18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suicide Mouse - Ciężka Psychodelia

Bonewerkz • 2010-07-18, 14:37
Filmik Suicide Mouse był wykorzystywany pod koniec II Wojny Światowej jako narzędzie tortur w obozach jenieckich przez Aliantów na Japończykach. W filmiku następuje krótka przerwa (czarny ekran) można ją ominąć.





UWAGA: Film należy oglądnąć cały dla lepszego efektu ;)

abominacja

2010-07-23, 08:37
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=1082

Cytując:
"Umówmy się: obejrzeć jest ogólnopolskie, poprawne, literackie. A oglądnąć jest pewnym regionalnym smaczkiem."

Ni i z tego względu, kiedy widzę "oglądnąć" to mi włosy łonowe dęba stają.

I sorry za link, bo jestem lebiega i nie umiem wkleić obrazka :)

Ra...........og

2010-07-23, 09:22
abominacja napisał/a:

Ni i z tego względu, kiedy widzę "oglądnąć" to mi włosy łonowe dęba stają.


Czyli, że nie golisz? :roll:

yadam

2010-07-23, 09:29
nie wiem jakim trzeba byc japoncem zeby to cos ruszylo. kuwa przeciez oni sie zabijali dla ojczyzny latali z bagnetami na ckmy itp. co ich ruszalo w tym filmiku? nawet sobie skosne oczy zrobilem i wlaczylem ten filmik,i kij wyszedl, nic, zero

maclaw

2010-07-23, 11:25
abominacja napisał/a:

OBEJRZEĆ, kurrrwa! Skąd wy bierzecie to "oglądnać"?



Lepiej niech pisze oglądnąć, niż obejrzeć przez "ż"

Byczarz

2010-07-23, 11:27
yadam napisał/a:

nie wiem jakim trzeba byc japoncem zeby to cos ruszylo. kuwa przeciez oni sie zabijali dla ojczyzny latali z bagnetami na ckmy itp. co ich ruszalo w tym filmiku? nawet sobie skosne oczy zrobilem i wlaczylem ten filmik,i kij wyszedl, nic, zero


Top wyobraź sobie teraz, że jesteś przywiązany do krzesła, mocno obity i na siłę każą Ci to oglądać przez kilka godzin w kółko.
To jest jak z kropelką wody spadającą na czoło. Na początku luzik, ale po paru godzinach każdą kroplę odczuwasz jak uderzenie młotkiem- tak bardzo zaczyna Cię to wk***iać.

Z torturami podczas wojny i tym filmikiem to można się sprzeczać czy prawda czy nie, ale na pewno każdy bezsensowny filmik kompletnie bez fabuły i ch*jowym podkładem muzycznym puszczany non stop przez wiele godzin ryje psychikę i można nim torturować. ; d

dln69

2010-07-23, 12:57
Byczarz, w takim wypadku, to każdym video można torturować.

Co do filmu - ch*jowy

un...........ed

2010-07-23, 14:57
to ma jakaś morda na końcu wyskoczyć ? bo ni to straszne ni to psychodeliczne

jako, że tutaj nie da się edytować posta, więc musze napisać jeszcze raz :) ten filmik mógłbybyc straszny, jakby się go obejrzało z kilka razy, jedynie końcówka może być jakaś "straszna" ale to chyba dlatego, że jakieś dziwne ryje można dostrzec i jakis pokoik jakby. i to Suicide - samobójstwo może oznaczać, że ma na celu doprowadzić cie do samobójstwa? możliwe, jakby cię przywiązali to krzesła i puszczali przez cały dzień. bo na początku chodzi o to, że jest spokój, wszystko ładnie, potem czarny ekran, niepewność a potem znowu spokoj, ale tylko przez chwilę, wszystko zaczyna się zmieniac, zaczynają pojawiac się krzyki, strach jakieś dziwne obrazy etc., a potem znowu spokój i tak w kółku. w pewnym momencie pewnie zaczyna się bać tej myszy :) ale to bardziej insynuacje, i to głupie :D

Komun3

2010-07-23, 17:00
Ale niech mi ktoś k***a powie gdzie ta mysz idzie bo mi tylko to nie daje spokoju.

Ronillek

2010-07-23, 18:12
6:10 <- Tak wrzeszczał mój kot, jak był głodny...

ithat

2010-07-23, 22:27
ja wam powiem ze troche zrylo mi czerep, tylko ogladajcie po ciemku i patrzcie tylko na ta j***na mysz ;p

Zmrok

2010-07-24, 12:20
narzędzie tortur w obozach jenieckich przez Aliantów na Japończykach. <- Jakby genialne umysły japończyków coś mogło jeszcze bardziej rozj***ć xD

Aedammair

2010-07-26, 12:58
a mi sie podoba, ładny dark ambient.

haisix

2010-08-02, 03:08
tak jak powiedzieli koledzy wczesniej - fake
a oryginalna historia jest dluga, zamiast tl;dr to krotko: ochroniarz z disneya po obejrzeniu tego filmiku popelnil samobojstwo

nikt nikogo tym filmikiem nie torturowal lol

Eruaneth

2011-09-03, 00:48
Fake. Straszne placebo. Jak Ci każdy będzie mówił, że od jedzenia papryki siwieją włosy to się nie dziw że będziesz ich widział coraz więcej.
Myślałam, ze Mr. Disney zrobił to wideo dla zabawy by sprawdzić efekty które mógł wykorzystać w tamtych czasach... Chociaż możliwe, że miał te lęki przed myszami. Nie wiem, musiałabym sprawdzić w google XD
Mimo wszystko kocham takie uczucie schizy, Suicide Mouse, Suicide Sheep, Barbie.avi, Smile,jpg... Coś potężnego, chociaż idiotycznego ; P