18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Story of Duda's e30

kamil980 • 2015-02-14, 11:22


prędzej czy później i tak by gdzieś jebnoł :p zaraz pewnie ktoś napisze ze bmw to auta wieśniaków.

Kv...........ft

2015-02-15, 22:43
Kaskaderdx10 napisał/a:

dlaczego dla homoseksualisty wstydem by było posiadać inny samochód? ja wiem że bmw audi i mercedes to auta dla krypto pedałów ale są też inne gejowskie marki takie jak honda.



Synek, ale świętą trójcę to ty szanuj. Każde, nawet 25 letnie Audi czy BMW(Merca nie miałem i raczej miał nie będe - sorry miłośnicy), deklasuje pod względem komfortu i funu z jazdy prawie każdy nowy samochód spoza tego segmentu rynku, nawet jeśli pod maską mają zamiast silnika karuzele z biegającym w niej chomikiem. A twojego Golfa III 1.9 atmo diesla, to już na pewno. Dresiwo i tacy kretyni jak z filmiku może i są tępi, ale ich prymitywny instynkt nakazuje im wybór samochodów które choć są stare, to zaprojektowane zostały by wozić same zamożne i wymagające tyłki, a nie chłopo-robotników których interesował tani wóz wykonany z materiałów z recyklingu, który jedzie i w którym nie będzie im na głowę padało. Poza tym, w kraju w którym marzeniem wielkomiejskiej klasy średniej jest biała Toyota Auris z silnikiem 1.0, nie wypada naśmiewać się ze starszych kompaktów i limuzyn klasy premium.

willoo

2015-02-15, 22:59
ch*j wam w dupe pedaly w golfach, paskach czy innych czinkloczentach.
BMW to zajebista marka. A jak bys mial pod nogą 200 koni to tez bys zapie**alal.

Erni90

2015-02-15, 23:52
Aż szkoda patrzeć jak marzenie które się spełnia nagle na opuszcza. Ostatnio widziałem podobny filmik na Motokillerze o e 30 jak po remoncie się paliła. Sam jak remontowałem samochód i go odpaliłem miałem wielką ulgę gdy odpalił. Sam podobnie jak on pojechałem z kolegami sprawdzić samochód na osiedlu bez świateł wycieraczek itp. To cudowne uczucie doświadczyć takich emocji jeśli uruchomisz swój pojazd. Współczuję właścicielowi tego auta

Aus Pless

2015-02-16, 00:14
Witam. Bardzo proszę co poniektórych (delikatnie mówiąc) "użytkowników" o nie obrażanie Węgrów. Ten naród dość się już nacierpiał (w dużej mierze za Polaków) żeby go jeszcze gnębić!... . Ogółem to chłopaki mają pasję i widać, że wkładają w to serce. Pozdro

P.S Myślę, że tym razem mój post zostanie dodany.