18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanina w monopolowym

GeorgeHarvey1 • 2022-09-05, 19:50

Pan postrzelony zszedł. North Pulaski , USA

kawior2007

2022-09-05, 23:42
I nagle przestał być już takim kozakiem :->

Szary_Jeleń

2022-09-05, 23:48

zipi

2022-09-06, 01:31
Toperson1 napisał/a:

pie**olicie jak potłuczeni. Gość zaj***ł mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



ścierwo ludzkie nie lepsze od murzyńskiego wyziewu,.

SlimShady

2022-09-06, 09:38
Toperson1 napisał/a:

pie**olicie jak potłuczeni. Gość zaj***ł mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



Kozak w necie

:lol:

Cipczan

2022-09-06, 11:11
Toperson1 napisał/a:

pie**olicie jak potłuczeni. Gość zaj***ł mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



Ale ty jesteś męski, jak Psiku*as bez s na końcu.

antisol123

2022-09-06, 16:26
Toperson1 napisał/a:

pie**olicie jak potłuczeni. Gość zaj***ł mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot


Sprzedajesz lepy? Kto jeszcze w tych czasach poluje na muchy w ten sposób?

Hollo

2022-09-06, 17:35
Toperson1 napisał/a:

pie**olicie jak potłuczeni. Gość zaj***ł mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



Lepę sprzedałeś chyba zarobiłeś od mamy na ryj, za fantazjowanie na sadolu.

KreatorRzeczywistosci

2022-09-06, 18:45
Toperson1 napisał/a:

pie**olicie jak potłuczeni. Gość zaj***ł mu bombę, a ten go zastrzelił. Jakby za każdym razem, gdzie sprzedałem jakiemuś pajacowi lepę miałbym dostać kulkę, to musiałbym mieć więcej żyć niż kot



kiedyś się doczekasz :)

Toperson1

2022-09-09, 04:44
Makster_26 napisał/a:

Za walenie z partyzanta powinna być kulka z automatu. Piwo dostałeś przez przypadek.



Aha , czyli zaj***ć typa to to samo co sprzedać mu luja. I naprawdę śmiesz mnie oceniać? Zeszyty pakuj do szkoły i na plastykę namaluj obrazek razem z mamą.

Makster_26 napisał/a:

Za walenie z partyzanta powinna być kulka z automatu. Piwo dostałeś przez przypadek.



Wyjdź chłopcze z piwnicy i zobaczysz jak wygląda życie na ulicy w mieście.