18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażnicy honoru

~Polimaty • 2013-09-17, 19:54
W czasie wyprawy do USA po Route 66 odkryłem niesamowicie ciekawą historię o pewnej grupie motocyklistów, którzy nie przechodzą obojętnie wobec krzywdy innych ludzi.



Źródło: Polimaty.pl

LxDead

2013-09-18, 11:19
Co to k***a ma być? 0 piw i główna? Serio? Co się dzieje z ta witryna? :samoboj:

Garbatyx

2013-09-18, 11:23
@up masz coś takiego jak IGNORUJ... btw czy ktoś cię zmusza do oglądania czegokolwiek? Nie chcesz to nie oglądaj ale i nie pisz takich durnych komentarzy.

tyson67

2013-09-18, 11:26
denerwuje mnie ty zamiast patrzec bezposrednio w obiektyw non stop zaglada gdzies na ziemie...

yasu19956

2013-09-18, 11:50
Radku, jak zawsze świetny materiał :) Czekam na kolejny odcinek Polimatów

filipbompensiero

2013-09-18, 11:59
Z czym ci DEMONSTRANCI właściwie walczą? Zakłócają przebieg ceremonii pogrzebowej dlatego, że każdy strażak, policjant, czy żołnierz szkodzi U.S.A? Nie - może i chcą udowodnić tymi demonstracjami to, że np. Stany to chytry naród który wysyła żołnierzy do różnych części świata po to by toczyć wojnę tak naprawdę o pieniądze, ale przecież ci ludzie którzy giną w imię swojego narodu, na służbie (funkcjonariusze, żołnierze itd) są tylko narzędziem w rękach wysoko postawionych ludzi. Ich głównym celem nie jest zdobycie pieniędzy, tylko walka za swój kraj któremu są oddani. Wiedzą, że codziennie gdzieś za rogiem może czekać na nich śmierć, ale brną w to dalej - to się nazywa poświęcenie. Tacy śmieszni ludzie jak Ci demonstrujący niczym sobie nie zasłużyli i nie wiedzą jak to jest być w skórze żołnierza pod ostrzałem, więc pieprzą głupoty. Śmierć łajzom.

szklanka

2013-09-18, 12:03
Może i nię bede oryginalny, ale 1. co to za pedał? 2. Co to za gówno? (nie ten portal !)

Garbatyx
@up masz coś takiego jak IGNORUJ... btw czy ktoś cię zmusza do oglądania czegokolwiek? Nie chcesz to nie oglądaj ale i nie pisz takich durnych komentarzy.

Jak wchodze na sadola to wiadomo po co. Jakbym chciał oglądac to h*jstwo to bym poszedł na inny portal.

stich69

2013-09-18, 12:17
@up wchodzenie na sadola nie zabiera Ci przycisku "ignoruj" na tym portalu. Ale faktycznie, wchodzisz tu pie**olić o niczym i się pluć - cel spełniony.

LICH0

2013-09-18, 12:31
Hipsterzy mają swój kościół.... :shock:

flash160

2013-09-18, 12:36
No i świetnie. Jak widać nie każda j***na dziedzina życia musi być kontrolowana przez państwo i przepisy. Kolesie świetnie sobie poradzili z problemem nie uciekając się do przemocy i nie ograniczając niczyjej wolności. Szkoda że w naszym kraju zaraz wyskoczyła by horda niewolników krzyczących, że "rząd musi coś z tym zrobić!!!". Ostracyzm społeczny czy bojkot może rozwiązać wiele spraw, nie uciekając się do rozrostu machiny urzędniczej, warto brać przykład.

korinogaro

2013-09-18, 12:52
@flash160, ale nie zmienia to faktu, że gdyby coś takiego zaczęto robić u nas to zaraz jakaś lewicowy ch*jek albo kurewka w telewizji zaczęliby mówić że to taki nasz zaściankowy wymysł pokazujący jacy jesteśmy prymitywni i zacofani. Fakt brania bezpłatnego urlopu żeby w tym uczestniczyć pokazany zostałby jako naczelny przykład katolickiego fanatyzmu, a działanie jako ograniczenie wolności słowa protestującym zjebom. Oczywiście na argument że antifa przeszkadza pochodowi 11 listopada odpowiedź byłaby w stylu: ale to co innego, bo tu spokojni ludzie protestują przeciwko przemocy i im się tego zabrania a antifa walczy z faszyzmem bo wiadomo ze jak ktoś idzie z dziećmi i polską flagą to zaraz chce mordować pedałów i żydów paląc ich na grillach.

defcon1

2013-09-18, 13:25
Mimo wszystko to imponująca inicjatywa. Choć hamburgery nie mają nawet pojęcia z jakich przyczyn jest wojna na bliskim wschodzie i za co właściwie ich rodacy giną, to poległym zawsze należy się szacunek.

kam332

2013-09-18, 14:44
Garbatyx napisał/a:

@up masz coś takiego jak IGNORUJ... btw czy ktoś cię zmusza do oglądania czegokolwiek? Nie chcesz to nie oglądaj ale i nie pisz takich durnych komentarzy.



Żeby wiedzieć, że coś wrzucone jest gównem to trzeba najpierw to obejrzeć, więc nie pisz takich durnych komentarzy.
Chodzi mi ogólnie, a nie tylko o ten film.

Promek

2013-09-18, 15:02
Rozgonic te sraki z transparentami gazem i gumowa kula 2 raz na pewno nie przyjda

Valeriusz

2013-09-18, 15:55
Jak dla mnie Polimaty są jednym z najlepszych kanałów YT