18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suka ćwicząca

~Sunday • 2022-10-14, 09:10

Zadbana jest :-D

Jarosławkaczyński

2022-10-14, 09:31
Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.

Isakpm

2022-10-14, 09:40
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



Jarek, pobudka!!!!! Zesrałeś sie...

P.s nakarm kota

:-P

baronturbina

2022-10-14, 10:43
CO ona k***a za tarło odstawia. Jak się to ćwiczenie nazywa? ..... (<--- Tu musi wypowiedzieć się jakiś ekspert)

Budrys2000

2022-10-14, 10:58
Hier ist das erste deutsche Fernsehen mit dem Tagesschau.

ebeebe_ebeebeebe

2022-10-14, 11:03
baronturbina napisał/a:

CO ona k***a za tarło odstawia. Jak się to ćwiczenie nazywa? ..... (<--- Tu musi wypowiedzieć się jakiś ekspert)



Te ćwiczenie nazywa się "allahy" albo "dzień dobry" :D
Z tym że to co ona odpie**ala to karykatura ćwiczeń w ogóle...

Bania powowinna być w drugą strone (przy maszynie), bez zapierania się nogami i cofania dupy. Chodzi tylko sam brzuch.

tzw. ego lifting

wlazidup-Krzysztof

2022-10-14, 11:09
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



i po kiego to piszesz jak jest Redtube

lukaszk1985

2022-10-14, 13:50
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



7 to chyba przez przypadek nacisnąłeś Jareczku? :-D

Adae

2022-10-14, 14:08
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Te ćwiczenie nazywa się "allahy" albo "dzień dobry"
Z tym że to co ona odpie**ala to karykatura ćwiczeń w ogóle...
Bania powowinna być w drugą strone (przy maszynie), bez zapierania się nogami i cofania dupy. Chodzi tylko sam brzuch.
tzw. ego lifting



No prawie trafione. Jestem ekspertem, wiec wprowadze opinie odmienna do obiegu.
"Dzien dobry" to cwiczenie w ktorej ciezar ciagnie w odwrotnym kierunku sluzacy wzmocnieniu plecow i posladkow. Zazwyczaj robione przez wykonywanie sklonow ze sztanga na plecach.
Co do prezentowanego cwieczenia. Samo ono jest ogolnie, mowiaz jezykiem naukowym, ch*ja warte. Jesli ma juz cokolwiek byc warte, to musi byc wykonywane tak jak na filmiku, bo pozwala to na nalozenie obciazenia, ktore zmusza nas do pracy wiekszej niz zwykle sklony. Samym celem wykonywania tego cwiczenia jest wzmocnienie calego tulowia i miesni stabilizujacych.
Wykonywanie w sposob opisany przez Profesora Nauk Ebeebe Ebeebeebe (po nazwisku domniemam, ze Pan Profesor wywodzi sie z Uniwersytetu w Abudzy) jest korzystne glownie w sytuacji, w ktorej cos nas wk***ia w domu i musimy zabic troche czasu, a nie mamy kasy ani znajomych.

Mzimu

2022-10-14, 14:45
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Te ćwiczenie nazywa się "allahy" albo "dzień dobry"
Z tym że to co ona odpie**ala to karykatura ćwiczeń w ogóle...
Bania powowinna być w drugą strone (przy maszynie), bez zapierania się nogami i cofania dupy. Chodzi tylko sam brzuch.
tzw. ego lifting



dokładnie! inna nazwa to żółwiki :-)

Ryju1983

2022-10-14, 16:43
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



Chciałeś napisać 7 centymetrową glizde.

to...........10

2022-10-16, 22:22
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ajajaj taka spocona cipeczka to jest to. Zamoczyłbym mojego 37centymetrowego kutonga. A nogi to bym lizał dzień i noc.



Zapomniałeś przecinka między "3" i "7" :D