18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stópki

~Sunday • 2020-02-19, 21:15

Cytat:

Mam strasznie twarde pięty! Ogólnie jestem zadbaną osobą, zawsze czysto ubrana, paznokcie ładnie pomalowane, nogi ogolone itp.
Tylko te pięty trochę ujmują mi na kobiecości i czuję się niepewnie kiedy chodzę w sandałkach, albo klapkach i ktoś patrzy mi się na stopy...


Oskar5678

2020-02-20, 15:18
Już wole patrzeć jak sobie srają do ryja

Sawix

2020-02-20, 18:52
wilkoala napisał/a:

To co robisz ze zrogowaciałym naskórkiem?
Obgryzasz?
Ktoś ci obgryza?
Ja nie oceniam.



Nic mi nie rogowaceje na piętach i tyle

Presty

2020-02-20, 21:18
sensualna napisał/a:

mój stary używał codziennie pumeksu ale nic to nie dawało bo jak się zapie**ala pod ziemia to takie są efekty ale p*zda za biurkiem tego nie zrozumie





Bo tym pumeksem trzeba piety szorować, nie czoło

radek225

2020-02-20, 21:50
sensualna napisał/a:

mój stary używał codziennie pumeksu ale nic to nie dawało bo jak się zapie**ala pod ziemia to takie są efekty ale p*zda za biurkiem tego nie zrozumie



Pumeksem się szoruje pięty, a nie kruszy i wrzuca do gara z zupą. Jeśli zaś szorował pięty, i miał jak te na filmie to proponuję dać twojego starego do przebadania naukowcom. Bo twój stary może uratować życie ludziom poparzonym. 2, 3 dni i twój stary bez ekspanderów wyhoduje tyle skóry, że będzie można namiot z niej zrobić. Popatrz, taki cud natury się u ciebie w chacie marnuje! I nie pracuję za biurkiem w korpo w mordorze, jak coś.