18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sukces polskich medyków.

D-Rose • 2020-04-08, 15:03
Polska słuzba zdrowia odnosi wielkie sukcesy w walce z Koronawirusem. Stad podziekowania prosto z ministerstwa.

bodzio667

2020-04-08, 22:09
Kto normalny ogląda TV...

kulawiec

2020-04-08, 22:21
mygyry napisał/a:

Oni przynajmniej mieli gotowe procedury:
- Sory taki mamy klimat
- Jeść szczaw i mirabelki
- trzeba było się ubezpieczyć
- zmień pracę weź kredyt
- łączymy się w bulu i nadzieji
- to nie są wasze pieniądze
- piniędzy nima



Oni czyli kto? Bo chyb anie sądzisz, że PIS i PO czymkolwiek się różni? Jedni i drudzy to szajka, różnica polega jedynie na tym, że jedni robią to ze słomą w butach inni pod krawatem. Jak to socjaliści.

Hefajstos78

2020-04-09, 03:23
jagielski napisał/a:

Zajebisty jest zolty pasek info



Racja. Najlepsze dowc**y to te, które trzeba wyjaśniać.

:-|

Liton

2020-04-11, 00:53
mygyry napisał/a:

- trzeba było się ubezpieczyć


Ponieważ widzę, że demencja cię już dopada pomimo młodego wieku - to słynny cytat Cimoszewicza z powodzi w 1997 roku. Jeno 10 lat przed dojściem platformy do władzy. Więc nie zesraj się już z tym PO.

ma...........ek

2020-04-11, 03:53
Aż się zaloguję po nie wiem ilu latach i dam wam dobrą radę: jeśli przypadkiem mieszkacie/będziecie w Tychach i coś wam dolega - nie idźcie pod żadnym pozorem do szpitala wojewódzkiego. Tam k***a w normalnych czasach strach iść na oddział, a teraz to nawet nie chcę myśleć co tam się dzieje. Tfu pluje na chirurgię tam i lekarzynę przemądrzałego kasztana i chamskie pielęgniarki. Pluję w imieniu moim jak i starszych pacjentów, którzy prosili mnie żebym gdzieś napisał co trzeba. Trzymajcie się w zdrówku sadole, Wesołych Świąt niech Bongman będzie z wami PDK :mrgreen: