18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studenckie suchości

kieriii • 2014-01-30, 19:06
Dlaczego studenci humanistyki noszą ch*jowe swetry?

spoiler

BongMan

2014-01-30, 19:32
A co noszą absolwenci studiów humanistycznych?

kieriii

2014-01-30, 19:55
Byłem na wszystko gotowy, ogromnego dildosa w dupsko, albo i murzyńskiego ku*asa, wpie**ol i inne tego typu sprawy, ale na BongMana nie. :(

PoMaluchu

2014-01-30, 21:02
Tam pie**olisz, że jesteś taki luźny, a zaklaskać nie szło.

calasty

2014-01-31, 00:11
jakaś moda z ta wodą do sucharka?

Blezzer

2014-02-01, 14:41
Dzisiaj to nawet byle inżynierek bez odpowiednich uprawnień lub doświadczenia nawet z robotą będzie miał nielekko. Niestety droga do dostatniego życia coraz rzadziej wiedzie przez uczelnie wyższe.

Gharotief

2014-02-01, 22:07
Najlepiej byc tzw. "plecakiem". Kumaci zrozumieją o co mi chodzi. ;)

BrainSeeker

2014-02-01, 22:14
@up

Idzie się na sensowny i potrzebny kierunek jak lekarz, architekt itd a nie jakieś ch*je muje dzikie węże bez żadnego zapotrzebowania na rynku pracy a później rozpacz, że pracy niema, że po co na studia, a wszystko z tego, że wmawiają dzieciom, żeby robiły w życiu to o czym marzą, to co im się podoba, gówno! Powinno się robić to co potrzebne i na czym można zarobić żeby utrzymać rodzinę. A jak ktoś będzie zarabiał to go będzie stać na to o czym marzy.



No, to tyle o bezrobociu wśród młodych wykształconych ludzi.

Plecionkarz

2014-02-01, 22:32
kieriii napisał/a:

Byłem na wszystko gotowy, ogromnego dildosa w dupsko, albo i murzyńskiego ku*asa, wpie**ol i inne tego typu sprawy, ale na BongMana nie. :(


Wydaje mi się że ty to zwykły pedał jesteś jak ku*asy i dilda ci chodzą po głowie.

rantanplan

2014-02-01, 22:49
@BrainSeeker nie zgodzę się. Uważam że z odpowiednim podejsciem i z dużą ilością włożonej pracy można w każdym zawodzie zarobić. Oczywiście w normalnym kraju ;)

kieriii

2014-02-01, 23:13
Plecionkarz, (tfu)pedałem nie jestem wypraszam sobie, ale na sadolu wszystko możliwe. :roll:

@up: żeby w Polsce dostać prace musisz mieć doświadczenie, którego nie masz jak zdobyć, bo żeby je zdobyć musisz mieć prace w której potrzebne doświadczenie. :idzwch*j: