18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż pędzi na akcje

Anus • 2014-07-06, 21:21
Uwaga prawie HARD :shock:

akcja od 0:17



Z drogi śledzie bo czerwona ciężarówka na sygnale jedzie

bloodwar

2014-07-06, 21:24
Jeden debil po jednej stronie drogi zachował się jak debil, drugi debil po drugiej stronie drogi zachował się jak debil więc "czerwona ciężarówka" musiała sobie wywalczyć jakąś pozycję między tymi dwoma debilami! Wielki plusik dla autora że wyciął dźwięk i wstawił ch*jową muzyczkę żeby nie było słychać z jak dużej odległości było słychac sygnał "czerwonej cieżarówki" i jak wiele czasu miał, żeby zareagować jak nakazuje kodeks ruchu drogowego tzn. zjechać na pobocze i zachować szczególną ostrożność, a nie popie**alać sobie środkiem jak Książe Imperator Wielki Krul Szosy i Pobocza!

en...........an

2014-07-06, 21:27
@up ty k***a krÓlu pie**olony. :D

bloodwar

2014-07-06, 21:29
To było ironicznie napisane geniuszu

RDD

2014-07-06, 21:37
W mojej ocenie jako kierowcy, pojazdy uprzywilejowane w Polsce są zbyt słabo oświetlone. Mimo iż nie pochwalam ściągania wszystkich pomysłów z zachodu(US), to tam akurat są istne dyskoteki na kółkach, które widać z bardzo daleka, czy w dzień, czy w nocy. U nas zazwyczaj widać i słychać w nocy, natomiast w dzień głównie słychać.

ChangeOne

2014-07-06, 21:43
co to za kawałek za niego masz piwko ;) !

JCz0R2

2014-07-06, 21:47
@menewba

CoJaTamKurwaWiem

2014-07-06, 21:47
j***na muza, j***ny filmik, j***ny autor i j***ny ten, co to tu wrzucil....

Lew

2014-07-06, 21:59
RDD napisał/a:

W mojej ocenie jako kierowcy, pojazdy uprzywilejowane w Polsce są zbyt słabo oświetlone. Mimo iż nie pochwalam ściągania wszystkich pomysłów z zachodu(US), to tam akurat są istne dyskoteki na kółkach, które widać z bardzo daleka, czy w dzień, czy w nocy. U nas zazwyczaj widać i słychać w nocy, natomiast w dzień głównie słychać.



Oj przesadzasz, słychać doskonale z daleka. Tylko polskie disko w radio i umcyk umcyk zagłusza.

SharpSe

2014-07-06, 22:03
bloodwar napisał/a:

Jeden debil po jednej stronie drogi zachował się jak debil, drugi debil po drugiej stronie drogi zachował się jak debil więc "czerwona ciężarówka" musiała sobie wywalczyć jakąś pozycję między tymi dwoma debilami! Wielki plusik dla autora że wyciął dźwięk i wstawił ch*jową muzyczkę żeby nie było słychać z jak dużej odległości było słychac sygnał "czerwonej cieżarówki" i jak wiele czasu miał, żeby zareagować jak nakazuje kodeks ruchu drogowego tzn. zjechać na pobocze i zachować szczególną ostrożność, a nie popie**alać sobie środkiem jak Książe Imperator Wielki Krul Szosy i Pobocza!



Dodam tylko że ograniczenie do 40km/h a autor nagrania popie**ala sporo więcej. Swoją drogą "czerwona ciężarówka" wypełniona wodą czy mieszanką i ważąca z 10 ton zrobiła świetny unik bo mogła spowodować karambol.

4h...........ch

2014-07-06, 22:03
@RDD Po co chcesz go widzieć? Zjeżdżasz i czekasz aż przejedzie. Z resztą robisz sobie miejsce już słysząc, ale pewnie słyszysz go dopiero jak trąbi za tobą skoro ci przeszkadza oświetlenie, stawiam na zbyt głośno nastawione radio? Jakby byli oświetleni jak choinki na BN to i tak by to w dzień gówno dało.

@CoJaTamk***aWiem chyba masz gorszy dzień dzisiaj...

Co do autora, czerwony pojazd to straż pożarna i jedzie do pożaru a pojawiła się na drugim pasie jedynie dlatego ze debil zahamował.

RDD

2014-07-06, 22:16
@Lew mowa o oświetleniu, nie o dźwięku.

@4hitch Chcę go widzieć, ponieważ różną są sytuacje na drodze. Jak chociażby na skrzyżowaniu. Moim zdaniem lepsze oświetlenie, takie jak mają właśnie w US dałoby kierowcom możliwość szybszej reakcji i szybszym przejazdom pojazdów uprzywilejowanych, przez co skróciłby się czas dotarcia na miejsce zdarzenia.

nynek345

2014-07-06, 22:25
Że też mu nie było wstyd to pokazać publicznie. Nie wiem kto to nagrywał, ale jeśli miał żale do Straży Pożarnej, to ja pie**ole, k***a mać, baran.

wojniz2

2014-07-06, 22:45
@4hitch

Cytat:

? Zjeżdżasz i czekasz aż przejedzie.



No chłopie, to najgorsze co można zrobić. I to właśnie zrobił srebrny. W zasadzie to on stanął na drodze, przez co strażak musiał się pewnie napocić nieźle. Jakie zjeżdżasz i czekasz? Zjeżdżasz do krawędzi i jedziesz dalej. Umożliwiasz wyminięcie siebie, ale broń boże nie stajesz jak ta krowa w miejscu.