18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzał z klapiszona w głowicę...

Halman • 2023-06-01, 21:15

czyli zbiorowy dramat wietnamskich zmywarek...

Geraldinio

2023-06-01, 21:44
Starej prukwie instynkt przetrwania się zawiesił, czy wziął urlop?
W kraju 3 świata usiąść tak blisko drogi, jeszcze na końcu ostrego zakrętu... prokurator potraktuje to jako samobójstwo :D

kris1978

2023-06-01, 21:50
Zastanawiałem się, co to jest ten klapiszon. A to zwykła burta, zabójcza burta leniwego wietnamca

turor

2023-06-01, 22:23
Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że do skraju drogi trochę jej brakowało.

Will70

2023-06-01, 22:29
Bliży k***a ulicy na tych krzesłach se siadejcie. Nie szkoda. A ten od burty też powinien nią w łeb dostać. Kretyn.
Inna sprawa, że oglądając takie sceny zaczynam przewidywać już nawet węże w kiblu i przy przejściu dla pieszych chowam się za słupami od przeciwnej strony do kierunku jazdy.... :mrgreen:

Geraldinio

2023-06-01, 22:33
Will70 napisał/a:

Bliży k***a ulicy na tych krzesłach se siadejcie. Nie szkoda. A ten od burty też powinien nią w łeb dostać. Kretyn.
Inna sprawa, że oglądając takie sceny zaczynam przewidywać już nawet węże w kiblu i przy przejściu dla pieszych chowam się za słupami od przeciwnej strony do kierunku jazdy....



Coś w tym jest, od kiedy odkryłem Sadistica, ZAWSZE rozglądam się w obie strony na przejściu drogi jednokierunkowej :D

Janko

2023-06-01, 23:27
ch*j do piachu

gonzor

2023-06-01, 23:42
Dziwnym trafem nie ma takich filmów z Francji czy Niemiec....

Will70

2023-06-01, 23:47
Geraldinio napisał/a:

Coś w tym jest, od kiedy odkryłem Sadistica, ZAWSZE rozglądam się w obie strony na przejściu drogi jednokierunkowej



Dokładnie. Mam tak samo. A i za kierownicą zielone to tylko sugestia. Najpierw sprawdzam. Ale to z życia też miałem trochę takich sytuacji, na przykład włączałem się do ruchu skręcając w prawo, a na wprost pan złotówka wyprzedzał.. na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu. Jechał na wprost mnie. Do dzisiaj nie wiem jak we trójkę zmiesściliśmy się na tej jezdni. Innym razem jako pieszy wchodziłem na przejście na zielonym świetle i samochód przejechał mi niemal po stopach z dosyć dużą prędkością. Już nie wchodzę na zielone zanim nie sprawdzę. I wiele innych tego typu. A Sadistic dostarcza wciąż nowych dowodów.

:lol:

Egzekutorka

2023-06-01, 23:57
gonzor napisał/a:

Dziwnym trafem nie ma takich filmów z Francji czy Niemiec....



Filmy z Niemiec i Francji trafiają od razu na harda. Francja fetysze a Niemcy fekalia. Każdy kraj ma swoje skille

:-P

Maniecky

2023-06-02, 00:32
Will70 napisał/a:

i przy przejściu dla pieszych chowam się za słupami od przeciwnej strony do kierunku jazdy....



Podzielam sentyment ogolnie ale w/g mnie stanie za slupem to blad..... gorsza widocznosc a jak nadciagnie puszka smierci to oberwiesz tym slupem w leb i p*zda... Osobiscie wole opcje skok nad autem, fikolek przez dach i ladwanie jak Jackie Chan na nogach za autem...ja bez szwanku a wszystkie picze morkre...

Machol

2023-06-02, 00:41
Tylko dlatego że klapa się uchyliła zgodnie z ruchem zawiasu, łeb jeszcze cały. W drugą stronę byłby baseball piłką zrobioną z głowy.

Swoją drogą, czemu ktoś miał tak debilny pomysł, żeby klapę zrobić z zawiasem na bok, a nie do dołu?

Cipczan

2023-06-02, 07:13
Geraldinio napisał/a:

Coś w tym jest, od kiedy odkryłem Sadistica, ZAWSZE rozglądam się w obie strony na przejściu drogi jednokierunkowej



I to nie jest wcale śmieszne. Pojedziesz do kraju z ruchem lewostronnym to Cię nic nie przejedzie.