18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straty federacji rosyjskiej rosną...

Halman • 2022-04-24, 16:43
\
według menu petersburskiej restauracji "frou frou" przedział cenowy dla wina waha się od 4900 do 360 000 rubli za butelkę...

dżonyłojlker

2022-04-24, 16:47
Mogli to jeszcze na gumkach recepturkach zawiesić.

PanKukuruźnik82

2022-04-24, 16:47
I bardzo dobrze ! Niech piją teraz Amarenę albo innego Putlera sikacza !

~_Yarko_

2022-04-24, 16:49

Hajzenberg

2022-04-24, 17:20
Czyli za jedną butelkę kupił by 6 rolek papieru toaletowego w Polsce

Zasysacz

2022-04-24, 17:44
Podliczę straty tak na szybko po kursie bedzie jakies 4 zł 54 grosze :)

radek225

2022-04-24, 17:47
Gdyby to na kondomach wisiało wszystko, byłoby stabilniejsze. Przerost formy nad treścią. Te wina powinny być na drewnianych, metalowych ceglanych półkach. Z tym nagraniem każdy sąd uniewinni tego faceta, co oglądał butelkę. Nie zapłaciłbym złamanej kopiejki za straty, które notabene powstały same.

caveman89

2022-04-24, 17:47
Zasysacz napisał/a:

Podliczę straty tak na szybko po kursie bedzie jakies 4 zł 54 grosze



360 000 to ponad 20 tys złotych

dżonyłojlker

2022-04-24, 17:48
Hajzenberg napisał/a:

Czyli za jedną butelkę kupił by 6 rolek papieru toaletowego w Polsce



Za jedną z tych droższych flaszek, kupiłbyś w Polsce kilka BMW E46 (stosując przelicznik na rzeczy które są do dupy).

radek225

2022-04-24, 18:34
KapejloneK napisał/a:

Za jedną z tych droższych flaszek, kupiłbyś w Polsce kilka BMW E46 (stosując przelicznik na rzeczy które są do dupy).



Oszalałeś? Za tyle w Polsce można kupić E46, i jeszcze E36 dorzucą w gratisie do upie**alania dojazdówek pod Lidlemi. Jeszcze E30 jak dobrze będziesz się z Januszem / Zbychem / Kaziem / Zdzichem / Rychem / Włodkiem to ci dorzuci BMW E30 jako kurnik dla kur / gołębii / jako zabawka dla bombelków do postawienia przed chałupą.

syn_plebana

2022-04-24, 19:42
radek225 napisał/a:

Oszalałeś? Za tyle w Polsce można kupić E46, i jeszcze E36 dorzucą w gratisie do upie**alania dojazdówek pod Lidlemi. Jeszcze E30 jak dobrze będziesz się z Januszem / Zbychem / Kaziem / Zdzichem / Rychem / Włodkiem to ci dorzuci BMW E30 jako kurnik dla kur / gołębii / jako zabawka dla bombelków do postawienia przed chałupą.



Jak się ch*ja znasz, to się zamknij.
Przelicznik jest prosty: E30 = 2 x E36 = 3 x E46.
Czasy kiedy na klepaną bejcę z podtlenkiem LPG rwałeś z kolegami laski pod remizą, a o których z rozrzewnieniem wspominasz, minęły bezpowrotnie. Te samochody dlatego był tak popularne na wioskach, bo były zajebiście trwałe i wytrzymywały dorzynanie do odcięcia bez większego kłopotu. Rozwiązania z bloku silnika M10 wykorzystywano przy ówczesnych konstrukcjach dla F1. Dzisiaj wracają w glorii jako poszukiwane przez kolekcjonerów (nie wszystkie wersje), wystarczy trochę poczytać.
Tak, że przychamuj mordę, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Ronoaro

2022-04-24, 19:55
Na czym to oni zawiesili? To jakaś nowatorska konstrukcja na bazie zużytego sznurka do snopowiązałki made in USSR?

radek225

2022-04-24, 21:07
syn_plebana napisał/a:

Jak się ch*ja znasz, to się zamknij.
Przelicznik jest prosty: E30 = 2 x E36 = 3 x E46.
Czasy kiedy na klepaną bejcę z podtlenkiem LPG rwałeś z kolegami laski pod remizą, a o których z rozrzewnieniem wspominasz, minęły bezpowrotnie. Te samochody dlatego był tak popularne na wioskach, bo były zajebiście trwałe i wytrzymywały dorzynanie do odcięcia bez większego kłopotu. Rozwiązania z bloku silnika M10 wykorzystywano przy ówczesnych konstrukcjach dla F1. Dzisiaj wracają w glorii jako poszukiwane przez kolekcjonerów (nie wszystkie wersje), wystarczy trochę poczytać.
Tak, że przychamuj mordę, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.



E30, E36 to zawsze będą dla mnie zajechane, przerdzewiałe śmieci z rycerzami ortalionu siedzącymi za ich kierownicami. E46 nie, bo kiedy ostatnie E30 i E36 były dorzynane na post pegeerowskich wsiach, E46 były poza zasięgiem cenowym Zbycha z Pazimiechów i dresiastego Seby. Obecnie, kiedy rynek jest wręcz przesycony tanimi gruzami, nikt nie kupuje E46 do upalania kapcia, bo Astrę 1, Forda Fiestę, czy inną padlinę kupisz za 800-1000 zł. Co nie zmienia faktu, że BMW to specyficzna marka zrzeszająca bardzo specyficznych ludzi. Ja BMW nie kupię, bo części do nich oraz obsługa są 3, 4x droższe niż w innych autach. Poza tym po prostu mi się one nie podobają. To, co zrobili z BMW i7 to ktoś powinien stracić pracę i dostać dyscyplinarkę.

Zbysław

2022-04-24, 21:11
Wy piwnicy mam wino z 1999r. wytrawne i łychę z 1993r.

radek225 napisał/a:

E30, E36 to zawsze będą dla mnie zajechane, przerdzewiałe śmieci z rycerzami ortalionu siedzącymi za ich kierownicami. E46 nie, bo kiedy ostatnie E30 i E36 były dorzynane na post pegeerowskich wsiach, E46 były poza zasięgiem cenowym Zbycha z Pazimiechów i dresiastego Seby. Obecnie, kiedy rynek jest wręcz przesycony tanimi gruzami, nikt nie kupuje E46 do upalania kapcia, bo Astrę 1, Forda Fiestę, czy inną padlinę kupisz za 800-1000 zł. Co nie zmienia faktu, że BMW to specyficzna marka zrzeszająca bardzo specyficznych ludzi. Ja BMW nie kupię, bo części do nich oraz obsługa są 3, 4x droższe niż w innych autach. Poza tym po prostu mi się one nie podobają. To, co zrobili z BMW i7 to ktoś powinien stracić pracę i dostać dyscyplinarkę.



czyli ci się podobały wcześniejsze BMW

Bmw to jest klasa panie Janie, styl
nie mieszaj w to sebiksow co mają bbwu z 99 to coś innego

8-)

lukaszjb

2022-04-24, 22:15
Zbysław napisał/a:

Wy piwnicy mam wino z 1999r. wytrawne i łychę z 1993r.
czyli ci się podobały wcześniejsze BMW
Bmw to jest klasa panie Janie, styl
nie mieszaj w to sebiksow co mają bbwu z 99 to coś innego



Nie trzymaj takich rzeczy w piwnicy bo Ci zapie**olą i smakoem sie obejdziesz, niestety wiem z autopsji.