18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strajki, strajki, SRAJKI

antek025 • 2015-02-11, 19:57
Taka myśl dziś mnie naszła, gdy wertepami jechałem samochodem na trasie Warszawa-Lublin.


Jeżeli kolejarze zaczną swój strajk wcześniej, a rolnicy wciąż będą blokowali drogi, to górnicy nie dojadą na strajk do Warszawy.

:jezdziec:

bleblebator1

2015-02-11, 20:54
No żesz k***a, ktoś wreszcie obczaił o co chodzi platformersom.
Jedni drugich będą blokować, a platforma wprowadzi cichaczem kolejne podwyżki.
Nie, nie mam myśli samobójczych, nie mam zamiaru popełnić samobójstwa, nie mam zamiaru w ramach przymusowego popełniania samobójstwa postrzelić się 10 pociskami w różne części ciała ani pokroić się piłą na ileś kawałków.

Max Ibuprom

2015-02-12, 00:05
Zawsze możesz się wyhuśtać ^^

dubbeat

2015-02-12, 03:01
to sobie tunel wykopią

samieluch

2015-02-12, 10:25
Hehe, też coś podobnego mi przyszło do głowy. A gdybyśmy tak zorganizowali strategiczne blokady dróg na trasie dojazdu strajkujących do miejsca strajku? Czy mieliby czelność nazwać ich strajk bardziej strajkowym od naszego strajku? Czy złapałby ich wk*** gdyż nie mogą dojechać tam gdzie chcieli dojechać gdyż ktoś postanowił sobie postrajkować?

raper900

2015-02-12, 10:36
bleblebator1 napisał/a:

...pokroić się piłą na ileś kawałków.


Ja z moim szczęściem nie zdołałbym się pokroić nawet na jeden.

koretego

2015-02-12, 10:42
Tyle tych strajków, zaraz i rząd będzie strajkować.

rapidu

2015-02-12, 11:14
trzeba im zastawić osobówkami drogę z transparentami strajk przeciw strajkowi - szach mat sk***esyny

!Timon

2015-02-12, 13:30
Dzik jest CHRONIONĄ własnością państwa. Własność państwowa rozpie**ala Ci pole i NIC legalnie nie wolno Ci zrobić. Chyba, że akurat widzisz to możesz brać widły w dłoń i postraszyć...
Kto powinien wypłacić odszkodowanie równe wartości zniszczonych zbiorów?
Kto tego nie robi?
Komu państwo nałożyło zakaz eksportu produktów rolnych?
Kto nie powinien truć dupy zwykłym obywatelom? ;)

Argument, że mogli ogrodzić pola (który początkowo do mnie trafił) jest niestety z dupy. Bo jeśli ktoś uważa, że sami są sobie winni i nic im się za szkody nie należy, nie powinien też mieć pretensji do złodzieja jak mu auto podpie**oli. Przecież mógł postawić na parkingu strzeżonym, nie?

terro79

2015-02-12, 14:17
Ku*wa ja przy tych wertepach mieszkam, dzięki naszym wspaniałym rolnikom mam pociąg z tirów za oknem. Ciekawe jak bardzo są wk***ieni ich kierowcy ? Na pewno są zadowoleni ze strajków ;-) A co do rolników to i tak ich w Polsce jest za dużo i to na nieurodzajnych ziemiach - relikt PRL. Prawo rynku że wszyscy się nie utrzymają i ktoś musi upaść. Żadnej kasy na nich nie płacić nie będę !!!