18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

student i studentka

winter1987 • 2011-01-20, 22:59
W akademiku student rżnie studentkę i nagle słyszy jakieś kroki. Przerywa ogląda się, ale nikogo nie ma.
Tak więc student rżnie dalej studentkę, ale znów słyszy jakieś kroki. Znów przerywa wygląda na korytarz, ale i tym razem nikogo nie zastał.
Po czym student znów posuwa studentka i po raz kolejny słyszy kroki... i co się okazało?

Że rżnął ją tak, że to ludzkie pojęcie przechodziło

cysiox

2011-01-20, 23:05
Ja pie**ole, brak mi słów ale gówno. Mam nadzieje, że to z poczekalni nie wyjdzie.
Po ch*j ja w ogóle piszę coś pod tym gównem...

zyleczka

2011-01-20, 23:16
@
Bo chciałeś być fajny?

znore

2011-01-20, 23:56
Takiiiii kawał.

base

2011-01-21, 11:10
@cysiox krecie
na klawiaturze masz taki przycisk którym można kasować tekst przed wysłaniem. Mogłeś go użyć zamiast wysyłać komentarz że, nie potrzebnie go napisałeś :homer:

bloodwar

2011-01-21, 18:23
Droga administracjo wciąż czekamy na opcję "antypiwo", "rozlej piwo", "suchar" albo "megagówno" bo musi być jakaś skala dla tekiego badziewia!

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-01-21, 18:24 ]
Nie będzie.

wowka01

2011-01-21, 18:49
@up

Ot k***a rewolucjonista się znalazł.

base

2011-01-22, 04:16
@bloodwar

usuń konto, zniszcz się, wyloguj się, idź spać!
wszystko ale się nie odzywaj, nie podoba się to sp***alaj!

cezarysek

2011-01-24, 06:28
Ja pie**ole, co to, Strasburgeriada ? Ja się zgadzam z przedmówcami - to NIE POWINNO wyjść z poczekalni i powinno być anty-piwo (niestety nie będzie, bo ta strona to forum - gotowiec, trzeba by było przerabiać cudzy kod a nikomu się nie chce)

Macioszny

2011-01-24, 06:59
cezarysek napisał/a:

Ja pie**ole, co to, Strasburgeriada ? Ja się zgadzam z przedmówcami - to NIE POWINNO wyjść z poczekalni i powinno być anty-piwo (niestety nie będzie, bo ta strona to forum - gotowiec, trzeba by było przerabiać cudzy kod a nikomu się nie chce)


To po ch*j ten bezsensowny wywód, skoro sam stwierdziłeś, że to forum?
bloodwar napisał/a:

Droga administracjo wciąż czekamy na opcję "antypiwo", "rozlej piwo", "suchar" albo "megagówno" bo musi być jakaś skala dla tekiego badziewia!


Jacy k***a "my"? I po co czekasz? Załóż sobie własną stronę bloodwar.pl i tam wrzucaj najzajebistsze dowc**y i oceniaj je wg swojej skali.

av...........84

2011-01-24, 07:36
Może i jestem poj***ny, ale mi się podobało :)

bloodwar

2011-01-24, 07:43
Forum to formu, powinna być k***a demokracja, można dać piwo w ramach zachwytu nad boską elokwencją i poczuciem humoru autora, więc powinna być też opcja żeby dać jakieś "antypiwo" za gówniany "żart" na poziomie gimnazjum dla niedojebów.
@Macioszny jesteś jakimś obciągaczem pana Winter1987 że go tak bronisz? Nie mam nic do pedałów, ale k***a wypie**alajcie obciągać sobie gdzieś indziej, to MOJE forum k***a a nie jakichś spedalonych ciot-obciągaczy obsranych pałek!

Twój Stary

2011-01-24, 08:13
kawal wychodzi z poczekalni jak dostanie okreslona licze piw. jako ze wiekszosc uzytkownikow tego portalu to sa delikatnie mowiac idioci czesto wychodzi wiele sucharow. powstaje pytanie - co sie bedzie dzialo z ch*jowymi kawalami ktore osiagna duza ilosc antypiw? beda szly do ... ? moze stworzyc specjalny dzial na wyjatkowo ch*jowe kawaly? ale kto tam bedzie zagladal?

ma...........ol

2011-01-24, 08:33
forum to forum, a kawał jest tak ch*jowy ze słychać kroki

IIWW

2011-01-24, 09:15
bloodwar - sp***alaj z powrotem na demoty, tam sobie możesz minusować do usranej śmierci. antypiwa zabiją ten portal, chociaż np można by rozważyć, czy nie podnieść ilości piw wymaganych, aby temat wydostał się z poczekalni...