18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Street race

maksymilian45 • 2015-11-27, 06:33
2 potężne maszyny, jeden zwycięzca 8-)

Podkomisarz

2015-11-27, 08:48
Mnie też zawsze w NFSie wk***iały te hopki

blyto90

2015-11-27, 09:46
Strzasznie słaba grafa. Rozdzielczość w lusterkach to jakaś porażka. Takiej pikselozy to od czasów pegazusa nie widziałem.

TheByQ

2015-11-27, 11:20
To powinno być pokazywane wszystkim którzy się dziwią że na pustej, prostej drodze też obowiązują ich ograniczenia prędkości.

Alonso

2015-11-27, 14:35
Co to k***a za samochód co nawet prosto nie umie jechać. j***ne amerykany jarają się dużymi mocami silników i myślą że to wystarczy.

SalvaCzoko

2015-11-27, 17:56
Cytat:

Co to k***a za samochód co nawet prosto nie umie jechać. j***ne amerykany jarają się dużymi mocami silników i myślą że to wystarczy.


Bo nigdy takiego nie prowadziłeś. Chodzi o to, że Corvetta to wymagający wóz, jezeli wsiada do niego taki p*zduś jak z filmu to ją rozk***i. Co jest fajnego w wozach, które trzymają się drogi jakby miały na oponach naj***ne kleju? Może kiedyś zasmakujesz frajdy z jazdy bokiem.

maksymilian45

2015-11-27, 17:57
SalvaCzoko napisał/a:


Bo nigdy takiego nie prowadziłeś. Chodzi o to, że Corvetta to wymagający wóz, jezeli wsiada do niego taki p*zduś jak z filmu to ją rozk***i. Co jest fajnego w wozach, które trzymają się drogi jakby miały na oponach naj***ne kleju? Może kiedyś zasmakujesz frajdy z jazdy bokiem.


Przeanalizuj p*zdusiu w którym momencie stracił panowanie nad autem i dlaczego.

lobominator

2015-11-27, 18:38
Pierwszy raz widzę ocenzurowane lusterko.

SalvaCzoko

2015-11-27, 19:22
Cytat:

Przeanalizuj p*zdusiu w którym momencie stracił panowanie nad autem i dlaczego.


Sam się idź ANALizować, p*zdeczko.

eMJay8086

2015-11-27, 20:01
Jak zobaczyłem, że Corvette'a, byłem pewien jak się skończy.
One nie lubią zakrętów. Prostych zresztą też.

karinata

2015-11-27, 22:22
maksymilian45 napisał/a:

Przeanalizuj p*zdusiu w którym momencie stracił panowanie nad autem i dlaczego.


SalvaCzoko napisał/a:


Cytat:

Przeanalizuj p*zdusiu w którym momencie stracił panowanie nad autem i dlaczego.


Sam się idź ANALizować, p*zdeczko.


Zaciekawiłeś mnie. Co takiego strasznego było w p*zdusiu, że go zagwia***owałeś? I dlaczego nie ma tego w p*zdeczce?

Brzydkii

2015-11-28, 18:25
Ludzie i ich gówniane pojęcie o motoryzacji. Taki Janusz tuningu jeden z drugim, wpie**oli chorą ilość hajsu w silnik by wygenerować jak najwyższą moc...co z tego, że zostawią seryjne zawieszenie i często seryjne hamulce...Ważne, żeby na prostej jechało!

Gdyby w tej k***etcie był lepszy, sztywniejszy zawias i nie jechał idiota to może to wypadku by nie doszło.