18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelec wyborowy

Sh...........kk • 2013-01-30, 11:29
Tak siÄ™ napie**ala w Syrii. :homer:

PÅ...........un

2013-02-01, 14:49
@UP: k***a, to nie jest strona miłośników wyzwolenia Syrii. Jak napisałeś, życie nie jest bajeczką, ale ta strona służy czarnemu humorowi, a nie apelom politycznym.

Orkiestra, tusz.

Prprprprprrpprprprprprprprprprprprpr rprprp rprprprpr rprprp!

Przemyśl to czasem.

snksnake

2013-02-01, 14:51
Mam sąsiada który służył w UN w Syrii. Zwykle nie mówi co i jak tam było, bo to dla niego ogromne przeżycie nawet po 12 latach, ale przejdźmy do rzeczy. Naj***liśmy się gibonami i browarami i opowiedział historię, że pewnej nocy dostali cynka że arabusy się ukrywają w wiosce. No to jeepem podjeżdżają po cichu bez świateł, rzucają granaty i z działka (RPK) ostrzelali całą wioskę tak, że ściany budynków się waliły, a krew tryskała. Zapytałem się go czy chociaż były arabusy, to ten powiedział, że dotąd nie wie.

Mówił też, że widział jak izraelczycy ze swojej bazy wysyłali satelity szpiegowskie.

Dża

2013-02-01, 14:58
To są oszczędności. Zostało mu 10 naboi na tydzień walk, to szkoda tak od razu wszystko pazernie wystrzelać...

Xumme

2013-02-01, 15:00
snksnake napisał/a:

Mam sąsiada który służył w UN w Syrii. Zwykle nie mówi co i jak tam było, bo to dla niego ogromne przeżycie nawet po 12 latach, ale przejdźmy do rzeczy. Naj***liśmy się gibonami i browarami i opowiedział historię, że pewnej nocy dostali cynka że arabusy się ukrywają w wiosce. No to jeepem podjeżdżają po cichu bez świateł, rzucają granaty i z działka (RPK) ostrzelali całą wioskę tak, że ściany budynków się waliły, a krew tryskała. Zapytałem się go czy chociaż były arabusy, to ten powiedział, że dotąd nie wie.

Mówił też, że widział jak izraelczycy ze swojej bazy wysyłali satelity szpiegowskie.



Naj***łes sie gibonem mówisz?

Jesse.Pinkman

2013-02-01, 15:04
Punkt_G napisał/a:

@UP: k***a, to nie jest strona miłośników wyzwolenia Syrii.



Wolę już wpisy miłośników Syrii, niż pie**olenie życiowych nieudaczników ,,ciapaki z Syrii się wybijają". 90% autorów takich komentarzy zesrałoby się na rzadko w gacie, gdyby na ich chatę spadła bomba i musieliby sp***alać walcząc o życie pomimo, że w żaden sposób nie byliby winni sytuacji w swoim kraju.

Zimny_browar

2013-02-01, 15:11
Oczywiście Allah akbar musi być!

soadfan

2013-02-01, 15:12
Syryjski majster kuje w ścianie.

Butter

2013-02-01, 15:36
Cytat:

W momencie gdy ty sobie wpie**alasz chipsy i przeglądasz kolejne strony na sadisticu, łebki po 20 lat padają tam jak muchy, bo się urodzili w złym miejscu. Przemyśl to czasem.


Wolę już wpisy miłośników Syrii, niż pie**olenie życiowych nieudaczników ,,ciapaki z Syrii się wybijają". 90% autorów takich komentarzy zesrałoby się na rzadko w gacie, gdyby na ich chatę spadła bomba i musieliby sp***alać walcząc o życie pomimo, że w żaden sposób nie byliby winni sytuacji w swoim kraju.



Ad1 Chipsy są niezdrowe, ale na rozwałke w Syrii fajnie się patrzy.

Ad2 od tego mam PASGT, IOTV i awaryjnie IBA na szafie itp.

Co do karabinu, gostek strzela z ruskiego DSzK, a nie Browninga zdjętego z Hummera.

slonzok

2013-02-01, 15:49
BluntedAstronaut

Z lepszych zrodel niz komentarze na sadisticu wiem, ze Syria wcale nie byla takim zlym miejscem jeszcze kilka lat temu.

Nie wiem o co walcza i kto ich inspiruje, wymienieni przez Ciebie 20 latkowie ale jakos im ta walka nie idzie.

ParabolaZÅ‚a

2013-02-01, 15:59
Cytat:

Mam sąsiada który służył w UN w Syrii. Zwykle nie mówi co i jak tam było, bo to dla niego ogromne przeżycie nawet po 12 latach, ale przejdźmy do rzeczy. Naj***liśmy się gibonami i browarami i opowiedział historię, że pewnej nocy dostali cynka że arabusy się ukrywają w wiosce. No to jeepem podjeżdżają po cichu bez świateł, rzucają granaty i z działka (RPK) ostrzelali całą wioskę tak, że ściany budynków się waliły, a krew tryskała. Zapytałem się go czy chociaż były arabusy, to ten powiedział, że dotąd nie wie.

Mówił też, że widział jak izraelczycy ze swojej bazy wysyłali satelity szpiegowskie.




TrochÄ™ sprostujmy:
RPK to ręczny karabin maszynowy, nie działko. (kaliber 7,62mm - amunicja od "Kałasza")
To co widzimy na filmiku to DSzK - radziecki wielkokalibrowy karabin maszynowy (kaliber 12,7mm).
Określenie "działko" zaczyna się w granicach kalibru 20mm.

Pozdrawiam.

snksnake

2013-02-01, 16:57
@ParabolaZÅ‚a,

RPK mieli na jeepie jako wsparcie piechoty, on nazwał to "działkiem" bo tak to nazywali. Jakbyś puścił serię z RPK to byś wiedział o czym mówi :)

P.S. Nie wspominałem, że strzelał z tego samego karabinu, tylko że był w Syrii.

grzybers221

2013-02-03, 23:04
up@ zaj***ł gość jakimś gównem a Ty mi powiesz, że w to uwierzyłeś??

Listek

2013-02-04, 14:22
Sk***iel napie**ala z Korda bez podpórki o.O. Dziwne że tego muru odrzut nie rozwalił.