18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzał w taliba

CrazyEdek • 2021-09-10, 20:36
Prawie jak w sylwestra.


dadar123

2021-09-11, 09:01
notak napisał/a:

moim zdaniem to była marionetka tamtych czasów, bo za sznurki pociągali dawni komuniści
aby sąsiednie kraje nie weszły tam jak do siebie,
choć , gdyby wleźli tam chińczycy, terroryzm by zniknął jak bańka mydlana



Mam gdzieś Komorowskiego, ale większej marionetki jak pisowska Dupa to po 1989 roku nie było. A co do komunistów to pozostaje pytanie na czyich usługach jest Macierewicz, nie czasem ruskiej agentury? A na czyich usługach jest Kuciński (tak, to prawdziwe nazwisko Kuchcińskiego, który jest Ukraińcem), nie czasem banderowców? A na czyich usługach jest wspomniany Dupa, Mateuszek, nie czasem żydowskich?

Sigonek

2021-09-11, 12:02
Sytuacja w Afganie pokazała (kolejny raz) jak fajnie jest opierać siłę militarną państwa na sojuszach, a już zwłaszcza na sojuszach z USA. Bush wjechał do Afganu pod pretekstem wojny z terroryzmem, zajął złoża ropy na północy i pola maku i proklamował instalowanie demokracji w kraju stricte rodowo-plemiennym. Nakradli się przez 20 lat nie najgorzej tam różnego rodzaju watahy bezpieczniackie i Afgańskie Lechu Wałęsy, no ale biznes się skończył widocznie i pora była zwijać manatki, zwłaszcza, że Talibowie to fundamentalna organizacja i ich moralne, w przeciwieństwie z tęczowym i rozj***ny kulturowej zachodem jest bardzo wysokie. Z ciekawością będę obserwował dalszy rozwój wypadków w tym rejonie świata, bo coś mi się wydaję, że ta chaotyczna ewakuacja to element głębszej strategii pozyskania szmatogłowycych sprzymierzeńców do walki z Iranem.

contracts

2021-09-11, 12:30
Gościu idealnie pozuje

Zbysław

2021-09-11, 16:29
pie**olone dzikusy

kamil1188

2021-09-11, 23:02
the_p napisał/a:

ten człowiek to zwyczajny debil i to zdumiewające, że mocy obliczeniowej mu starcza do samodzielnego oddychania.



A wróć tu jeszcze do domu....

Córka_Spawacza

2021-09-15, 00:09
the_p napisał/a:

ten człowiek to zwyczajny debil i to zdumiewające, że mocy obliczeniowej mu starcza do samodzielnego oddychania.