18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanie z Glocka

~_Yarko_ • 2022-07-22, 22:31
Przy trybie full auto należy uważać na odrzut.


Arathnmor

2022-07-22, 22:48
To już wolę wyj***ny kciuk po strzale z pełnego naboju PS.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-22, 23:39
Wg. mnie zamek mu przyciął skórę między kciukiem a wskazującym

Jednak na dużym ekranie widzę że postrzał

a zdarza się że zamek przytnie kawał mięsa :-)

PhantomMask

2022-07-23, 01:18
Glock..odpowiednik pastucha w tdiku :lol:

baronturbina

2022-07-23, 01:33
BarmanInternetu napisał/a:

Wg. mnie zamek mu przyciął skórę między kciukiem a wskazującym
Jednak na dużym ekranie widzę że postrzał
a zdarza się że zamek przytnie kawał mięsa


Jak dla mnie koleś miał selektor założony. Przełączył sobie go przypadkiem i auto poleciało.

I ch*j z jego ręką. Nie odłożył klamki, tylko odskoczył z nią w dłoni do tylu w panice. Powinni go wyprosić na zawsze.

PhantomMask napisał/a:

Glock..odpowiednik pastucha w tdiku



Srastuch nie do zaj***nia i lufa poligonalna. Oczywiście duża możliwość modyfikacji. Od Roni po selektor jak na filmie. Nie ma co narzekać :-)

siedlik

2022-07-23, 05:11
Zamiast lewa ręka podtrzymywać prawa ręką, to on trzyma lufę pistoletu.
Czy on trzyma magazynek w lewej, czy to jakiś grip do pistoletu ?

Frank_Lopez

2022-07-23, 06:28
Info dla wszystkich pożal się boże fachowców udzielających się powyżej. Widać wyraźnie co się stało. Odpadł front grip, jakiś głupek nie dokręcił i odpadł. Widać, że leży na ziemi pod koniec nagrania.


Exclip

2022-07-23, 09:20
Totalne gowno nie ogladac

baronturbina

2022-07-23, 09:30
Frank_Lopez napisał/a:

Info dla wszystkich pożal się boże fachowców udzielających się powyżej. Widać wyraźnie co się stało. Odpadł front grip, jakiś głupek nie dokręcił i odpadł. Widać, że leży na ziemi pod koniec nagrania.


Ano ale koleś na początku gość mówi „hold it tight it’s on semi” na końcu tego co strzela nie rozumie ale chyba „on automatic”. I koleś się postrzelił w zasadzie :-)

Mzimu

2022-07-23, 12:53
Za to tańczenie nie rozładowaną bronią powinni mu ręce wykręcić, ale z drugiej strony rozumiem, że się w takich chwilach nie myśli rutynowo. Jak ja strzelałem pierwszy raz na full auto, to prowadzący stał przy mnie. Ja teraz też zawsze stoję jako prowadzący przy świeżakach, a przy czymś takim to chyba bym stał na 50 cm. C ch*j z jego ręką, ale ten typek mógł postrzelić w strefę alfa kilka osób. Wtedy byłby materiał :)

Frank_Lopez

2022-07-23, 17:56
Mzimu napisał/a:

Za to tańczenie nie rozładowaną bronią powinni mu ręce wykręcić, ale z drugiej strony rozumiem, że się w takich chwilach nie myśli rutynowo. Jak ja strzelałem pierwszy raz na full auto, to prowadzący stał przy mnie. Ja teraz też zawsze stoję jako prowadzący przy świeżakach, a przy czymś takim to chyba bym stał na 50 cm. C ch*j z jego ręką, ale ten typek mógł postrzelić w strefę alfa kilka osób. Wtedy byłby materiał



Dosyć mocno niepokojące, że grip może po prostu zostać w ręce w czasie kiedy broń rozpyla pociski we wszystkie strony. Ciekawi mnie przyczyna. Gdyby to było w Polsce to obstawiałbym, że janusz do prawdziwej broni dołożył po taniości grip z asg czy paintballa.

Tobiahus96

2022-07-23, 20:44
Frank_Lopez napisał/a:

Info dla wszystkich pożal się boże fachowców udzielających się powyżej. Widać wyraźnie co się stało. Odpadł front grip, jakiś głupek nie dokręcił i odpadł. Widać, że leży na ziemi pod koniec nagrania.



I takich bystrzaków to ja lubię :D

baronturbina

2022-07-24, 09:31
Frank_Lopez napisał/a:

Dosyć mocno niepokojące, że grip może po prostu zostać w ręce w czasie kiedy broń rozpyla pociski we wszystkie strony. Ciekawi mnie przyczyna. Gdyby to było w Polsce to obstawiałbym, że janusz do prawdziwej broni dołożył po taniości grip z asg czy paintballa.


Albo go nie dokręcił odpowiednio.

~mg_schutze

2022-07-26, 19:19
Frank_Lopez napisał/a:

Info dla wszystkich pożal się boże fachowców udzielających się powyżej. Widać wyraźnie co się stało. Odpadł front grip, jakiś głupek nie dokręcił i odpadł. Widać, że leży na ziemi pod koniec nagrania.



albo cymbał założył od repliki ASG, widziałem taki numer z AK niby metalowy a rozsypał się jak z plastyku.
Oczywiście zrobiony z gównometalu znal...