18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Studia

mishamaster1991 • 2014-09-16, 17:11
Najbardziej sadystyczne jest życie. Przekonałem się o tym dzisiaj gdy po 4 latach studiowania Budownictwa, zaliczając wzloty i upadki zostałem bezpowrotnie wydalony ze studiów... j***ć licea i wmówione nam pierdoły na temat ich i studiów :/ Gimnazjaliści wybierajcie technika i żyjcie z jakimikolwiek perspektywami pracy i zawodu...

Gównoburz

2014-09-16, 17:12
Czyli widzę że poprawka wrześniowa poszła się j***ć :D

Sloner

2014-09-16, 17:19
Niezmiernie nam z tego powodu wszystko jedno.

Bankracy

2014-09-16, 17:23
Ale ty musisz tępy być, kobiety to studiują i zdają

Camel_06

2014-09-16, 17:29
Nie słuchajcie gimbazjaliści, po technikum będziecie tak samo w dupie.

~LeweOkoSaurona

2014-09-16, 18:29
Jaranie się studiami to pedalstwo, a inżynierzy i humaniści, to ciota i ch*j.

cl...........er

2014-09-16, 20:33
LeweOkoSaurona napisał/a:

Jaranie się studiami to pedalstwo, a inżynierzy i humaniści, to ciota i ch*j.



Mówi przyszły inżynier studiów technicznych... :szczerbaty:

sa...........os

2014-09-16, 23:01
Studia techniczne to gówno, chyba że jesteś pasjonatem z nad przeciętnymi zdolnościami. Plus jest taki, że jest po tym praca. Jak się odbębni ten tytuł, to stresować się już potem nie ma czym, bo i tak zwykle ma się robotę za minimalną krajową, więc jak Cię wypie**olą (albo co bardziej prawdopodobne, firma sama się rozleci, jak wszystko w tym kraju), to najwyżej pójdziesz do Lidla, albo (jeśli lubisz swoje zajęcie) do jakiejś innej prywatnej firmy spod bandery "ilu potrzeba murzynów by wyrąbać las ---> jednego, niech zapie**ala po godzinach jak się nie wyrabia". Najważniejsze to jakiś staż podłapać, by było co do CV wklepać, bo po studiach i tak się ch*ja umie, co najwyżej rozwiązywać biegle całki lub inne gówno z którego jest zerowy pożytek, a służy ino nabijaniu przez uczelnię kasy z wpisów warunkowych.
Poza tym na studiach zapie**alasz i płacisz (wynajem, dojazdy, warunki, niekiedy korepetycje jak prowadzący w ch*ja leci), a po studiach zapie**alasz i Tobie płacą, co prawda rozmoczonymi okr*chami po kromce od czerstwego chleba, ale lepsze to niż wieczne użerania się z dziekanatem i płacenie za dojazdy krocie, bo leniwa pinda nie ma czasu przez pół roku legitymacji podbić. Zawsze też możesz założyć firmę, zadłużyć się, nie mieć na wypłaty dla pracowników i stać się "sk***ysynem i wyzyskiwaczem". Ale i to nie jest najgorsze - sam nie zostaniesz. Windykacja będzie dzwonić częściej, niż teściowa z zaproszeniem na herbatniki.
Niby nas to wszystkich jebie, ale się wykażę odrobiną empatii: Szkoda chopie, sam na czwartym roku żem miał takie jazdy, że już mało żem tego nie popie**olił. Sobie postawiłeś wysoko poprzeczkę, teraz będziesz mieć niższe wykształcenie niż imprezowicz po socjologii, ale po fakcie, kto by się tam takimi pierdołami przejmował. Dziś już te wszystkie magistry ch*ja znaczą, a jak jesteś ogarnięty i bystry (a skoro dotrwałeś do czwartego roku na tak poj***nym kierunku, to pewnie tak jest), to sobie poradzisz.
Tyle że budowlankę i takie tam odradzam, chyba że Twoim planem na życie jest harówka, walki z urzędasami i zachlanie się z rozpaczy na śmierć.

Przyszłość jest po zawodówkach, nie słuchajcie mam!

Nap_Limak

2014-09-16, 23:42
mishamaster1991 napisał/a:

j***ć licea i wmówione nam pierdoły na temat ich


"a teraz wszystko, czego was nauczyli do tej pory w szkołach możecie wyrzucić do kosza"
KLASYG :ciasteczkowy:
a coś nowego?

Bankracy

2014-09-17, 07:39
@up widzę pan do liceum poszedł, czekam na rezultaty, koleżanki które kiedyś poszły do liceum teraz albo studiują i cyckają rodziców, albo są hostessami - ewentualnie te brzydsze na kasie idzie spotkać. Idź pan w ch*j

Nap_Limak

2014-09-17, 11:13
Blutok, ja dopiero w gimnazjum:)
ale do liceum już w przyszłym roku ;)

Nikczemny_Płód

2014-09-17, 11:24
No widzisz śląski pachołku, aj a studiuje, pracuje w branży i zarabiam spoko kase.

Da sie, da sie xD

ALe trzeba wiedzieć komu obciągnąc.

Pozdrawiam
Agata

De...........37

2014-09-17, 16:32
Aaahahahahah k***a, z budownictwa wyleciał :D . Japie**ole, sądziłem, że najwięskze tumany są w gimnazjach. Ale to chyba jednak nie jest prawda :D .

Idź do mamy się wypłakać czy coś... trza sie uczyc było. o ile 13latek może tego nie ogarniać to dwudziestolatek juz powinien :D .

Wiochmen

2014-09-17, 16:59
Agata_Bjacz napisał/a:

a studiuje, pracuje w branży i zarabiam spoko kase.



i masz 21 lat? to nawet jeszcze inz nie zrobilas...wiec co ty mi tu pie**olisz