topic

Straciła głowę dla imigrantów

SaveTheTrees • 2018-02-06, 16:31
W skrócie: szwedzka działaczka na rzecz praw kolorowych imigrantów i wszelakiej równości, Zaida Catalan, pojechała do Kongo, gdzie dla misji ONZ dosłownie straciła głowę.
Wcześniej została porwana wraz z innym działaczem ONZ, który nie skończył wiele lepiej.

Na całe szczęście, nawet murzyni wkroczyli w XXI wiek i nagrali zdarzenie. Co prawda jakość kamery murzyńskiej, ale jest. Akcja od 2:20

Źródło

Kriski

2018-02-06, 16:33
Fejk jakiś, nie wyr*chali jej.

krzyks

2018-02-06, 16:38
Kriski napisał/a:

Fejk jakiś, nie wyr*chali jej.

I głowy nie obcięli... :nie_znaju:

100Burned

2018-02-06, 16:39
Jak uwalniasz wilka z wnyk to cie nie upie**oli. Jak odwiążesz psa i zabierzesz z lasu to obdarzy cie miłością. Jak adoptujesz niedźwiedzia i będziesz o niego dbał to będzie normalnie k***a Kubuś Puchatek (Miś Wojtek), spróbujesz pomóc murzynowi- zajebie cie.

No cóż.. zwierzę zwierzęciu nierówne.

A tak poza tym to Sweden Yes! :kawa:

PieronJasnySzlag

2018-02-06, 17:03
Ciekawe co sobie wtedy myślała.
Na prawde zastanawia mnie czy do ostatniej myśli przed śmiercią była wierna swoim poglądom że wszyscy jesteśmy równi i że czarny to też człowiek.
Czy może nagle jak jej przyjaciel dostał kulke to ją oświeciło: "k***a!! mogłam wychowywać dwóch białych synów, gotować mężowi i oglądać telewizje śniadaniową ale przez brak mózgu jestem w czarnej dupie bo cały światopogląd okazał się iluzją i idiotyzmem"
Ciekawe?

W każdym razie za ironiczny zgon lewicowych podludzi zawsze piwko :)

100Burned

2018-02-06, 17:07
@up któregoś dnia nawet lewackie bezmózgi dojdą do wniosku że zj***li. Tyle że wtedy cywilizacja będzie położona i ich oświecenie nie będzie miało już znaczenia.

głest

2018-02-06, 17:49
100Burned napisał/a:

@up któregoś dnia nawet lewackie bezmózgi dojdą do wniosku że zj***li. Tyle że wtedy cywilizacja będzie położona i ich oświecenie nie będzie miało już znaczenia.

Kiedyś wpadł mi w oko film na YT jak ameba wpie**ala nic nie podejrzewające ją o niecne zamiary pantofelki.

Tak mi się tylko skojarzyło... :szczerbaty:

PS: Znalazłem :zielonakula:

KillerLaugh

2018-02-06, 18:06
Napisałem wiersz na tę okoliczność.

Kongo, Kongo
Śmierć przez bongo.

pogromcababilonu

2018-02-06, 18:11
@100Burned
Opowiem Ci historie:

Pewnego razu kobieta zbierała drewno na opał. W śniegu znalazła zamarzniętego jadowitego węża. W domu go wyleczyła. Ale wąż ukąsił ją w szyję. Umierając, spytała węża… Dlaczego mi to zrobiłeś” A wąż na to… „Słuchaj, suko, wiedziałaś, że jestem wężem”.

Badum tssss

Mors_Nigra

2018-02-06, 18:25
@100Burned ale, że zaj***li ją Ci przez których postanowiła tam jechać, którzy gnębili tych, którym tam jechała jakoś pomóc to wiedz. A zresztą, po co ja się produkuje, wylewaj swoje żale pod byle pretekstem, bez większego sensu, ładu i składu. Jak Ci to pomaga w życiu...

KJP678

2018-02-06, 18:33
@pogromcababilonu W sumie ja też znam jedną historię, tyle że moja prawdziwa. Otóż, moja szkoła podstawowa mieściła się na zadupiu. Niby Mazowsze, niby był dostęp do drogi prowadzącej do Wawy, ale mentalnie i materialnie wokoło bieda, ludzie prości i większość dzieciaków prawie że analfabeci (Niby umieją byle jak skleić literki, ale żadnego zrozumienia co się czytało). Książkę niby każdy w ręku trzymał, bo był obowiązek wypożyczania lektur z biblioteki (Było to sprawdzane), ale z reguły się pożyczało książki tylko po to, by je oddać niezużyte. Ale nie w moim przypadku. Ja lubiłem czytać książki. Poza szkolnymi lekturami lubiłem też czytać inne pozycje, i pewnego razu wyczytałem, że w Afryce są czarni ludzie. To było jakoś w okolicach 2-3 klasy, nie pamiętam dokładnie. Pochwaliłem się przed kolegami swoją nową wiedzą, a oni się ze śmie śmiali „ A co oni, węglem się smarują?”, „Przecież nie ma czarnych ludzi!”, „ Ogniem ich opalają, czy jak?”. Generalnie nie chcieli mi uwierzyć i uznali za dziwaka. Teraz, po tylu latach, muszę przyznać, że to oni mieli rację - nie ma k***a czegoś takiego jak czarny człowiek

Profx5015

2018-02-06, 18:39
Jeśli do tego się sproawdza kobieta w twoich przekonaniach to proszę cię pójdź w ślady tej kretynki z filmu.
Spiderowski napisał/a:

"k***a!! mogłam wychowywać dwóch białych synów, gotować mężowi i oglądać telewizje śniadaniową

A do wszystkich żartownisiów, którzy zaraz napiszą, że "no tak, jeszcze kobitka musi dobrze się r*chać hehe". to hapajcie dzide stulejarze

pogromcababilonu

2018-02-06, 18:41
@KJP678
Jeśli miarą bycia normalnym jest wpisywanie się do reguł postępowania większości, to wole być nienormalnym, postrzeganym przez większość jako dziwak.

A kiedy będę bogaty, to nazwą mnie ekscentrycznym :D

issei_sagawa

2018-02-06, 18:45
Przecież jeśli ją później zjedli to pomogła, misja wykonana.

tranzystor

2018-02-06, 19:04
Spiderowski napisał/a:

mogłam wychowywać dwóch białych synów

Tylko, że jak obecnie w Szwecji biała kobieta ma dwóch białych synów, to dziwnie na nią patrzą. Bardziej realna wersja:

Cytat:

mogłam samotnie wychować dwóch gówniaków