18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż Królowej

~Sunday • 2018-07-24, 10:35


To uczucie kiedy masz bagnet, ale jest on tylko dla ozdoby :ciasteczkowy2:

~Velture

2018-07-24, 11:28
Move bitch!
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=cEuU64Zt4B0[/YouTube]

nowynick

2018-07-24, 11:37
I tak powinno się traktować wszystkich gości, którzy przyjeżdżają nie znając kultury i obyczajów miejsca, do którego trafili.

~Velture

2018-07-24, 11:51
@up
Tu nawet nie trzeba znać kultury i obyczajów tylko mieć iq powyżej ameby.
Ma j***ną barierkę i każdy k***a mający więcej jak 2 zwoje mózgowe wie, że się nie przechodzi bo do czegoś one służą.

Pantilion

2018-07-24, 11:51
Dobrze zrobił. Stoi jak święta krowa i gapi się w obiektyw jak szpak w p*zdę. Wielka pani w UK :D

Jajcarz

2018-07-24, 11:51
Cóż, z jakiegoś powodu jest tam sznur który ma odgradzać bydło. Może jakby był pod napięciem to by do niej dotarło, że nie może przez niego przechodzić.

Censored

2018-07-24, 12:06
Erutlev. Powiedz to tym dupkom pod Sejmem, którzy policję za barierki wysyłali

Marko89

2018-07-24, 13:54
Ehh żeby tak nasza policja mogła z kopa pociągnąć tych je*anych, KODomitów, nowośmiesznych innych POpapranych. Tamci też mają ciągoty ładować się za barierki jak ta elokwentna inaczej.

Wiewór

2018-07-24, 14:35
W internecie jest mnóstwo filmów jak turyści testowali ich wytrzymałość. Źle to się dla nich skończyło... Może śmiesznie się zachowują ale jak się im przeszkadza to zgodnie z procedurą wyjebie ci kolbą przez ryj i pójdzie dalej niewzruszony.
W przypadkach gdy ktoś dalej wk***ia strażnika może dostać bagnetem pod kichę albo po prostu go zastrzeli. To są prawdziwi żołnierze pilnujący królowej a nie maskotki dla turystów.

lm65

2018-07-24, 16:40
Brawo i piwo dla żołnierza z puchatą czapą :)

zakmen

2018-07-24, 16:42
@Abraxus

Kiedyś też w to wierzyłem. Jeżeli faktycznie zaczniesz szukać informacji na ten temat to okazuję się że nagle żadnych nie ma a jeżeli już są to na stronach które nie mają za grosz rzetelności. Tak na logikę wystarczy sobie uświadomić że anglistan to kraj w którym policja nie nosi ze sobą broni i zanim wezwą posiłki z gnatem proszą dziesiątki razy bandytę by zaprzestał swoich czynności. Teraz wyobraź sobie że w tym samym kraju jakiś pompon zabija natrętnego turystę. Coś tutaj nie pasuje prawda?

Tak sobie jeszcze przypomniałem podczas pisania że była jakaś sytuacja gdzie allahu niedaleko właśnie takiego strażnika biegał i dźgał ludzi na ulicy. Został on zastrzelony ale przez prywatnego ochroniarza lub ochroniarza z innego kraju (nie jestem pewny kto to był)

psylocybiusz

2018-07-24, 21:35
Oni mają broń, ale bez amunicji to raz,a i nie zdziwiłbym się gdyby bagnet był plastikowy. Tak jak napisał @zakmen policja tam nie nosi broni, to reprezentacyjna straż by miała ;>

Arles.

2018-07-24, 22:44
@marko leniwy jesteś jak na pisowskiego trolla

Wiewór

2018-07-25, 07:43
zakmen napisał/a:

@Abraxus

Kiedyś też w to wierzyłem. Jeżeli faktycznie zaczniesz szukać informacji na ten temat to okazuję się że nagle żadnych nie ma a jeżeli już są to na stronach które nie mają za grosz rzetelności. Tak na logikę wystarczy sobie uświadomić że anglistan to kraj w którym policja nie nosi ze sobą broni i zanim wezwą posiłki z gnatem proszą dziesiątki razy bandytę by zaprzestał swoich czynności. Teraz wyobraź sobie że w tym samym kraju jakiś pompon zabija natrętnego turystę. Coś tutaj nie pasuje prawda?

Tak sobie jeszcze przypomniałem podczas pisania że była jakaś sytuacja gdzie allahu niedaleko właśnie takiego strażnika biegał i dźgał ludzi na ulicy. Został on zastrzelony ale przez prywatnego ochroniarza lub ochroniarza z innego kraju (nie jestem pewny kto to był)


Brytole mają bardzo skuteczną policję pomimo tego, że nie mają broni. Nasi im do pięt nie dorastają.
Prawo mają również bezwzględne i działające natychmiastowo. Policja nie nosi broni bo każdy patus wie, że jak dotknie policjanta i go złapią to mu wjebią taką drakońską karę, że wyjdzie z pierdla siwy o lasce.
Wyroki zapadają momentalnie. Nie ma 10 letniego procesu jak u nas.

Poszukaj dobrze w internecie filmików. Jest mnóstwo źródeł w których jest napisane, że gwardziści dostają do broni ostrą amunicję.

jeban

2018-07-25, 12:41
...Hahahaha jak ściera oburzona, szkoda że ryjem nie zaj***ła o chodnik.