18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strefa zgniotu

~_Yarko_ • 2022-01-14, 17:05

No i zaparkowane :-P

xXx5226

2022-01-16, 09:55
parekselans napisał/a:

Ja pie**olę, że takie bezmózgie robactwo łazi po ziemi O geopolityce i rynkach finansowych, to widzę, wiesz tyle co ci ruscy i folksdojcze przekażą. I dla twojej informacji, nigdy nie pobierałem i nie pobieram żadnych świadczeń, to ja płacę na takich robaków jak ty.



Ty płacisz ? Chyba tylko vat w sklepie monopolowym. Przecież Ty jesteś za głupi nawet do łopaty.

dżonyłojlker

2022-01-16, 13:41
xXx5226 napisał/a:

Ty płacisz ? Chyba tylko vat w sklepie monopolowym. Przecież Ty jesteś za głupi nawet do łopaty.



Sam widzisz, robaku, że jedyne co możesz, to być biernym obserwatorem i płakać, że rząd cię jebie w dupę 8-)

xXx5226

2022-01-16, 19:44
parekselans napisał/a:

Sam widzisz, robaku, że jedyne co możesz, to być biernym obserwatorem i płakać, że rząd cię jebie w dupę



Tylko takie osobniki myślą nie skalane jak ty mogą uważać że są bezsilne. Nie jest mi żal nikogo tobie podobnego i ciebie. Sami chcecie być popychadłami nie mającymi godności czy ambicji.

ququa

2022-01-17, 18:25
xXx5226 napisał/a:

Tylko takie osobniki myślą nie skalane jak ty mogą uważać że są bezsilne. Nie jest mi żal nikogo tobie podobnego i ciebie. Sami chcecie być popychadłami nie mającymi godności czy ambicji.





Idz się popłacz na onecie :P :P :P :P


Jak mnie irytują takie borsuki, zima jest pora by ci było już spać w swej norze, co z MOPSU ci nie przyznali zapomogi, że tak się tu produkujesz????

xXx5226

2022-01-17, 19:23
ququa napisał/a:

Idz się popłacz na onecie
Jak mnie irytują takie borsuki, zima jest pora by ci było już spać w swej norze, co z MOPSU ci nie przyznali zapomogi, że tak się tu produkujesz????



Dla twojej wiadomości nierobie normalny człowiek pieniądze zdobywa pracując. Więc nie mierz mnie swoja miarą i lepiej się szykuj na powrót do grzebania po śmietnikach w końcu tacy jak ty pracą się brzydzą.