18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Straż miejska kontra prawdziwi przestępcy

SadoLzSosnowca • 2015-08-22, 11:33
"Wlasnie bylem swiadkiem najbardziej absurdalnego poscigu w historii. Ide se obok placu zabaw, dzieciaki w wieku 7-10 strzelaja se petardami Picolo (wnioskuje po odglosie pierdniecia). Nagle pod plac zabaw na miejsce zbrodni wjezdza fura strazy miejskiej. Na sygnale! Wyskakuje dwoch typa (wiek 30-40) i rusza sprintem w kierunku oprawcow. Mowiac sprintem mam na mysli tempo wolniejsze od mojego biegu tylem po oj***nym 0,7l. Dzieciaki byly chyba tak zaskoczone nieporadnoscia naszych obroncow porzadku na ulicach, ze daly im jeszcze 5 sekund handicapu i dopiero zaczely sp***alac. Po mniej wiecej 30 metrach poscigu miejscy bohaterzy skapitulowali dyszac przy tym jakby k***a ukonczyli triathlon.
Gangsterka w Wejherowie."

Zaivanione z żydbuka :lodowka:

jak jesteście ogarnięci w temacie to się zorientujecie czyja to historia

Sz...........an

2015-08-22, 11:38
SM musi od czasu do czasu pokazać, że nie jest tylko od wystawiania mandatów ale też od ścigania przestępców...

Halman

2015-08-22, 11:46
sam mogę też coś od siebie dodać: kiedyś pod siedzibą SM stała grupka tych "rycerzy prawa" z czego jeden z nich miał może 1,65 wzrostu (kurdupel nie przymierzając) i podczas pogawędki z innymi kręcił groźnie młynka pałką.... władza ogłupia...

Jajcarz

2015-08-22, 13:20
Ogólnie mam dość niskie mniemanie o straży miejskiej, ale gdy rok temu kilku kolesi napadło moich kolegów to interweniowali akurat strażnicy miejscy będący za skrzyżowaniem. Wiem, że to jest ich obowiązek, ale wiadomo jak to u nas jest. Mogli nic nie zrobić tylko wezwać posiłki albo zadzwonić na policje.

sobczak131

2015-08-22, 18:37
Większa część funkcjonariuszy straży miejskiej jak i policji patrolująca okolice powinna poruszać się na rowerach, kondycja by była, a tak siedząc całe dnie na dupie mogą sobie pobiegać we fifie.

InnyName

2015-08-22, 20:16
Zjacer, nie każdy ogląda to co ty.
Ja tego nie widziałem.



Ale w sumie ... Wejherowo, tam ludzie z 3m się nie zapuszczają ... a sami się zwą małym trójmiastem, to coś jak Sosnowiec :< GWE...

Miacholl

2015-08-22, 23:22
Sprawców k***a, sprawców, a nie oprawców. Chyba, że dzieciaki znęcały się nad biednymi petardami.

Verano

2015-08-23, 04:55
se to, se tamto.....chyba sam byłeś w tym przedziale 7-10....nie ściemniaj że z fb podj***łeś :)