać gównem kto jest gorszy. XXI wiek a poglądy jak ze średniowiecza...



wysralas sie juz?

Cudak

2020-10-02, 20:54
outsidethebox86 napisał/a:

Bo tylko kobietom przydarzają się takie wypadki... A te filmiki z failami na desce z udziałem facetów to pewnie fejk jest, bo facetowi nie może pójść źle. Co za ograniczony punkt widzenia. Kobiety mają swoje słabe strony i mężczyźni także, po to jesteśmy zaprojektowani w taki sposób, żeby łączyć się w pary i uzupełniać, a nie obrzucać gównem kto jest gorszy. XXI wiek a poglądy jak ze średniowiecza...



To nie był wypadek.

outsidethebox86

2020-10-02, 21:33
Cudak napisał/a:

To nie był wypadek.



Ale czy to nie zdarzyło się również facetom?

KROMBACHER napisał/a:

wysralas sie juz?



Tak, ale ulga

PS. Widzę kobiety zaszły co niektórym za skórę...

mazga50

2020-10-02, 22:32
I sobie ten czarny, brzydki ryj rozwaliła...

N0control

2020-10-05, 00:04
Później miała by jeszcze większą prędkość. Za dużego wyboru tutaj nie było.

to...........10

2022-07-25, 01:25
outsidethebox86 napisał/a:

Bo tylko kobietom przydarzają się takie wypadki... A te filmiki z failami na desce z udziałem facetów to pewnie fejk jest, bo facetowi nie może pójść źle. Co za ograniczony punkt widzenia. Kobiety mają swoje słabe strony i mężczyźni także, po to jesteśmy zaprojektowani w taki sposób, żeby łączyć się w pary i uzupełniać, a nie obrzucać gównem kto jest gorszy. XXI wiek a poglądy jak ze średniowiecza...



Nie wytłumaczysz. To są typki, których jedynym "osiągnięciem życiowym" było urodzenie się z fiutem. Muszą się dowartościować :amused: