18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanie na punkty do ludzi

CiemnosciHetman • 2013-08-12, 00:20
Jest to co prawda zapowiedź minionej już imprezy, ale tak fajnie zrobiona, że pomyślałem, że może się spodobać sadolowej społeczności :) .

Usama

2013-08-12, 21:37
Ten ziomeczek kręci nakrętka zabezpieczającą pokrętła regulacji tej lunety,a nie ostrością czy przybliżeniem :D

JaggerLizoUjscie

2013-08-12, 21:49
Ciekawe jakiej firmy tłumik do snajperki nie działa :homer:

kam332

2013-08-12, 22:04
może to nie śmieszy, bo to nie komedia, ale całkiem przyjemnie się oglądało :)

MIhau_

2013-08-12, 22:12
Klapa wyrzutnika łusek też ciągle zamknięta podczas strzelania....

shaaq

2013-08-12, 22:14
ogólnie to k***a, k***a, k***a, k***a, słychać strzały, k***a, k***a, ziomek, k***a

ok.

ru_ziolo

2013-08-12, 22:29
Egzotyka wypowiedzi tego gościa powala.

Weź k***a, no k***a, zoba k***a, widzisz k***a, strzelaj k***a, gdzie k***a.

Schabik

2013-08-12, 23:11
Na 10 kliknięć na pasku stanu filmiku usłyszałem 12 przekleństw. Rzeczywiście fajnie zrobione.

Maligi

2013-08-12, 23:21
JaggerLizoUjscie napisał/a:

Ciekawe jakiej firmy tłumik do snajperki nie działa :homer:



:facepalm:
Wk***iają mnie tacy ludzie jak ty, czyli "nie znam się, a się wypowiem". Nie jest to karabin snajperski tylko przerobione M16, prawdopodobnie przeznaczone do ASG. Kolejną sprawą jest to, że tłumiki są używane w karabinach snajperskich, przy specyficznych akcjach.

PS Radzę ci przestać grać tak dużo w CoDa i Bfa.


MIhau_ napisał/a:

Klapa wyrzutnika łusek też ciągle zamknięta podczas strzelania....



Klapa wyrzutnika łusek jest cały czas zamknięta, bo prawdopodobnie te karabiny są przeznaczone do ASG, gdzie ta klapa w replikach opada na dół, co umożliwia regulację HU, jeśli się nie mylę.

S_H_O_O_T

2013-08-13, 00:11
(TE)Debil nie potrafi nawet złożyć się do strzału . Gdyby luneta dotykała łuku brwiowego, tak jak na filmiku; pierwszy wystrzał rozj***łby mu go albo oko.

vave112

2013-08-13, 01:08
Mógł strzelić w niego, miałby chociaż jeden punkt <lol>

VoodooS

2013-08-13, 01:43
Ból dupy tylko dlatego, że to zapowiedź urodzin Tedego rozpie**ala.
Zapowiedź mimo, że oryginalna, to ch*jowa, ale jedno Wam powiem - w Mielnie byłem i było zajebiście. Wolę takie imprezy niż te Wasze brudstocki.
Tak, słucham rapu, słucham Tedego, tej sprzedajnej k***y, która zrobiła więcej darmowych mixtape'ów niż Wasi idole wydali płyt. Tej samej komercyjnej dz**ki, która w tym momencie przygotowuje się do zagrania kolejnego koncertu gdzieś na ulicy również za darmo.

AdioChooJ

2013-08-13, 02:06
S_H_O_O_T napisał/a:

(TE)Debil nie potrafi nawet złożyć się do strzału . Gdyby luneta dotykała łuku brwiowego, tak jak na filmiku; pierwszy wystrzał rozj***łby mu go albo oko.




Zdajesz sobie sprawę, że Tedasa na filmie nie ma? Jest tylko Wuwunio i Mareczke ;c


A swoją drogą w Mielnie był istny rozpie**ol

ph...........ks

2013-08-13, 09:38
Każdy kto ma chociaż minimalne pojęcie o broni stwierdzi:
~1:38 gość gdyby nacisnął spust prawdziwej broni stracił by obojczyk i miał wielką p*zdę na prawym oku. k***a - jak chcecie kręcić filmy z bronią to naczucie się ją trzymać j***ne hiphopowce.

teken

2013-08-13, 16:16
Mass DNM się zeszmacił, kiedyś dobre ciuchy, dziś sam szmelc.