18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażnicy Czasu - Kopernik

geragerappa • 2011-02-19, 00:10
Co z tą Polską?

kacpern

2011-02-19, 16:05
Power Rangers też się w dzieciństwie oglądało ale to nie powód, żeby wrzucać jakieś nieśmieszne bajki.

geragerappa

2011-02-19, 16:12
Po pierwsze Power Rangers nie było bajką animowaną, po drugie nie wrzuciłem byle odcinka Strażników tylko ten o Polsce żebyś się poczuł na świecie zauważony, a po trzecie Power Rangers ssało fiuty!
Bam!

Gabranth

2011-02-19, 16:14
Przyglądali się zamiast pomóc staruszce nieść chrust. To ma być pouczająca bajka? hamerykanie...

geragerappa

2011-02-19, 16:23
Widzę, że muszę sprostować stwierdzenie o pouczającym aspekcie tej bajki. Jako jedna z nielicznych zawierała fakty z historii powszechnej i mimo, że fabuła odcinka zawsze różniła się od faktycznego przebiegu wydarzeń (inaczej nikt by jej nie oglądał) to daty i postacie się zgadzały.

drsl

2011-02-19, 17:22
geragerappa napisał/a:

Widzę, że muszę sprostować stwierdzenie o pouczającym aspekcie tej bajki. Jako jedna z nielicznych zawierała fakty z historii powszechnej i mimo, że fabuła odcinka zawsze różniła się od faktycznego przebiegu wydarzeń (inaczej nikt by jej nie oglądał) to daty i postacie się zgadzały.



Bandzie debili, którym podobał się ten film, chciałem powiedzieć, że jesteście bandą kretynów. Jak może się podobać wam coś, co ośmiesza nasz kraj, na dodatek jest krzywdzące, bo Polska w XVI wieku była potężnym i rozwiniętym krajem. Niestety, wy jesteście matołami, którzy o tym nie wiedzą, bo zamiast uważać na lekcjach historii trzepaliście sobie w szkolnej ubikacji. To smutne, że przyklaskujecie wszystkiemu co widzicie w internecie, a "prawdy" tam objawione łykacie niczym portowa dz**ka sperkę.

jackblade1

2011-02-19, 18:23
@up strony pomyliłeś, wiem wiem kolorystyka podobna do tej na demotach.

Bartz

2011-02-19, 18:30
@up.
Polska była takim samym zadupiem jak Francja czy Aragonia, jak nie większym. Napinanie się jest niepotrzebne

WhyMe?

2011-02-19, 18:38
Ja na zabicie czasu to konia wale a nie..

Meffiu

2011-02-19, 23:18
Odpowiedź dla autora tematu na jego pytanie, co z tą Polska:


ch*jnia, i tyle.

ziembix

2011-02-21, 00:26
saperus napisał/a:

co za gówno...trzeba być niezłym pedałem żeby to chwalić/oglądać. NIC tam nie było pouczającego ani śmiesznego. Opakowanie od Domestosa jest bardziej pouczające i ciekawe w trakcie srania.



ten odcinek nie był najciekawszy lecz ogólnie kreskówkę polecam , . ale zamiast wyżywać sie w internecie przez komentarze za to że cie rówieśnicy leją a starzy molestują , doceń starania innych .