18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażacy zawsze pierwsi na miejscu zdarzenia

Duczki1234 • 2023-03-14, 09:14

W wyniku wypadku 3 osoby zostały hospitalizowane - 58-letnia pasażerka autobusu, 40-letni kierowca oraz 46 -letni strażak.Wóz gaśniczy zostanie poddany badaniu technicznemu. Niewykluczone, że stan samochodu przyczynił się do wypadku

korni131

2023-03-14, 16:51
Nawet nie nazywaj osp strażakami ,osp to banda debili

Grze

2023-03-14, 18:20
Starazacy naj***ni wiec odrazu sp***olili

dixiu128

2023-03-14, 19:10
Szyny też były złe

Will70

2023-03-15, 00:37
Pikley napisał/a:

Jeżeli remiza była niedaleko to mogli pobiec po pomoc. Co innego uciekający naj***ny kierowca, a co innego pasażer. Nie myl pojęć.



Chyba za długo żyję na tym świecie i nie ufam tak byle komu. Po pomoc- jeśli już- mógł pobiec jeden. Reszta ma zasrany obowiązek zapie**alać do autobusu zobaczyć ile osób potrzebuje pomocy i udzielić w miarę możliwości jej na miejscu. I kto jak kto, ale straszak powinien to mieć we krwi. Nie alkohol. Jestem pewien, że coś odj***li.

Fl...........na

2023-03-15, 01:37
Te zjeby nawet do gałęzi leżącej na drodze i kotka na dachu jadą na sygnale. Ktoś tu mówił o pożarze że jak się będzie palić to bohaterzy przyjadą. Tyle że te głupki nie robią tego codziennie, pożar jakiś konkretny mają raz na pół roku, przez większość czasu śpią w remizie i walą gruchę albo grają w siatkówkę. Fajny przykład jak jest wypadek na drodze, przyjeżdża 20 strażaków, blokują ruch, żaden nic nie robi. Ja tam ich nie szanuje. Polski strażak kojarzy mi się z gamoniem i tyle.

mazga50

2023-03-15, 05:05
Nazhir napisał/a:

Kolesie wyjeżdżali z remizy na pełnej, ale szoferowi zabrakło rąk do wyprostowania kół i autko, zamiast posłusznie pojechać prosto, skręciło. Częsty błąd słabych kierowców.



Niekoniecznie. Przez zbiornik pełen wody, te auta są mocno podsterowne i wywrotne. Kierownik mógł się ratować przed wywróceniem wozu.

Silasikus

2023-03-16, 19:58
kocur napisał/a:

bo strazacy to debilie, a osp to już w ogóle tumany j***ne



Kocur zawszawiony tępaku nie chciałem odpisywać ale krew mi się zagotowała widząc Twój komentarz. Już samo to, że nazywasz strażaków debilami świadczy, że jesteś albo kompletnym tępakiem i życzę Tobie kupo gówna abyś nie musiał nigdy potrzebować straży pożarnej. Ja pie**ole ludzie skąd wy się bierzecie? Jakim bezmózgiem i warzywem trzeba być aby obrażać ludzi, którzy codziennie narażają swoje życie za k***a nawet takie chodzące łajno jak Ty kocurze pie**olony. Ale mnie wk***iles i pamiętaj w sieci nikt nie jest anonimowy zajęłaby k***a cwe*u pie**olony .

switupl

2023-03-16, 22:32
kocur napisał/a:

bo strazacy to debilie, a osp to już w ogóle tumany j***ne



Tuman to Ty powinieneś mieć na nazwisko.