18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stromo jak ja pierdole

~Sunday • 2019-04-29, 20:11

Offroad na luzaku.

Bo...........er

2019-04-29, 20:25
Amerykanie to są wyluzowani ludzie. Nie to co u nas wieczny ścisk dupy o wszystko . Przypadkiem złamiesz zj***nie prawo 5 lat mają cie za kryminaliste . Sąsiad na sąsiada patrzy żeby k***a tylko krzywda sie stała i donieść tam gdzie trzeba. Moze k***a lepiej by było jak by te ciapate sk***ysyny na nas natarły i rozj***ły ten system

r061071

2019-04-29, 20:41
8obcy pasazer na stromo

hfbnmiuytp

2019-04-29, 20:55
BoBmaster napisał/a:

Amerykanie to są wyluzowani ludzie. Nie to co u nas wieczny ścisk dupy o wszystko . Przypadkiem złamiesz zj***nie prawo 5 lat mają cie za kryminaliste . Sąsiad na sąsiada patrzy żeby k***a tylko krzywda sie stała i donieść tam gdzie trzeba. Moze k***a lepiej by było jak by te ciapate sk***ysyny na nas natarły i rozj***ły ten system



Nie wiem, który kraj opisujesz ale u nas w Polsce wszystko w miarę normalnie.

igorzasty18

2019-04-29, 21:06
Nie ma ch*ja, koleś na codzień jest przedstawicielem handlowym albo kurierem patrząc na opanowanie i metodę prowadzenia samochodu.

Sadic

2019-04-29, 21:25
Skąd macie moje nagranie z wyjazdu do Radomia?

Catchcart

2019-04-29, 22:21
Tak się jeździ po Sosnowcu

lolczyslaf

2019-04-29, 23:44
Myślałem , że się rozpie**oli, więc byłem pewien, że się nie rozpie**oli. Nie zawiodłem się.

dziadzia12

2019-04-30, 11:41
Myślałem że dachowanie będzie

pankruk

2019-04-30, 23:39
BoBmaster napisał/a:

Amerykanie to są wyluzowani ludzie. Nie to co u nas wieczny ścisk dupy o wszystko . Przypadkiem złamiesz zj***nie prawo 5 lat mają cie za kryminaliste . Sąsiad na sąsiada patrzy żeby k***a tylko krzywda sie stała i donieść tam gdzie trzeba. Moze k***a lepiej by było jak by te ciapate sk***ysyny na nas natarły i rozj***ły ten system



Stary, wyluzuj. Polacy bywają spięci to fakt ale wynika to z zakodowanej gdzieś reakcji obronnej na trudne okresy w historii, przekazywanej z dziada pradziada. Amerykanie są wyluzowani bo nigdy nie musieli o nic walczyć tak zażarcie jak choćby nasi przodkowie. Beżowi to skrajność w drugą stronę, zresztą materiałów z ich praktyk na tym portalu nie brakuje, tego byś chciał?