18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stund Up Zabij mnie śmiechem Łowcy. B

1PalucH • 2012-12-11, 21:59
" Teraz to nie jest śmieszne, ale wtedy mnie rozj***ło"

1.



2.

spyyd3r

2012-12-13, 03:40
zajebiste! bartek107
"Nie trawie tych kretynów którzy robią z siebie pajaców... " na tym polega kabaret Pajacu!

tombaz

2012-12-13, 10:18
Do tych, co jeszcze nie wiedzą, że istnieją ludzie którzy mogą mieć inne poczucie humoru, niż oni sami:
Wszystko co Was przerasta, jest dla Was głupie?

yoshi88-88

2012-12-13, 11:46
oj wypowiada się gimbaza w więszkości i po prostu nie rozumieja niektórych żartów . Moim zdaniem ekstra parodiują kryszaka i pazurę . Duzo nawiązań jest .
Dla niektórych informacja , że nie każdy skecz musi być o sraniu żeby był śmieszny

p.s. Chociaż sranie i pierdzenie niewątpliwie , podnosi poziom skeczu :krejzi:

Ja...........88

2012-12-13, 12:34
spyyd3r napisał/a:

zajebiste! bartek107
"Nie trawie tych kretynów którzy robią z siebie pajaców... " na tym polega kabaret Pajacu!


W takim razie mamy niezły kabaret na Wiejskiej. Informacja dla Ciebie: nie, kabaret nie polega na byciu kretynem robiącym z siebie pajaca. Poza tym dlaczego niby nie można krytykować czegoś co się nam nie podoba?!

Kuriki

2012-12-13, 12:44
Ale ze mnie matoł iksde Nie rozumiem tyh szystkih odniesień do różnych żeczy np popkultury, poprzednich skeczów tych pajaców czy osób parodiowanych OMG
A może rozumiem i wiem "ocb" tylko nie mam poczucia humoru? Papa ;***

kluskawietnamska

2012-12-13, 15:23
@up

O matko, ja mam na pewno, miałam się pieklić o ortografię, a ty tak specjalnie! Przejrzałam cię, demonie perfidii.

KiKiZ

2012-12-13, 18:04
naprawdę, Ci ludzie nie są śmieszni, nie przerasta mnie to, są żałośni, głos tego w żółtym jest tak irytujący że jakoś ich skecze mnie nie śmieszą. Jeżeli ktoś chce sobie pooglądać jakieś normalne kabarety które tworzą fajne skecze i nie muszą używać ciągle "k***a" żeby było śmiesznie. Moralny niepokój po odejściu Pakosińskiej jest nie do oglądania(pomijając to że ludzie śmieją się z BYLE CZEGO, dokładnie, nawet ze słów które są elementami dialogu lecz z przerwami to i tak ludzie wciskają tam brawa i gwizdy nie wiem po co...), za to znowu ludzie zaczęli oglądać ani mru mru, limo, KABARET MŁODYCH PANÓW. Polecam także stand-upy abelarda gizy/kacpra rucińskiego.

rusofil

2012-12-13, 18:26
komandoklucha napisał/a:

zauważyliście isz publiczność się klaszczy czy coś tylko jak powiedzą k***a, rozj***ł etc
betonowy humor dla betonów





Zauważyliście że co? Możesz napisać to zdanie po polsku?

Olasty

2012-12-13, 21:27
ja tego nie powiedziałem

rusofil

2012-12-13, 23:50
Olasty napisał/a:

ja tego nie powiedziałem



Oj tam, zalany byłeś.

bartek107

2012-12-14, 06:45
spyyd3r napisał/a:

zajebiste! bartek107
"Nie trawie tych kretynów którzy robią z siebie pajaców... " na tym polega kabaret Pajacu!



To Ty k***a porządnego kabaretu nie widziałeś.
:idzwch*j: