18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kosmerf

2018-01-07, 09:43
Pozostała jej tylko aborcja

KoEj

2018-01-07, 11:36
muszkin89 napisał/a:

Pozostała jej tylko aborcja



Albo samobójstwo :samoboj:

Wiewór

2018-01-07, 16:54
Weganizm ciężka choroba.
Rozumiem że są ludzie którzy nie jedzą mięsa ale jedzą nabiał i jajka żeby mieć źródło białka.
Weganie poszli o krok dalej. Nie jedzą nabiału ani jajek bo krówkę boli jak się ją doi a kurkę jak znosi jajka. Oni serio tak uważają. Tak mu napisała weganka na fb.

Wiewór

2018-01-07, 18:44
Gdzie ja napisałem o mleku. Wydawało mi się że piszę o nabiale.
Sorry stary ale tu nikt nie kliknie w film dla wegano ciot. Daremny twój trud. Na weganizm możesz podrywać tylko chlopaków w klubach dla pedałów i hipsterów gdzie podają bezalkoholowe drinki z mleka kokosowego i jarmużu.
A teraz wybacz ale muszę dojeść zajebistą kaczkę którą zrobiłem na święto trzech króli.

TB303

2018-01-07, 19:02
6stópPODziemią napisał/a:

nie jem mięsa od 5 lat


A w dupę lubisz? :amused:

6stópPODziemią

2018-01-07, 19:23
Nabiał – kategoria produktów spożywczych obejmująca: mleko, wszystkie produkty pochodzenia mlecznego.

Abraxus tak wiem, ze robię to po nic, bo to sadistic, ale nie mów mi, że nie jedzenie mięsa jest dla ciot skoro większość ludzi je mięso dla smaku, bo zdrowego w tym nic nie ma. Skoro ludzie jedzą mięso dla smaku to jaką ciotą trzeba być, żeby nie móc się powstrzymać od spożywania czegoś co ci szkodzi. Katolik jeszcze, sprawdź co twoja religia mówi o znęcaniu się nad zwierzętami, bo wątpię, że sam upolowałeś tą kaczkę.

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

I o co chodzi z tym dopiskiem, skoro świętujesz trzech króli?

suchaknieja

2018-01-07, 22:37
6stópPODziemią a h*j 4 te piwo, odpisze Ci
Nie chodzi o białko, tak jak sie wszyscy nad tym spuszczaja,
chodzi o omega3, kwas arachidonowy, rzeczy ktore buduja mozg i uklad nerwowy, to dlatego czlowiek poszedl do przodu

tutaj uwaga zwierzeta hodowlane maja duzo mniej omega 3 od tych dzikich (stad sie biora choreoby psychiczne w spoleczenswite - bez jaj - roznica jest KOLOsalna)

a w sprawie Wege - potrzebujesz dowodu - zajdz do byle jakiego sklepu wege - ja w stolilcy jak wchodze to nie moge sie po prostu z tymi wyczesami dogadac - oni nie napisza teorii wzglednosci II, na prawde, ledwo starczy ich organizmom sily na przystosowanie do tego co musza ogarnac miniumum,

pzdr dla wszystkich na zdrowych dietach,

Wiewór

2018-01-08, 07:47
6stópPODziemią napisał/a:

że nie jedzenie mięsa jest dla ciot skoro większość ludzi je mięso dla smaku, bo zdrowego w tym nic nie ma.


Aha. Spoko. Tylko niestety ta teoria jest niezgodna z zasadami zdrowego żywienia.
Człowiek jest mięsożerny i żadne hispterskie pie**olenie tego nie zmieni. Może żyć na samych korzonkach ale po pewnym czasie wpada w chronicznie niedożywienie.
Wszystkie wegozjeby po latach swojej "diety", jak zaczynają się starzeć wyglądają jak pensjonariusze KL Auschwitz albo ćpuny.
Mięso jedzone w nadmiarze jest niezdrowe. To fakt. Ale jego całkowite odstawienie również.
Dlaczego w krajach cywilizowanych odbiera się dzieci pojebom, którzy je karmią tylko sałatą?
Dlatego, że dziecko pozbawione mięsa rośnie małe pokurczone, niedorozwinięte i pokrzywione.

Cytat:

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

I o co chodzi z tym dopiskiem, skoro świętujesz trzech króli?


Świętuję? Czy upiekłem kaczkę na trzech króli. Czytanie też sprawia ci trudność? Dla mnie dzień jak co dzień. O tyle lepszy, że jest wolny od pracy i siedzę z rodziną w domu.

6stópPODziemią

2018-01-08, 14:41
suchakniej dieta weganska dostarcza wszystkich skladniow odzywczych potrzebnych organizmowi (wit.b12 i d3 trzeba suplementowac, ale to poleca sie takze osobom jedzacym mieso). Kwasy omega 3 i 6 sa w wiekszosci roslin glownie w nasionach i orzechach, jedna lyzka stolowa nasion lnu dostarcza 100% dziennego zapotrzebowania na omega3.

Jestem chory prawdopodobnie na mielofibroze szpiku i hematolog stwierdzil, ze bardzo dobrze robie nie jedzac miesa. Hepatolog po obejrzeniu wynikow z tego, a wlasciwie ubieglego roku zabronil mi bezwzglednie spozywania czerwonego miesa (ktore ponadto jest czynnikiem rakotworczym- dane zatwierdzone przez FDA) ze wzgledu na wysoki poziom amoniaku we krwi i kazal udac sie do dietetyka, ktory powiedzial, ze za bardzo nie moze mi pomoc, bo ja juz odzywiam sie tak zdrowo, ze chyba bardziej sie nie da.

Abraxus nie pouczaj mnie o zasadach zdrowego zywienia skoro nie wiesz ze mleko to nabial. A te historie o dzieciach zostaw nastepnym razem sobie, bo robisz z siebie debila i obejrzyj wyklad na youtube ktorego tytul podaje ponizej, bo wyj***li moj poprzedni komentarz za linki.

Uprooting the Leading Causes of Death

Choc z drugiej strony nie twierdze, zeby kierowac sie zaleceniami dietetycznymi od lekarzy, bo oni nie maja szkolenie z dietetyki. Potrafia tylko wypisywac pigulki, ktore predzej cie zabija niz wylecza.

miken1200

2018-01-11, 14:42
@6stópPODziemią

"Katolik jeszcze, sprawdź co twoja religia mówi o znęcaniu się nad zwierzętami, bo wątpię, że sam upolowałeś tą kaczkę.

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway "

Ale mądrość, jak z piaskownicy. Po pierwsze: co za różnica, czy ja sam sobie coś upoluję, czy ktoś inny zrobi to za mnie? Przecież właśnie niedoświadczony myśliwy może zadać więcej bólu zwierzęciu niż ktoś, kto się tym zajmuje na co dzień.

Po drugie: a niby kim jest Hemingway, żeby oceniać wszystkich ludzi? Pisał sobie książki to przy tym pozostawmy jego "mądrość", a nie wyciągajmy jakieś cytaty. Nikt nigdy nie udowodnił, że Hemingway jest guru, co to doznał oświecenia i zna wszelkie prawdy świata i wszystko co powie jest najmądrzejsze. To jest jego zdanie i niema się co nim podniecać.