18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzał z dmuchawki

CrazyEdek • 2018-01-17, 16:39
Arbeiten! Arbeiten! :hitler:


mikmas

2018-01-17, 22:19
Matmer napisał/a:

Ja rozumiem że to sadistic ale to już zabawne nie jest.


Puszczajmy stream z kwejka. Nikomu nie będzie smutno. Widać nie rozumiesz, że to sadistic.

Tym bardziej, że to kierwa kadr z filmu -.-

Dzisiaj

2018-01-18, 00:32
Matmer napisał/a:

Ja rozumiem że to sadistic ale to już zabawne nie jest.



masz racje... :(

zabawniejsze są historie zydow opowiadajacych o "prawdziwych przezyciach" i o tym jak byli onie "naocznym swiadkami"
Najlepsze historie :

- zydek uciekajac z obozu przezyl ponieważ kula SSmana odbila sie od jego koszuli...
- mala zydowka zabila siekierą doroslego, uzbrojonego mezczyzne i uciekla z obozu do lasu, tam przyarnely ja wilki, pozniej z nimi zyla jak czlonek stada
- naoczny swiadek widzial jak w obozie mordowano zydow - elektryczna podloga zabijala prądem, pozniej otwierala sie podloga a pod spodem byly wozki transportowe i tory... tak wyworzono po kryjomy zabitych
- orkiestra w auschwitzm grala melodie by wiezniom latwiej sie maszerowalo wychodzac z obozu do lasu pracowac lub jakies fabryki
- w pomieszczeniu 5x5 metrow pakowano 200 zydow, 2 fryzjerow, 2 drewniane ławy i robiono tam strzyzenie
- naoczny swiadek widzial jak na szynach kolejowych umieszczano stosy cial a pod spodem dawano mala podpalke i wszystko po jednej nocy zamienialo sie w popiol
- twierdzenie, ze w auschwitz zamordowano 6 milionow zydow

i wiele wiel wiele wiele innych zabawnych historii opowiadanych przez wybranców... to są prawdziwie śmieszne historie. tzn. smieszne poniewaz tak glupie. Glupie i latwe do obalenia - dlatego w wiekszosci Europy jest sądowy zakaz kwestionowania czegokolwiek :D