18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

SucharPack_2

Rozchędażacz • 2016-04-17, 19:25
Oto druga porcja internetowych dowcipów, częstujcie się:

•Co to jest – czerwone i zwisa z ku*asa?
-Krawat Kaczyńskiego.

•Ceny owiec w Szkocji znowu poszły w górę. To już prawie pięć funtów za godzinę.

•Zadzwoniłem na policję i powiedziałem, że dwie dziewczyny pobiły się o mnie. Operator zapytał w czym problem. Odpowiedziałem, że gruba wygrywa.

•Moja dziewczyna powiedziała, że jestem beznadziejny w łóżku. Jak ona się zorientowała? Przecież to trwało mniej niż minutę…

•Nigdy nie traktuj kobiety przedmiotowo. To tego nie znosi. 8-)

•Odnośnie {1,5}, to to nie miało na celu nikogo obrazić, użyto jedynie w celu humorystycznym... :amused:

tekkit

2016-04-17, 20:11
Śmiejecie się z Kaczyńskiego, a połowa z was bierze te 500+. Boisz się, że będziemy dokładać ? To nie składaj wniosku - proste. Za Tuska dostałbyś kuta-sa do ryja i 3x wieksze podatki. Jk ja takiej bandy debili nie czaje -_-...

Cz...........as

2016-04-17, 20:19
@ tekkit Zluzuj gumkę od gaci bo coś ci się w głowie pie**oli. I uśmiechnij się czasem. Z wodza nie wolno się śmiać? A jak by tam było inne nazwisko to byś się cieszył jak dziecko.

mi...........80

2016-04-17, 20:31
o Kaczyńskim i o owcach spoko, reszta znana

No to może połączę te dwa lepsze w spójną całość:

Kiedy Kaczyński zdejmuje krawat?



W owczarni :-D

bonczo

2016-04-17, 20:50
Różowe, ciepłe i rozpływa się w ustach?

c*pka trędowatej :amused:

Bu...........ek

2016-04-18, 02:24
Jakiego batonika nie lubi pedofil?
- Pawełka z adwokatem :D

elfis

2016-04-18, 09:18
ciekawe manipulacje jak w wybiórczej , a więc jeden wsad z dupy wzięty i reszta

Aksal

2016-04-18, 11:28
elfis napisał/a:

ciekawe manipulacje jak w wybiórczej , a więc jeden wsad z dupy wzięty i reszta



k***a, co Ty bierzesz, człowieku?

A tak btw. zawsze wszyscy jeżdżą po GW, czemu się nie dziwię, ale ciekawi mnie, czy jest w stanie ktoś podać mi jakieś w miarę obiektywne media (najchętniej portale internetowe, bo nie mam dostępu do innych polskich mediów aktualnie).

NieLubieWas

2016-04-18, 11:29
Rozchędażacz napisał/a:



•Odnośnie {1,5}, to to nie miało na celu nikogo obrazić, użyto jedynie w celu humorystycznym... :amused:


Jasne rasisto! Hejstop wchodzccie to tutej!

spieriz

2016-04-18, 11:37
@tekkit, widzę, że mamy kolejnego który widzi tylko dwie opcje na polskiej scenie politycznej: kaczyńskiego i tuska.
A później zdziwienie, że jest jak jest ;)
I chyba zapominasz ile już pis podniosło podatków, aby zrealizować swoje 500+.
Dla jasności - ani trochę nie przepadam za PO, ale ekipa kaczyńskiego wcale nie jest ekipą zbawców, jak co niektórzy ostatnio uważają.

ho...........zo

2016-04-18, 11:58
Temat z żarcikami, ale pie**olenie o polityce w komentarzach musi być...

support3

2016-04-18, 12:00
@UP UP mądrze prawisz człowieku, ale i tak zostaniesz wyzwany od lewactwa bo w końcu kto nie z PIS ten lewak i zdrajca narodu.

Sonal

2016-04-18, 12:05
Jeżeli kogoś z punktu widzenia budżetu państwa nie przeraża program 500+ - to jest kompletny debilem.
Mam nadzieję, że go zakończa przed pierwszą wypłatą - bo nie mam pojęcia jak my go wytrzymamy przez ten rok.
Bo w przyszłym roku jestem pewny, że już go nie będzie. Może Polski już nie będzie, bo zbankrutuje.

MapleLeaf

2016-04-18, 12:10
- Dlaczego Szkoci chodzą w gumiakach z szerokimi cholewami?
- Żeby tylne nogi owcy się zmieściły i owca im nie sp***alała jak podniesie spódniczkę

- Dlaczego Szkoci chodzą w spódniczkach?
- Bo im owce sp***alały na sam dźwięk rozpinanego rozporka

Ma...........gw

2016-04-18, 12:38
tekkit napisał/a:

Śmiejecie się z Kaczyńskiego, a połowa z was bierze te 500+. Boisz się, że będziemy dokładać ? To nie składaj wniosku - proste. Za Tuska dostałbyś kuta-sa do ryja i 3x wieksze podatki. Jk ja takiej bandy debili nie czaje -_-...



Kto k***a bierze 500+? Nieostrożny stolarz policzy na palcach jednej dłoni ile tutaj jest osób z dziećmi.

Wszyscy teraz dokładamy do dzieciorobów i patoli z własnych kieszeni a mnie osobiście nie uśmiecha się finansowanie czyjegoś zewu ku*asa/p*zdy. Chcesz robić bachory? To rób, ale sam je utrzymuj.

Banda POjebów i karakana z dupą to jedno i to samo gówno, "dobra zmiana", mhm, po ch*ju.