18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super bohater

CrazyEdek • 2018-11-27, 19:22
Cztery szybkie


banerr

2018-11-27, 20:42
Rycerzyk na białym kucyku.

nwonigers

2018-11-27, 20:47
cos mi sie wydaje ze ta glupia suka nie byla zbyt szczesliwa, ze jej (zgaduje)chlopak lezy na ziemii;)

Mors_Nigra

2018-11-27, 23:20
@banerr co ty pie**olisz w ogóle?! Gościu wyszedł, jeszcze z rękoma w kieszeniach i już został zaatakowany przez pajaca. Nic nie powiedział jeszcze, nic nie zrobił i już miał brudne łapy kozaczka na sobie.

solltys

2018-11-27, 23:26
Myślę ze sprawa nie jest taka oczywista i nie ma co bronic ani jednej ani drugiej strony. Przykład? Proszę z mojego życia, moja była dziewczyna znalazła sobie jakiegoś macho który to skakał do mnie i z uśmiechem na mordzie pokazywał mi środkowy palec od niej z sypialni gdy przyjechałem, odpuściłem, pojechałem do domu bo i tak nic nie mogłem zrobić, przecież nie będę się na siłę dobijał aby wejść do środka jak idiota, i jak w sumie mógłbym mieć w ch*ju ją i jej macho ale nie będzie mi pajac wyskakiwał z palcami (fakt głupie ale uwierzcie gdy jakieś frajer właśnie skończył pukać dziewczynę z która bądź co bądź byliście i coś do niej czuliście i pokazuje wam z głupim uśmieszkiem środkowy palec to sami mieli byście ochotę mu wyj***ć, a że laska pusta to inna sprawa) więc przyjechałem do niej z zaskoczenia innego dnia i akurat w tym samym czasie i on do niej przyjechał, nie wdawałem się gadkę, tez miał ręce w kieszeni i dostał po mordzie więc jakby wyciąć tylko mały fragment z samego zajścia wyglądało by to podobnie jak na filmiku jednak pamiętajcie, za nic się nie dostaje a jak na filmiku jest 2 gości i laska to można łatwo się domyślić o co mogło pójść.

Loaloa

2018-11-27, 23:29
Leżałby na glebie jeszcze szybciej, ale wychodzącemu z budynku chyba się ręka w kieszeni zaplątała.

edek.bajzel

2018-11-27, 23:36
solltys
ja bym się nie przyznawał na twoim miejscu,
bo jesteś p*zdą
jeszcze fejkową
bo nie wierzę w ten opis

solltys

2018-11-27, 23:53
edek.bajzel napisał/a:

solltys
ja bym się nie przyznawał na twoim miejscu,
bo jesteś p*zdą
jeszcze fejkową
bo nie wierzę w ten opis



Rozumiem że ty z tych co spuszczają głowę gdy ktoś pokazuje ci palec? ;)

Sinan

2018-11-28, 02:18
@up a co Ty k***a w gimnazjum jesteś że się palcami przejmujesz?

solltys

2018-11-28, 04:03
Sinan napisał/a:

@up a co Ty k***a w gimnazjum jesteś że się palcami przejmujesz?



Po 1 to było ładnych kilka lat temu a po 2, mam od urodzenia jakąś niechęć do cwaniactwa. No po prostu taka przypadłość że ciężko mi przejść obojętnie gdy ktoś r*cha mi dziewczynę i jeszcze ze mnie drwi ale może zbyt poważnie traktuje pewne rzeczy, w końcu na sadolu sami r*chacze zmieniający dziewczyny co tydzień.

TytanowyRosomak

2018-11-28, 09:25
solltys napisał/a:

Myślę ze sprawa nie jest taka oczywista i nie ma co bronic ani jednej ani drugiej strony. Przykład? Proszę z mojego życia, moja była dziewczyna znalazła sobie jakiegoś macho który to skakał do mnie i z uśmiechem na mordzie pokazywał mi środkowy palec od niej z sypialni gdy przyjechałem, odpuściłem, pojechałem do domu bo i tak nic nie mogłem zrobić, przecież nie będę się na siłę dobijał aby wejść do środka jak idiota, i jak w sumie mógłbym mieć w ch*ju ją i jej macho ale nie będzie mi pajac wyskakiwał z palcami (fakt głupie ale uwierzcie gdy jakieś frajer właśnie skończył pukać dziewczynę z która bądź co bądź byliście i coś do niej czuliście i pokazuje wam z głupim uśmieszkiem środkowy palec to sami mieli byście ochotę mu wyj***ć, a że laska pusta to inna sprawa) więc przyjechałem do niej z zaskoczenia innego dnia i akurat w tym samym czasie i on do niej przyjechał, nie wdawałem się gadkę, tez miał ręce w kieszeni i dostał po mordzie więc jakby wyciąć tylko mały fragment z samego zajścia wyglądało by to podobnie jak na filmiku jednak pamiętajcie, za nic się nie dostaje a jak na filmiku jest 2 gości i laska to można łatwo się domyślić o co mogło pójść.



k***a pamiętam jakby to było wczoraj :)


edek.bajzel

2018-11-28, 21:19
solltys napisał/a:



Po 1 to było ładnych kilka lat temu a po 2, mam od urodzenia jakąś niechęć do cwaniactwa. No po prostu taka przypadłość że ciężko mi przejść obojętnie gdy ktoś r*cha mi dziewczynę i jeszcze ze mnie drwi ale może zbyt poważnie traktuje pewne rzeczy, w końcu na sadolu sami r*chacze zmieniający dziewczyny co tydzień.


ty się lepiej ciesz że tego palca w dupę ci go nie wsadził, a jeśli to co opisujesz jest prawdą, to nawet nie będę komentować, menszczyzno