18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Styl węża

kickyourheadoff • 2018-08-21, 08:53
Chiński brukarz


Mom and Death

2018-08-21, 18:18
hanney napisał/a:

Nie widziałem jeszcze osoby z takim niedowładem, która miała taką masę mięśniową, niesamowite!



A ja widziałem z jeszcze większą.


HalfGod

2018-08-21, 19:23
Tam kaleki są mocniejsi niż nasi zawodnicy z KSW

NieZmienny

2018-08-21, 20:50
On tam pracuje a u nas zdrowi wołają o zapomogę.

hayadechi94

2018-08-21, 22:40
wczesniej pewnie glowa uskutecznial ta sztuczke stad te ruchy

Arathnmor

2018-08-21, 23:30
NieZmienny napisał/a:

On tam pracuje a u nas zdrowi wołają o zapomogę.



System "pracuj albo jedz trawę" działa. A na socjal zawsze znajdą się chętni z awersją do pracy.

AlexUnder

2018-08-22, 01:16
On to już chyba złamał o jedną cegłę za dużo.

Heathen

2018-08-22, 18:56
nowynick napisał/a:



w tym samym biurowcu co ja pracuje gostek z takim porażeniem. Nie wiem co robi, może jest analitykiem może informatykiem tak czy owak takie osoby mogą coś w życiu osiągnąć poza podwyżką socjalu. Takie osoby szanuję.

A tymczasem mojej teściowej usunięto dwa palce i poleciała załatwiać sobie rentę. Dwa palce (nie kciuki) kuźwa uczyniły ją niezdolną do jakiejkolwiek pracy. No i niestety żmija ma teraz więcej czasu na odwiedzanie córki...


Pewnie teściowa sobie sama odgryzła palce co by bliżej zięcia być :mrgreen:

bachi1997

2018-08-25, 17:02
Ostatnio byłem w sklepie, jeden z pracowników miał takie krótkie ręce jak dinozaur, nie wiem co to za choroba. Normalnie dawał rady wykładać towar czy zamiatać, obsłużyć kasę. Musiał się tylko bardziej schylać. Pomoc socjalna zabija gospodarkę, nic więcej. Bo jak się człowieka zmusi żeby pracował by żyć, to będzie pracował. Wózek inwalidzki czy brak kończyny w tym nie przeszkodzi. Dodam, że to było w Norwegii. Tutaj nawet niepełnosprawni tyrają na zasiłki ciapuchów i na dodatki na ich dzieci. j***ne ścierwa aż krew zalewa. Ostatnio też czytałem, że planują zwiększyć ilość godzin pracy w tygodniu bo brakuję kasy na zasiłki właśnie, premier dumnie mówiła o Norwegii - ''państwie opiekuńczym''.