18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sunday wrzuca skejterów...

Halman • 2021-01-21, 12:42

a ja skejterkę ale nos tak samo rozj***ny... :-D

masaq

2021-01-21, 13:42
nie potrafię zrozumieć dlaczego ktoś, kto nigdy nie uprawiał danego sportu nie zakłada kasku lub ochraniaczy - szczególnie gdy jest to sport przy którym jest kontakt z betonem ...





i tak, wypie**oliłem się kiedyś sam na rolkach i już się nauczyłem- cały poprzedni sezon na rolkach jeździłem już w kasku xD

0700zglossie

2021-01-21, 15:20
masaq napisał/a:

nie potrafię zrozumieć dlaczego ktoś, kto nigdy nie uprawiał danego sportu nie zakłada kasku lub ochraniaczy



Duża część zawodowców zawsze jeździ w ochraniaczach, przykładowo już biorąc pod uwagę jazdę na desce, Tony Hawk, zawodowiec, zawsze jeździł w kasku, mimo swojego doświadczenia sam wiedział że kiedyś może coś się nie udać, czysty zdrowy rozsądek, zresztą chyba lepiej przez 1h wyglądać jak debil w kasku niż przez całe życie na wózku z wygiętymi witkami i ze śliną cieknącą z mordy z powodu uszkodzeń neurologicznych.

uzumw

2021-01-21, 15:42
Lubię te ich "czy wszystko ok? " a ryj rozj***ny.

Kutarate-Miszcz

2021-01-21, 16:04
Cytat:

nie potrafię zrozumieć dlaczego ktoś, kto nigdy nie uprawiał danego sportu nie zakłada kasku lub ochraniaczy - szczególnie gdy jest to sport przy którym jest kontakt z betonem ...



Odpowiedź jest bardzo prosta - debilizm ;-)


PS: r*chałbym (przed wypadkiem)

Halman

2021-01-21, 16:44
Kutarate-Miszcz napisał/a:


PS: r*chałbym


myślałem że nikt juz tego nie napisze... :)

~Sunday

2021-01-21, 17:10

Moje skejterki jeżdżą lepiej niż twoje 8-)

Budrys2000

2021-01-21, 17:49
Myślę że ta niewiasta kręci niezłe triki ;-)

croyna

2021-01-21, 18:44
~Sunday napisał/a:

Moja skejterki jeżdżą lepiej niż twoje



czekałem aż się wyjebie i sobie ten ładny ryj rozwali

bloodwar

2021-01-22, 09:46
masaq napisał/a:

nie potrafię zrozumieć dlaczego ktoś, kto nigdy nie uprawiał danego sportu nie zakłada kasku lub ochraniaczy - szczególnie gdy jest to sport przy którym jest kontakt z betonem ...
i tak, wypie**oliłem się kiedyś sam na rolkach i już się nauczyłem- cały poprzedni sezon na rolkach jeździłem już w kasku xD



Skaterzy wyszydzają ludzi jeżdżących w kaskach i mają totalną polewkę z tych w ochraniaczach, uważają że jest to oznaka braku skilla "jeżdzę tak słabo że często się wywracam i potrzebuje ochraniaczy", większość dzieciaków za najbardziej traumatyczne wspomnienie z dzieciństwa uważa pójście do skateparku w ochraniaczach "bo mama kazała żebym sobie krzywdy nie zrobił" - te okrzyki i wyzwiska śnią im się potem przez wiele nocy. A formalnie rzecz biorąc jest to dość bezpieczny sport, znam kilku skaterów i 95% z nich nie miało nigdy złamania ani kontuzji głowy, tylko lekkie zadrapania i otarcia