18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanina w waszyngtońskim sklepie

fantastico • 2016-10-30, 13:44
Biegał po sklepie i strzelał jak do kaczek
z Turcji pochodził tenże cwaniaczek
strzelał do ludzi i ich zabijał
podstępna to była, nadzwyczaj żmija


666trololo666

2016-10-31, 11:37
Tafariel napisał/a:


"koleszko" no k***a powiedz to na głos i posłuchaj jak debilnie to brzmi... koleżko :amused:



Akurat słowo "koleżka" wymawia się jak "koleszka" (stąd zresztą bierze się taka niepoprawna pisownia). Nie wiem, jak teraz, ale u mnie o takich różnicach pomiędzy pisownią a wymową dużo mówiło się w podstawówce.

Hvsarz

2016-10-31, 14:43
maksymilian45 napisał/a:

Mózg sobie zdelegalizuj. Tylko niewolnicy nie mają broni.
Broń była jest i będzie. Zawsze znajdzie się sposób na jej zdobycie więc dostęp do broni powinni mieć wszyscy bo gdy trafi się taki świr ktoś kto ma pistolet przy sobie odstrzeli chwasta.


Ja nie muszę, za to Ty już chyba masz zdelegalizowany :D
Słyszałeś kiedyś o sarkazmie?

muchawzupie

2016-10-31, 17:10
sergio909 napisał/a:



O czym ty za przeproszeniem pie**olisz? Chyba się za dużo filmów hamerykańskich naoglądałeś



tzn?

stary_piernik

2016-10-31, 18:11
zna ktoś dalsze losy tegoż myśliwego? jakaś spektakularna akcja zatrzymania albo... neutralizacji w stylu hamerykańskim?

AdiOsAmigos

2016-10-31, 18:28
kawał cioty i frajera nic więcej... ja rozumiem jak by jeszcze wpadł na zlot jakiś feministek albo obrońców prawa do h*ja w dupie ale zabijanie przypadkowych do tego bez bronnych niczego niespodziewających się ludzi to jest po prostu ku*asiarstwo.

TytanowyRosomak

2016-10-31, 19:53
CNN: podejrzany nie miał nic wspólnego z radykalnym islamem. W domu zatrzymanego znaleziono płytę z grą GTA i sztuczny kozi zad :)