18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzał w dziesiątkę

~Sunday • 2021-01-30, 13:48

Przycelował :-D

SupremeLeader

2021-01-31, 13:14
joeblacktwo napisał/a:

Matoł jesteś i tyle, załatw sobie pozwolenie na broń do obrony i zobaczysz jaka to droga przez mękę
Kolejny internetowy kozak który wszystko może



Kolejna internetowa p*zda, co to uważa że każdy czycha z bronią na jej ch*ja warte zycie. A kim ty k***a jesteś żebys potrzebował klamki do obrony własnego życia? Ile k***a razy napadali cię bandyci ? Spokojnie, nazistów już nie ma, nie przyjdą do twojego psychiatryka. Mi wystarczyło że miałem broń w domu, po jaki ch*j miałem nosić ją po ulicy. I po jaki ch*j miałby po tej ulicy nosić ją każdy. To nie manaus, a ty naogladałes się za dużo filmów. I tak jestem za utrzymaniem chociażby minimum kontroli nad tym kto broń posiada i jak ją przechowuje. Bo do tego własne jest pozwolenie na broń. Nie chcę żeby po ulicach wśród normalnych ludzi popie**alał niestabilny emocjonalnie Januszek z glockiem za paskiem, albo żeby do szkoły mojego dziecka takiej broni nie przyniósł syn tego Janusza bo jego upośledzony tatuś zostawił klamkę na stole.

joeblacktwo

2021-01-31, 20:38
SupremeLeader napisał/a:

Kolejna internetowa p*zda, co to uważa że każdy czycha z bronią na jej ch*ja warte zycie. A kim ty k***a jesteś żebys potrzebował klamki do obrony własnego życia? Ile k***a razy napadali cię bandyci ? Spokojnie, nazistów już nie ma, nie przyjdą do twojego psychiatryka. Mi wystarczyło że miałem broń w domu, po jaki ch*j miałem nosić ją po ulicy. I po jaki ch*j miałby po tej ulicy nosić ją każdy. To nie manaus, a ty naogladałes się za dużo filmów. I tak jestem za utrzymaniem chociażby minimum kontroli nad tym kto broń posiada i jak ją przechowuje. Bo do tego własne jest pozwolenie na broń. Nie chcę żeby po ulicach wśród normalnych ludzi popie**alał niestabilny emocjonalnie Januszek z glockiem za paskiem, albo żeby do szkoły mojego dziecka takiej broni nie przyniósł syn tego Janusza bo jego upośledzony tatuś zostawił klamkę na stole.



Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

SupremeLeader

2021-02-01, 01:01
joeblacktwo napisał/a:

Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.



Nie matole, to ty nie potrafisz wyciągnąć prostych wniosków z tego co ci odpisałem. Prawda jest taka że na pusto pie**olisz i powielasz głupoty odnośnie posiadania broni w Polsce. W kraju w którym ogranicza cię tylko twoje własne lenistwo albo kalectwo.