18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strefa zgniotu

~_Yarko_ • 2021-03-09, 13:21

Kierowca i pasażer nie muszą się już o nic martwić.

Makulata

2021-03-10, 11:14
Smokw napisał/a:

Wystarczyło awaryjki włączyć. I trzymać się prawego pasa. A ten tutaj jeszcze w lewo dobił. Jako zawodowy kierowca dopowiem że ch*j wam w oko z tymi dziennymi światłami i siedzieniem w dupie ciężarówek. Cokolwiek się dzieje że zwalniasz to włączasz awaryjki, aby Ci z tyłu mieli znak że coś się dzieję. Jak mam 24 tony na pace to 200 metrów to za mało aby wychamować. Aha. Ostatnio była mgła i widoczność spadła do 70-80 metrów, a co trzeci debil na dziennych na a1. To samo tutaj.



O właśnie takich j***nych amebach mowa.

Andrzejas

2021-03-10, 11:43
Powinien być zakaz poruszania się pojazdami ciężarowymi po drogach publicznych. k***a 200 lat rozwoju kolei a oni dalej wozami z sianem i kartoflami jeżdżą! Tiry na tory!

Policeman

2021-03-10, 15:16
Sytuacja z wczoraj, wracam zakopianką, a jakaś k***a w tirze, którą wyprzedzam lewym pasem [dwupasmówka] w połowie drogi zaczyna zjeżdżać na mój pas i trąbie na debila, a ten nic, jak już się zreflektował i zdołałem go wyprzedzić patrzę, a ten zjeb, j***ny tirowy ćwierćmózg żre sobie kanapkę, drugą ręką trzyma jaką colę i tak se baran jedzie. Tirowcy to najgorsza grupa zawodowa. Osoby z niskim ilorazem inteligencji prowadzą kilkunastotonowe rydwany śmierci po drogach i jedynie od tego czy akurat nie trafimy pechowo zależy nasze życie.

Prowler27

2021-03-10, 22:54
Policeman napisał/a:

Sytuacja z wczoraj, wracam zakopianką, a jakaś k***a w tirze, którą wyprzedzam lewym pasem [dwupasmówka] w połowie drogi zaczyna zjeżdżać na mój pas i trąbie na debila, a ten nic, jak już się zreflektował i zdołałem go wyprzedzić patrzę, a ten zjeb, j***ny tirowy ćwierćmózg żre sobie kanapkę, drugą ręką trzyma jaką colę i tak se baran jedzie. Tirowcy to najgorsza grupa zawodowa. Osoby z niskim ilorazem inteligencji prowadzą kilkunastotonowe rydwany śmierci po drogach i jedynie od tego czy akurat nie trafimy pechowo zależy nasze życie.



Ciekawi mnie grupa zawodowa tego 'elitarnego" człowieczka.

Wiewór

2021-03-11, 19:10
Skończyłeś tylko podstawówkę? Nie nie potrafisz robić? Nie masz żadnego fachu i doświadczenia? Masz początek markosci wątroby? Zostań kierowcą tira!