18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanina w centrum Paryża.

aq...........qk • 2015-11-13, 23:14
Cytat:


18 osób zginęło, siedem zostało rannych w strzelaninie w centrum Paryża. Sprawca strzelał z karabinu w pobliżu Placu Republiki. Nie wiadomo, czy był jeden napastnik, czy też grupa. Doszło też do eksplozji w barze niedaleko stadionu Stade de France, gdzie wieczorem rozgrywano mecz Francja-Niemcy - podaje BBC.
Jak informują francuskie media, na które powołuje się BBC, do strzelaniny doszło w restauracji z jedzeniem kambodżańskim w 11. dzielnicy Paryża. Do restauracji wtargnął uzbrojony w kałasznikowa napastnik.

18 osób zginęło, siedem zostało rannych. Na miejscu pracuje policja. Naoczni świadkowie mówią, że nagle usłyszeli odgłosy serii z broni maszynowej, a potem krzyki rannych i przerażonych. Strzelano z zewnątrz i w środku restauracji. Nie wiadomo, czy był jeden napastnik, czy też grupa.

Do strzelaniny doszło w bardzo ruchliwym miejscu Paryża, szczególnie w piątkowy wieczór. Okolica została natychmiast odcięta od reszty miasta przez przybyłych na miejsce policjantów i strażaków, którzy zjawili się natychmiast po strzelaninie. Według naocznych świadków napastnicy używali broni maszynowej.

Na razie nie wiadomo, czy był to atak terrorystyczny. Policja nie dopuszcza na miejsce dziennikarzy w obawie przed kolejnym atakiem zabójców.

Miejscowe media informują o eksplozji w barze niedaleko stadionu Stade de France, gdzie wieczorem rozgrywano mecz Francja-Niemcy.



źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Strzelanina-w-centrum-Paryzu-Sa-zabici-i-ranni,wid,17972602,wiadomosc.html?ticaid=115f00

A Merkel dalej chce ich ściągać do Europy... Ja pie**ole... :facepalm:

[ Komentarz dodany przez: karinata: 2015-11-13, 23:40 ]

KubsonMon

2015-11-13, 23:15
Niech jeszcze więcej arabusów nazapraszają i udają później zdziwionych....

Spikeel

2015-11-13, 23:17
http://fangol.pl/view/130475/eksplozja-podczas-meczu?scor

Tutaj dobrze słychać jedną eksplozje. Mają żabojady to czego chciały.
Zaj***ny komentarz z onetu;

"Nie ma powodu do paniki. To tylko pokojowo nastawieni muzułmanie sobie żartują. Przecież gdyby chcieli coś naprawdę to by porwali samolot i w jakieś osiedle nim uderzyli. Trzeba się do takich ich żartów przyczajać. Odrobina tolerancji dla multi-kulti."

Ni...........ny

2015-11-13, 23:18
Cytat:

A Merkel dalej chce ich ściągać do Europy... Ja pie**ole... :facepalm:



ja się zastanawiam czy to zaproszenie nie jest celowym działaniem
kilka zamachów i ludzie sami będą prosić o wojnę na pełnej k***ie

Miki6830

2015-11-13, 23:26
Już 26 ofiar :) Ciekawe kiedy Francuzi oficjalnie przeproszą tych biednych terrorystów, znaczy imigrantów :lol:

aq...........qk

2015-11-13, 23:28
Tefałpe ynfo już trąbi o 30 w wariancie "co najmniej". Jestem ciekaw, co jeszcze musi się wydarzyć, żeby tym rządzącym debilom przemówić do rozsądku...

igorkbk

2015-11-13, 23:37
Brawo europo! Zaczyna się...

farah398

2015-11-13, 23:42
Zaczyna się... Obudź się Europo... Za każdym razem to samo gadanie. Za 3 dni wyjdzie Holand i powie znowu "to nie islam, islam jest dobry, to byli terroryści, terroryści są źli". Później przez pola Elizejskie przejdzie marsz "sprzeciwu" wobec nienawiści pod hasłem "żes li ebdo nie boimy się" i sprawa ucichnie.

Tak długo jak nie zginie kilka ważnych osób ze świata polityki czy lewicowych mediów i nie zrodzi się osobista nienawiść elit do islamistów, tak długo nic się nie zmieni.

Mike333

2015-11-13, 23:44
Oho... biedni uchodźcy w akcji.

KubsonMon

2015-11-13, 23:47
Jedyna możliwa walka z nimi powinna odbywać się na zasadzie 1:100 - za każdego zabitego białego Europejczyka pod ścianę 100 ciapatych! Bilans na 23:30 przedstawia się następująco 40:4000...

Daimler1916

2015-11-13, 23:50
Brawo Francja, Brawo Lewaki Tak się kończy wasze pie**olone multikulti. Co na to ci wszyscy "otwarci na uchodźców", którzy byli oburzeni marszem 11.11?

corrado1111

2015-11-13, 23:51
22.06.41 napisał/a:



ja się zastanawiam czy to zaproszenie nie jest celowym działaniem
kilka zamachów i ludzie sami będą prosić o wojnę na pełnej k***ie



Jest, to jest albo raczej była twarda baba która walczyła o Niemców, ktoś ją zakneblował kasą albo ch*j wie czym i robi dla nich krecią robotę, dla nas z resztą i dla całej Europy też.

saves

2015-11-13, 23:54
Ogień otworzyły matki z dziećmi.

xhelioNx

2015-11-13, 23:56
Aloha Snackbar :D Więcej imigrantów!!!

Nie żal mi ich ani trochę, sami sobie taki los zgotowali. Mnie to już bardziej bawi, zaraz będzie usprawiedliwianie że to nie przez ciapaków :D